Jak z włosami sobie radzi, to brwi też zrobi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Deal życia
Przerwa na herbatkę
To musiało być męczące
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2019, 09:54
Takie rzeczy tylko w Ostrołęce
Odpisz
26 stycznia 2022, 19:18
@Justkaa: bez przesady , jestem z Ostrołęckiego więc wiem co mówię
Odpisz
16 sierpnia 2019, 13:32
Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, ale wyregulowanie brwi nawet mając 12 lat jest dla mnie rzeczą normalną. Dajmy na przykład chłopaka czy dziewczynę mającego/mającą ciemny, krzaczasty monobrew będący pośmiewiskiem dla innych dzieci i sprawiający że owej osobie odbiera to pewność siebie to nie widzę przeszkód przed wyregulowaniem brwi. Henna w wieku 12-13 lat to dla mnie przesada ale takie wyrwanie paru włosków jeśli ma pomóc, to czemu nie.
Odpisz
29 sierpnia 2020, 14:33
@Joemi: znan ten ból
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2019, 01:39
Żona kuzyna mojej żony wyskubała sobie brwi. I w to miejsce, narysowała sobie dwie kreski. Że taka moda niby.
Moja babcia lat 93 zobaczyła ją po pogrzebie jakiegoś pociotka i mówi.
-Ewunia musisz bardziej uważać z tymi grillami!
-Co? - Ewunia nie bardzo wie o co chodzi.
-No, albo z ogniskiem - z troską dodaje babcia
Wszyscy ucichli bo też nie bardzo wiedzieli o co chodziło nestorce.
-No brwi sobie czymś opaliłaś i musiałaś sobie je domalować.
-Nie. To nie spalone, tylko... - próbuje sprostować Ewunia
-Tylko następnym razem poproś Anię - przerywa babcia - To Ci ładne brwi namaluje a nie takie dwie czarne krzywe pały!
Wszyscy ludzie na stypie opluli się rosołem i ponura impreza zrobiła się jakby mniej smętna. Tylko jakoś Ewuni nie było do śmiechu.
Odpisz
16 sierpnia 2019, 16:39
Moje miasto takie genialne
Odpisz
16 sierpnia 2019, 11:48
Do takiego "zabiegu" potrzebna jest zgoda rodzica?
Odpisz
16 sierpnia 2019, 11:57
@PaulinkaPaulincia: nie wydaje mi się. To nie jest zabieg zmieniający coś na stałe no bo włoski odrastają. Równie dobrze laska sama w domu może to zrobić xD
Odpisz
3 lipca 2019, 12:50
Chciałabym ci pomóc, ale nie wiem czy w Ostrołęce znajdzie się takie miejsce.
A przynajmniej ja go nie widziałam
Odpisz
16 sierpnia 2019, 09:31
@BardzoOryginalnaNazwa: Ja w Ostrołęce widziałem dużo miejsc z kosiarkami
Odpisz
3 lipca 2019, 12:44
Pod kosiarką nie tylko wyregulujesz brwi
Odpisz
4 lipca 2019, 02:25
@Jasnowidz: Też ogólną średnią IQ na osiedlu.
Odpisz
3 lipca 2019, 13:08
Co to regulowanie brwi??
\____/
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2019, 13:13
@Memeforteca: Modelowanie brwi, kredką czy czymś. Takie coś równie dobrze można zrobić w domu.
(Chociaż parę lasek z którymi chodziłam do gimbazy tak robiło i bardziej to wyglądało to...źle)
Odpisz
3 lipca 2019, 13:33
@Memeforteca: regulowanie brwi to wyrywanie niepotrzebnych włosków, żeby brwi były w porządanym kształcie
Odpisz