Marketing - robisz to dobrze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Ikony
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2019, 17:57
a co jeśli oglądam polsat
Odpisz
13 lipca 2019, 10:54
U Wojtiego2000 widziałem ale myślałem że to fake
Odpisz
13 lipca 2019, 14:54
@SpokoLoko420: ja też
Odpisz
23 lipca 2019, 12:39
@SpokoLoko420: to nie fake :)
Odpisz
23 lipca 2019, 13:09
@Gillmarine: no shit, dlatego napisałem"myślałem"
Odpisz
15 lipca 2019, 00:26
Po tych orzeszkasz okutna sraka jest
Odpisz
14 lipca 2019, 22:03
czekam tylko na taką reklamę pryncypałków
Odpisz
14 lipca 2019, 15:16
Ja z ziomkami kiedy gramy w reklamie orzeszków.
Odpisz
13 lipca 2019, 10:07
Czy to możliwe że dzisiejsi memiarze będą mieli szansę na pracę w reklamach tylko dzięki temu że umieją w memy
Odpisz
13 lipca 2019, 12:56
@Leishh: Więcej tego typu reklam byłoby super
Odpisz
13 lipca 2019, 11:54
Firma produkująca te orzeszki po wypuszczeniu tej reklamy
Odpisz
13 lipca 2019, 10:02
Jedna z niewielu reklam z memami która nie jest cringe jak reklama Agata meble
*Rodzinka z córką idzie kupić dla córki łóżko*
-mame: i Co MySlISz O tYm??
-curka: No MaSnE.
-pracownik: tO zNaCzY kLaWe 👍
Tak to jest prawdziwa reklama. Ja tego nie zmyśliłem xD
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2019, 11:32
@GeneralDespacito: jak pierwszy raz usłyszałem to "mAsNE" to myślałem ze sie przesłyszałem
Odpisz
13 lipca 2019, 09:39
Wow i to nawet w trakcie memów z ziomkami a nie 3 miesiace po
Odpisz
13 lipca 2019, 09:38
Akurat wpi***alam takie orzeszki.
Odpisz
13 lipca 2019, 08:54
Czym dłużej na to patrze to mam ochotę wydłubać sobie oczy.
PS. r/FellowKids
Odpisz
13 lipca 2019, 09:59
dajesz
Odpisz
13 lipca 2019, 10:00
r/fellowkids byłoby gdyby dali np mem z Januszem co teraz robi urbancity
Odpisz
13 lipca 2019, 14:29
wyraziłem swoją opinie i ludzie dostali bólu żopy bo mam mnustwo czerwonych
Odpisz
6 lipca 2019, 12:31
Powiedźcie że to prawdziwa reklama
Odpisz
11 lipca 2019, 09:38
@Marequel: Jest
Odpisz
6 lipca 2019, 19:11
Rozśmieszyło mnie to
Odpisz
6 lipca 2019, 12:11
nic nac jest zajebiste polecam
Odpisz
6 lipca 2019, 11:56
Mi się tam podoba
Odpisz