Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar snajpercat

13 sierpnia 2019, 17:57

a co jeśli oglądam polsat

Avatar SpokoLoko420

13 lipca 2019, 10:54

U Wojtiego2000 widziałem ale myślałem że to fake

Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

13 lipca 2019, 14:54

@SpokoLoko420: ja też

Avatar Gillmarine

23 lipca 2019, 12:39

@SpokoLoko420: to nie fake :)

Avatar SpokoLoko420

23 lipca 2019, 13:09

@Gillmarine: no shit, dlatego napisałem"myślałem"

Avatar Huitzilopochtli

15 lipca 2019, 00:26

Po tych orzeszkasz okutna sraka jest

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2019, 22:03

czekam tylko na taką reklamę pryncypałków

Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

14 lipca 2019, 15:16

Ja z ziomkami kiedy gramy w reklamie orzeszków.

Avatar Leishh

13 lipca 2019, 10:07

Czy to możliwe że dzisiejsi memiarze będą mieli szansę na pracę w reklamach tylko dzięki temu że umieją w memy

Avatar axis551

13 lipca 2019, 12:56

@Leishh: Więcej tego typu reklam byłoby super

Avatar Dziwny_Ziemniak

13 lipca 2019, 11:54

Firma produkująca te orzeszki po wypuszczeniu tej reklamy

Avatar GeneralDespacito

13 lipca 2019, 10:02

Jedna z niewielu reklam z memami która nie jest cringe jak reklama Agata meble
*Rodzinka z córką idzie kupić dla córki łóżko*
-mame: i Co MySlISz O tYm??
-curka: No MaSnE.
-pracownik: tO zNaCzY kLaWe 👍
Tak to jest prawdziwa reklama. Ja tego nie zmyśliłem xD

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 lipca 2019, 11:32

@GeneralDespacito: jak pierwszy raz usłyszałem to "mAsNE" to myślałem ze sie przesłyszałem

Avatar CytrynOfSky

13 lipca 2019, 09:39

Wow i to nawet w trakcie memów z ziomkami a nie 3 miesiace po

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2019, 09:38

Akurat wpi***alam takie orzeszki.

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2019, 08:54

Czym dłużej na to patrze to mam ochotę wydłubać sobie oczy.
PS. r/FellowKids

Avatar kowalski12

13 lipca 2019, 09:59

dajesz

Avatar Victorius236

13 lipca 2019, 10:00

r/fellowkids byłoby gdyby dali np mem z Januszem co teraz robi urbancity

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2019, 14:29

wyraziłem swoją opinie i ludzie dostali bólu żopy bo mam mnustwo czerwonych

Avatar Marequel

6 lipca 2019, 12:31

Powiedźcie że to prawdziwa reklama

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2019, 09:38

@Marequel: Jest

Avatar kola3492

6 lipca 2019, 19:11

Rozśmieszyło mnie to

Avatar SharpNeedle

6 lipca 2019, 12:11

nic nac jest zajebiste polecam

Avatar Rozyv

6 lipca 2019, 11:56

Mi się tam podoba

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Ikony

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Dobrze czasem się oderwać

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka