Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 września 2019, 17:08

e-fajki mordują
jak hitler
albo stalin

Avatar KubiXator

13 października 2019, 08:26

nie dokonica fajki to twój wybór

Avatar
Konto usunięte

23 października 2019, 13:12

@KubiXator: czyli że palący fajki mordują

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2020, 22:08

tak.

Avatar KKuubbaaa1

23 lipca 2019, 10:39

Ja tylko raz w życiu widziałem dzieciaka z e fajka.
Nw o co wam chodzi to życie tych dzieciaków nie wasze

Avatar Daniello55

23 lipca 2019, 15:10

@KKuubbaaa1: ku*wa... To masz zajebiście bo ja widzę takich ludzi każdego dnia

Avatar KubiXator

13 października 2019, 08:26

Avatar KenKaneki89

22 lipca 2019, 23:05

Wytłumaczyć ie mi kochani po co w ogóle ludzie pala e fajki czy jest z tego przyjemność? Pomijając palenia by być akceptowany wśród rówieśników lub bo to takie fajne.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar masisi

23 lipca 2019, 11:14

@kolkav5: boli mnie w serce że jak raz paliłem to czułem smak a nie było czego gryźć

Avatar Misterexe1235

23 lipca 2019, 12:38

@KenKaneki89: Jezu jaki stek bzdur, większość ludzi pali e-papierosy z tego powodu co papierosy tytoniowe - dla nikotyny z tym że w przypadku e-papierosów możesz dobrać sobie smak liquidu i jest to świetną opcja jeżeli nie lubisz posmaku palonego tytoniu i do tego nie je*ie od Ciebie, pozostałe kwestie są już tylko dodatkami. Ktoś może lubić puszczać sobie kółeczka z dymu chillujac się bo odstresowuje go to i nie ma tutaj jakiejś wielkiej filozofii. To że podstawówka/gimnazjum uznaje to za jakąś formę popisu przed znajomymi to już oddzielna kwestia.

Avatar Sarna555

22 lipca 2019, 21:17

Pieseł młot
# pozdro dla kumatych XD

Avatar Uruchamiacz

23 lipca 2019, 10:26

@Sarna555: usuń się

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2019, 10:09

@Sarna555: #Pieseł Młot xdddddddd pzdr

Avatar Nokia_701

23 lipca 2019, 09:52

Hehe

Avatar snowfox

23 lipca 2019, 08:16

Burwa jestem 10 - latkiem i nigdy nie zapaliłem e fajki ani normalnej fajki

Avatar Pan_Mietek

23 lipca 2019, 08:30

@snowfox: i masz skin z fortnite na profilowym

Avatar D0minik

22 lipca 2019, 23:43

Jeśli ktoś planuje zaczęcie z paleniem - odradzam. Moja kondycja fizyczna spadła bardzo szybko. Nie móglem nawet 60 metrów przebiec bez zadyszki.

Avatar Hejter_99

22 lipca 2019, 22:27

Ma ktoś obrazek bez watermarków?

Avatar Yoda_MLG

22 lipca 2019, 21:44

Czyli mam 10 lat ?

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2019, 22:08

@Yoda_MLG: Mem tyczy się dosłownie osób 10-12 lat chcących być "cOol" a nie osób vapujących.

Avatar teoneo

22 lipca 2019, 21:45

Bez przesady bo 12 latkowie z tego o widziałem w ostatnim roku w podbazie

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2019, 21:34

Myślałem że tylko ja mam kolegów patusów

Avatar Nieniek

7 lipca 2019, 09:26

Mmmmmm.... Ego Aio....... Smak dzieciństwa.....

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2019, 15:41

@Nieniek: coper

Avatar Nieniek

8 lipca 2019, 00:48

exactly

Avatar polandball1

7 lipca 2019, 12:06

Było

Avatar Somsiad787

7 lipca 2019, 11:28

Bedał

Avatar rozwalgo

7 lipca 2019, 10:07

Pedał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Hinomoto
Dodane przez: Hinomoto

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ikony

Niegrzeczny Oskarek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka