Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ikony
Niegrzeczny Oskarek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2019, 17:08
e-fajki mordują
jak hitler
albo stalin
Odpisz
13 października 2019, 08:26
nie dokonica fajki to twój wybór
Odpisz
23 października 2019, 13:12
@KubiXator: czyli że palący fajki mordują
Odpisz
23 sierpnia 2020, 22:08
tak.
Odpisz
23 lipca 2019, 10:39
Ja tylko raz w życiu widziałem dzieciaka z e fajka.
Nw o co wam chodzi to życie tych dzieciaków nie wasze
Odpisz
23 lipca 2019, 15:10
@KKuubbaaa1: ku*wa... To masz zajebiście bo ja widzę takich ludzi każdego dnia
Odpisz
13 października 2019, 08:26
@Daniello55: +1
Odpisz
22 lipca 2019, 23:05
Wytłumaczyć ie mi kochani po co w ogóle ludzie pala e fajki czy jest z tego przyjemność? Pomijając palenia by być akceptowany wśród rówieśników lub bo to takie fajne.
Odpisz
22 lipca 2019, 23:26
@KenKaneki89: Też się zastanawiam
Odpisz
22 lipca 2019, 23:29
@KenKaneki89: Jak coś to wiem, bo sam mam takich kolegów.
1. Chcą ,,przyszpanować" innym, że niby jest taki cool i pali.
2. Nie chcą być inni i jak widzą rówieśników z e-papierosem to też chcą być tacy.
3. Wydaje im się, że jest to zdrowsze od papierosów i nieszkodliwe. ,,Bo to przecież tylko para, nie tytoń".
4. Złe towarzystwo - kolegowanie się ze starszymi, którzy palą, prowadzi do tego samego.
5. Jak ogląda się na np. YT filmiki, gdzie ktoś robi jakies tricki to chce się tego spróbować i się kupuje.
Głownie to chodzi o nie wyjście na lamusa, że ,,pi**a bo sie boi palić" czy cos takiego i przypodobanie się otoczeniu Myśle, że to dobrze wyjaśniłem. Polecam się na przyszłość.
Pozdrawiam
~Dominik
Odpisz
22 lipca 2019, 23:31
@RedSpringPL: Wytłumaczyłem ;)
Odpisz
22 lipca 2019, 23:37
@D0minik: Dziękuję dobry człowieku. Niech ci ziemia będzie lekka
Odpisz
22 lipca 2019, 23:41
@RedSpringPL: Niestety sam wpadłem w takie towarzystko, ale mam charakter taki, że łatwo rzucam uzależnenia itp., więc łatwo wyszedłem z tego.
Odpisz
23 lipca 2019, 00:56
@KenKaneki89: E fajki tak samo jak papierosy zawierają nikotynę która
"Nikotyna działa na organizm człowieka na wiele różnych sposobów, gdyż wiąże się trwale i blokuje działanie kilkudziesięciu różnego rodzaju enzymów. W małych dawkach działa ona stymulująco, powodując wzmożone wydzielanie adrenaliny, co powoduje wszystkie związane z tym objawy (zanik bólu i głodu, przyspieszone bicie serca, rozszerzone źrenice itp). "
Odpisz
23 lipca 2019, 08:39
@Grewest: I naprawdę może wydawać się, że to pomaga, bo się czuje lepiej i ma się tak jakby faze. Ja kiedyś palilem liquid ,,6" to w domu mnie głowa bolała. Nie mogłem palić mocniejszego liquidu niż zero. Po prostu glowa mnie bolała jak paliłem.
Odpisz
23 lipca 2019, 09:03
@D0minik: bardzo dobrze wyjaśniłeś, kolego czyli według Ciebie jedynym powodem by trwonić pieniądze na liquidy czy co tam jest i się chować w 10 w kiblu szkolnym kiedy ktoś chce skorzystać z niego jest uogólniając szpan przed kolegami.
Odpisz
23 lipca 2019, 10:12
@KenKaneki89: chyba to jest na dłuższą metę tańsze niż zwykłe papierosy, tak słyszałem
Odpisz
23 lipca 2019, 11:10
@KenKaneki89: Może smak?
Odpisz
23 lipca 2019, 11:14
@kolkav5: boli mnie w serce że jak raz paliłem to czułem smak a nie było czego gryźć
Odpisz
23 lipca 2019, 12:38
@KenKaneki89: Jezu jaki stek bzdur, większość ludzi pali e-papierosy z tego powodu co papierosy tytoniowe - dla nikotyny z tym że w przypadku e-papierosów możesz dobrać sobie smak liquidu i jest to świetną opcja jeżeli nie lubisz posmaku palonego tytoniu i do tego nie je*ie od Ciebie, pozostałe kwestie są już tylko dodatkami. Ktoś może lubić puszczać sobie kółeczka z dymu chillujac się bo odstresowuje go to i nie ma tutaj jakiejś wielkiej filozofii. To że podstawówka/gimnazjum uznaje to za jakąś formę popisu przed znajomymi to już oddzielna kwestia.
Odpisz
22 lipca 2019, 21:17
Pieseł młot
# pozdro dla kumatych XD
Odpisz
23 lipca 2019, 10:26
@Sarna555: usuń się
Odpisz
29 lipca 2019, 10:09
@Sarna555: #Pieseł Młot xdddddddd pzdr
Odpisz
23 lipca 2019, 09:52
Hehe
Odpisz
23 lipca 2019, 08:16
Burwa jestem 10 - latkiem i nigdy nie zapaliłem e fajki ani normalnej fajki
Odpisz
23 lipca 2019, 08:30
@snowfox: i masz skin z fortnite na profilowym
Odpisz
22 lipca 2019, 23:43
Jeśli ktoś planuje zaczęcie z paleniem - odradzam. Moja kondycja fizyczna spadła bardzo szybko. Nie móglem nawet 60 metrów przebiec bez zadyszki.
Odpisz
22 lipca 2019, 22:27
Ma ktoś obrazek bez watermarków?
Odpisz
22 lipca 2019, 21:44
Czyli mam 10 lat ?
Odpisz
22 lipca 2019, 22:08
@Yoda_MLG: Mem tyczy się dosłownie osób 10-12 lat chcących być "cOol" a nie osób vapujących.
Odpisz
22 lipca 2019, 21:45
Bez przesady bo 12 latkowie z tego o widziałem w ostatnim roku w podbazie
Odpisz
22 lipca 2019, 21:34
Myślałem że tylko ja mam kolegów patusów
Odpisz
7 lipca 2019, 09:26
Mmmmmm.... Ego Aio....... Smak dzieciństwa.....
Odpisz
7 lipca 2019, 15:41
@Nieniek: coper
Odpisz
8 lipca 2019, 00:48
exactly
Odpisz
7 lipca 2019, 12:06
Było
Odpisz
7 lipca 2019, 11:28
Bedał
Odpisz
7 lipca 2019, 10:07
Pedał
Odpisz