Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2022, 16:25
Ta jakość
Odpisz
14 lutego 2025, 17:13
@PanPiekarnik:
Odpisz
10 września 2019, 07:49
Tym
Odpisz
14 lipca 2019, 20:54
To ty to wrzuciłeś, Uzytkownik_Telefonu?
Odpisz
16 lipca 2019, 14:18
@NesquikBoi: tak
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2019, 15:49
Jestem ministrantem, popieram, i jeszcze śmiejący się na pół kościoła ministranci
Odpisz
15 lipca 2019, 12:54
@Ignisus: Ojoj, ja jestem nowym lektorem, i jak widzę nowych ministrantów, to mam ochotę ich wyprowadzić z kościoła...
Odpisz
15 lipca 2019, 13:10
@D0minik: U nas nawet proboszcz ma poczucie humoru
Odpisz
15 lipca 2019, 14:51
@Ignisus: U mnie ksiądz (nie proboszcz) gra w CS
Odpisz
15 lipca 2019, 15:20
@D0minik: No to luz
Odpisz
15 lipca 2019, 12:52
#nbc Jestem lektorem :*
Odpisz
15 lipca 2019, 10:56
O już do bałem że muszę iść do kościoła żeby sprawdzić co tam u nich
Odpisz
7 lipca 2019, 15:28
Nie spotkałem nikogo, kto korzysta z telefonu w kościele
Odpisz
7 lipca 2019, 15:29
Ja też nie.
Odpisz
7 lipca 2019, 15:31
u mnie ksiądz raz
Odpisz
7 lipca 2019, 15:44
Ja też nikogo jeszcze takiego nie widziałam
Odpisz
7 lipca 2019, 15:47
Ja też nie.
Odpisz
14 lipca 2019, 23:55
A ja tak i to z hard levelem bo typ włączył stream na fejsie i potem rechotał jak głupi z dwoma innymi. Śmieszniejszy jest fakt, że jak ktoś obraził jego proboszcza (był u nas na rekolekcjach) to był w stanie zabić.
Odpisz
14 lipca 2019, 23:57
@Majnix: ła to dopiero oddanie
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2019, 00:32
Może z tym zabić to przesadziłem, ale było widać, że go rusza. Z drugiej strony to ten proboszcz swojej parafii finansuje takie rzeczy jak plac zabaw, lub plac fitness to mogło też o to chodzić.
Odpisz
7 lipca 2019, 15:27
szablon
Odpisz
7 lipca 2019, 15:30
@stefus:
Odpisz
14 lipca 2019, 22:24
@Uzytkownik_Telefonu:
Odpisz
14 lipca 2019, 21:29
Było
Odpisz
7 lipca 2019, 15:33
Akurat jestem na mszy i sytuacja jest identyczna...
Odpisz
7 lipca 2019, 15:34
@Olafaugust: Hmm...
Odpisz
7 lipca 2019, 15:35
@Landark: mam przepowiednia?
Odpisz
7 lipca 2019, 15:43
@Olafaugust: Nawet jesteś jednym z nich, jesteś randomowym dzieciakiem z telefonem, chyba, że przeglądasz Jeja z kalkulatora
Odpisz
7 lipca 2019, 15:44
no może jednak lepiej j schowam
Odpisz
7 lipca 2019, 15:54
@Olafaugust: To schowaj, po coś przecież chodzisz do kościoła. A jeśli chodzisz do niego tylko dlatego, bo ktoś cię zmusza to mniejszym złem jest niepójście niż udawanie pobożnego
Odpisz
7 lipca 2019, 18:04
Niektórych zmuszają do chodzenia :l
Odpisz
7 lipca 2019, 15:44
I pieniążki na kościół. Co łaska ale nie mniej niż 10.
Odpisz
7 lipca 2019, 15:40
Zapomniałeś dodać biegające dzieci po całym kościele, ale można zaliczyć do drących ryja dzieci
Odpisz