Przecież właśnie to robię
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Nie są aż takie pyszne
Północne Węgry
To musiało być męczące
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2019, 13:34
Granie z kolegami jest lepsze niż wychodzenie z nimi.
Change my mind.
Odpisz
13 lipca 2019, 10:56
jeżeli chodzi o granie z nimi np w piłkę lub tazosy na świżym powietrzu to tak
Odpisz
14 lipca 2019, 00:05
Każde spędzanie czasu ze znajomymi to spędzanie czasu ze znajomymi, przecież kiedyś grali w planszówki, a teraz mogą się dobrze bawić w grze komputerowej, więc jest na równi z wychodzeniem, bo jednak kontakt fizyczny jest zazwyczaj przyjemny, szczególnie jak idzie się na miasto bawić czy na Kebsa :)
Odpisz
13 lipca 2019, 18:21
Gdy ogólnie nie wydajesz się na 1 rzut oka nerdem, przez co masz samych znajomych nie nerdów i nie masz z kim grać
Odpisz
8 lipca 2019, 12:54
znajomi z internetu > znajomi irl
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2019, 10:54
@Koscioglow: tylko nigdy nie masz pewności kto to rzeczywiście i z jaką intencją się z tobą koleguje ale w niektórych przypadkach to prawda
Odpisz
13 lipca 2019, 11:24
@Maly_modelarz15: Czemu oni cię minusuja, przecież to prawda
Odpisz
13 lipca 2019, 11:34
@Maly_modelarz15: każdy e internecie to pedo
Odpisz