Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szymessss

16 lipca 2021, 08:52

Jakie znowu trzy ołówki? Ja tam zawsze po kilkanaście biorę :D

Avatar piorx

14 lipca 2019, 18:50

Na Olx ktoś sprzedawał 3000 takich ołówków...

Avatar GeneralDespacito

30 czerwca 2019, 22:24

A tu nagle biegnie do ciebie ten pan i prosi o opuszczenie budynku

Avatar Malveroyy

13 lipca 2019, 09:42

@GeneralDespacito: Co to jest ?

Avatar GeneralDespacito

13 lipca 2019, 09:56

@Malveroyy: pracownik Ikea z gry "scp-3008" scp-3008 to zwykła Ikea tylko że jak tam wejdziesz to wyjście znika i nie da się wyjść i chodzą tam takie ludziki i oni nic nie robią do czasu gdy jest jasno bo gdy gaśnie światło oni mówią co chwilę spokojnym głosem "excuse me, the store is not open. Please exit the building" i próbują zabic. W samej grze chodzi o budowanie fortu z mebli i wrzystkiego co jest w typowej ikei.

Avatar Malveroyy

13 lipca 2019, 10:04

@GeneralDespacito: Gdzie mógłbym pobrać ową gre ?

Avatar GeneralDespacito

Edytowano - 13 lipca 2019, 10:05

@Malveroyy: tego nie wiem ja tylko na yt oglądałem i grałem w jego robloxowa edycję xD na zdjęciu może tego nie widać ale grafika wspaniała jak na grę nie zrobiona przez popularna firme

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2019, 10:54

@Malveroyy: wpisz w google może wyskoczy

Avatar GeneralDespacito

13 lipca 2019, 16:17

@Malveroyy: sama gra nazywa się "scp-3008 Lone survivor" chyba

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2019, 16:09

Ja kiedyś wziąłem w castoramie z 10 do kieszeni, kasjerka na wyjściu się zapytała co tam mam, to pokazałem jeden i odpowiedziała że sama też podbiera

Avatar t3n3bri5

13 lipca 2019, 13:39

xd

Avatar t3n3bri5

13 lipca 2019, 13:35

He he mój kolego ukradł je wszystkie a na drugi fzień każdemu rozdawał mówiac że mu nie są pitrzebne

Avatar Sunrise711

13 lipca 2019, 10:19

Tylko 3? Phi

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2019, 22:42

Mój rekord to około 100

Avatar julianus03

13 lipca 2019, 09:48

Ja na raz wziąłem 127. Do dziś mam na półce siatkę z ołówkami, gdzie jest pewnie z 300 ołówków ze moich wszystkich łowów.

Avatar Broski

13 lipca 2019, 08:39

Gdyby to był John Wick to pewnie szykowałby ludobójstwo.

Avatar DAVJD

13 lipca 2019, 08:21

Jeszcze są takie miarki za DARMO

Avatar jejaplxiaomi

1 lipca 2019, 09:32

Ej admin weź przepuść przynajmniej jeden mój mem

Avatar LewX01

30 czerwca 2019, 14:58

W podstawówce to te ołówki się sprzedawało się na korytarzu (10gr./szt.) raz zarobiłem nawet 2zł.

Avatar Grandsoniusz

30 czerwca 2019, 14:09

Ja w Ikei znalazłem cywilizację,

Avatar Tomieslaw

30 czerwca 2019, 14:42

@Grandsoniusz: Chodzi o grę?

Avatar ResiaPL

30 czerwca 2019, 14:56

@Tomieslaw: Nawiązanie do pasty.

Nie jestem pewna, czy wiesz,więc piszę.

Avatar Jasnowidz

30 czerwca 2019, 14:42

Tylko trzy? Pamiętam jak kiedyś wziąłem wszystkie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Nie zadzieraj z bobrami

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Trzeba brać osobną torbę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka