Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Nie zadzieraj z bobrami
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2021, 08:52
Jakie znowu trzy ołówki? Ja tam zawsze po kilkanaście biorę :D
Odpisz
14 lipca 2019, 18:50
Na Olx ktoś sprzedawał 3000 takich ołówków...
Odpisz
30 czerwca 2019, 22:24
A tu nagle biegnie do ciebie ten pan i prosi o opuszczenie budynku
Odpisz
13 lipca 2019, 09:42
@GeneralDespacito: Co to jest ?
Odpisz
13 lipca 2019, 09:56
@Malveroyy: pracownik Ikea z gry "scp-3008" scp-3008 to zwykła Ikea tylko że jak tam wejdziesz to wyjście znika i nie da się wyjść i chodzą tam takie ludziki i oni nic nie robią do czasu gdy jest jasno bo gdy gaśnie światło oni mówią co chwilę spokojnym głosem "excuse me, the store is not open. Please exit the building" i próbują zabic. W samej grze chodzi o budowanie fortu z mebli i wrzystkiego co jest w typowej ikei.
Odpisz
13 lipca 2019, 10:04
@GeneralDespacito: Gdzie mógłbym pobrać ową gre ?
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2019, 10:05
@Malveroyy: tego nie wiem ja tylko na yt oglądałem i grałem w jego robloxowa edycję xD na zdjęciu może tego nie widać ale grafika wspaniała jak na grę nie zrobiona przez popularna firme
Odpisz
13 lipca 2019, 10:54
@Malveroyy: wpisz w google może wyskoczy
Odpisz
13 lipca 2019, 16:17
@Malveroyy: sama gra nazywa się "scp-3008 Lone survivor" chyba
Odpisz
30 czerwca 2019, 16:09
Ja kiedyś wziąłem w castoramie z 10 do kieszeni, kasjerka na wyjściu się zapytała co tam mam, to pokazałem jeden i odpowiedziała że sama też podbiera
Odpisz
13 lipca 2019, 13:39
xd
Odpisz
13 lipca 2019, 13:35
He he mój kolego ukradł je wszystkie a na drugi fzień każdemu rozdawał mówiac że mu nie są pitrzebne
Odpisz
13 lipca 2019, 10:19
Tylko 3? Phi
Odpisz
30 czerwca 2019, 22:42
Mój rekord to około 100
Odpisz
13 lipca 2019, 09:48
Ja na raz wziąłem 127. Do dziś mam na półce siatkę z ołówkami, gdzie jest pewnie z 300 ołówków ze moich wszystkich łowów.
Odpisz
13 lipca 2019, 08:39
Gdyby to był John Wick to pewnie szykowałby ludobójstwo.
Odpisz
13 lipca 2019, 08:21
Jeszcze są takie miarki za DARMO
Odpisz
1 lipca 2019, 09:32
Ej admin weź przepuść przynajmniej jeden mój mem
Odpisz
30 czerwca 2019, 14:58
W podstawówce to te ołówki się sprzedawało się na korytarzu (10gr./szt.) raz zarobiłem nawet 2zł.
Odpisz
30 czerwca 2019, 14:09
Ja w Ikei znalazłem cywilizację,
Odpisz
30 czerwca 2019, 14:42
@Grandsoniusz: Chodzi o grę?
Odpisz
30 czerwca 2019, 14:56
@Tomieslaw: Nawiązanie do pasty.
Nie jestem pewna, czy wiesz,więc piszę.
Odpisz
30 czerwca 2019, 14:42
Tylko trzy? Pamiętam jak kiedyś wziąłem wszystkie
Odpisz