Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Phi!
Niezniszczalne
Fergus
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2020, 20:10
NAJLEPSZE JEST TO ŻE TERAZ THOR JEST W FORTNITE JAKO SKIN
Odpisz
29 września 2019, 12:30
Minecraft dobry fortnite zły
Odpisz
17 października 2020, 13:55
@pusta_kartka: no bo to prawda
Odpisz
13 listopada 2019, 17:12
Glowa boli
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:36
On serio tam grał w Fortnajta?
Odpisz
7 sierpnia 2019, 21:54
@Wojtek892: niestety
Odpisz
8 sierpnia 2019, 01:01
@Gusel: on nie gral tylko korg i mig
Odpisz
8 sierpnia 2019, 01:37
@Gusel: Jest tyle dobrych gier a jemu kazali grać w to gówno. ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
Odpisz
8 sierpnia 2019, 02:39
@Wojtek892: w Brawlhalle
Odpisz
8 sierpnia 2019, 09:40
@Wojtek892: on nie grał, on tylko dzwonił do noobmastera69
Odpisz
8 sierpnia 2019, 12:36
@Wojtek892: za to dorobil sie pare patyków wiecej
Odpisz
8 sierpnia 2019, 14:17
@PanNiedzwiadek: jest ich trójka, pełno piwa, z ps4, najpewniej bez wiedzy co to są memy, więc mogą nie wiedzieć że FurtNute to gówno
Odpisz
8 sierpnia 2019, 20:40
@Gusel: czemu memy uważają že to gówno
Odpisz
8 sierpnia 2019, 22:24
@PanNiedzwiadek: przy memach pracują inteligentne osoby dzielące się swoją wiedzą więc jakbyś grał w ForlNut tylko, to byś miał kontakt tylko z bachorami którzy uważają że jest ta gra genialna
Odpisz
8 sierpnia 2019, 22:36
@Gusel: czyli chodzi o same community?
Odpisz
8 sierpnia 2019, 23:35
@PanNiedzwiadek: tak, podobnie jak z minecraftem, nikt go nie lubił gdy małe parapety nagle zalały serwery, i tu nagle pojawił się FunNot aby zebrać wszystkie bachory do siebie. I cyk, Minecraft znowu lubiany i popularny
Odpisz
25 września 2019, 16:17
@Wojtek892: Thor grający w Fortnite ma symbolizować upadek moralny postaci.
Odpisz
25 września 2019, 19:50
@Grzechoooo: on nie grał
Odpisz
25 września 2019, 23:46
@PanNiedzwiadek: Ale uczestniczył w graniu. Możemy ponadto założyć, że grał, ponieważ był tam 5 lat z niczym innym od konsoli do roboty.
Odpisz
26 września 2019, 09:32
@Grzechoooo: nie wiadomo czy uczestniczył
Odpisz
26 września 2019, 15:22
@PanNiedzwiadek: Wiadomo, ponieważ rozmawiał na czacie głosowym.
Odpisz
26 września 2019, 19:56
@Grzechoooo: ponieważ korg mu podał pada
Odpisz
26 września 2019, 23:36
@PanNiedzwiadek: Więc uczestniczył w graniu.
Odpisz
27 września 2019, 12:04
@Grzechoooo: to była tylko rozmowa a nie gameplay xd jesli dla ciebie wziecie pada do dłoni to rak to jest z tobą coś nie tak
Odpisz
27 września 2019, 16:21
@PanNiedzwiadek: Uczestniczenie w graniu=/=granie. W tej sytuacji graniem nazywamy kilku ludzi, którzy w danej chwili wywierają wpływ na grę. Więc Thor, który porozumiewa się z graczem, uczestniczy w graniu.
Odpisz
27 września 2019, 16:27
@Grzechoooo: widze typa co cos se buduje na dworzu.Podchodze do niego i zaczynam rozmawiac.
=
Buduje chatke
To wynika z twojej wypowiedzi gdyby przenieść ją na inną sytuacje.Po prostu sie przyznaj że on nie grał.
Odpisz
27 września 2019, 16:35
@PanNiedzwiadek: Nie, jeśli inżynier rozmawia z budowniczym o budowie, na budowie, to uczestniczy w budowie.
Odpisz
27 września 2019, 16:41
@Grzechoooo: a thor był ku*wa inżynierem xd
Odpisz
27 września 2019, 23:16
@PanNiedzwiadek: Nie, ale mieszkańcem Ziemi posiadającym wiedzę na temat gry Fortnite. Słyszałeś może o porównaniach?
Odpisz
28 września 2019, 09:26
@Grzechoooo: skąd wiesz ze posiadał wiedze na temat?On tylko miał polecenie aby przestraszyc typa
Odpisz
7 sierpnia 2019, 18:13
Thor: *zaczyna tyć i być miejscowym żulem zamiast którem*
Odyn i inni przodkowie w Walhali:
Odpisz
7 sierpnia 2019, 17:38
To jeszcze nic... Pradziadek Odyna Ymir zastanawia się czemu jego prawnuk jest takim noobem i do zabicia go potrzebował 2 braci aby zrobić z niego Midgard.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 12:28
Ragnar Lodbrok, Leif Errikson, Wilhem Zdobywca i inni wielcy wikingowie patrzący na sześcioletnich szwedów, którzy mogą zmienić płeć:
Odpisz
11 lipca 2019, 10:59
No Asgard już nie istniał więc nie mógł być jego królem ale był sołtysem wsi nowy Asgard.
Odpisz
11 lipca 2019, 11:34
@Luszak: Czy mówisz może o Ragnaröku? Bo ja jakby nie ogarniam. Jeśli wytłumaczysz będę wdzięczna.
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2019, 12:06
@TheKotlet: W Ragnaroku Asgard eksplodował, bo doprowadził do tego Thor aby pokonać swoją bodajże siostrę (szablon "You can't defeat me" "I know, but he can" to scena w sumie sekundy przed zniszczeniem)
Odpisz
11 lipca 2019, 12:09
@abuq1: No i po tym zdarzeniu Thanos jeszcze dodatkowo wybił większość populacji która uciekła, a ci którzy przetrwali założyli małą wieś rybacką Nowy Asgard na ziemii
Odpisz
12 lipca 2019, 09:52
@abuq1: Myślałam że chodzi o mitologię :/
Ale dzięki za wytłumaczenie
Odpisz
11 lipca 2019, 13:52
Istnieje ,,nowy asgard,, i on był jego królem
Odpisz
11 lipca 2019, 11:44
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2019, 10:26
Z tego co wiem to to się pisze Valhalla albo Walhalla, a nie Wahalia
Odpisz
11 lipca 2019, 10:30
@Big_Chungus: potwierdzam
Odpisz
11 lipca 2019, 10:56
@Big_Chungus: miał to fakt
Odpisz
11 lipca 2019, 10:55
Akurat piwo to nic złego dla nordyckich bogów, więc mógł pić i być królem, ale to drugie, to załamywało Odyna
Odpisz