Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar fizyk_kwantowy123

Edytowano - 15 czerwca 2020, 11:48

Schemat odcinków jest prosty, pierwsza osoba która wejdzie do więzienia jest niewinna, druga tak

Avatar Lisielek_Kisielek

28 sierpnia 2019, 15:50

succi saihara
ultimate emo

Avatar Shuichi

25 lipca 2019, 02:16

Szanuję za danganronpę

Avatar Oloest

11 lipca 2019, 19:14

Taki L na wypasie

Avatar Smerf_Przegryw

24 lipca 2019, 22:11

@Oloest: Pośmiertna ewolucja

Avatar Oloest

24 lipca 2019, 22:16

@Smerf_Przegryw: Spokojnie duchu L to nie cola cola light

Avatar UZMAjejownik

11 lipca 2019, 13:22

Co to za azjatycki ryżorys ?

Avatar
Spirit_

11 lipca 2019, 13:23

@UZMAjejownik: według google to postać z Danganronpy

Avatar Grandsoniusz

11 lipca 2019, 13:23

@UZMAjejownik:
Bambusowa Rycina

Avatar Tymek590

Edytowano - 11 lipca 2019, 13:26

@UZMAjejownik: pewnie Persona
tyle że to gra jest

Avatar
Marowak12

11 lipca 2019, 13:27

Tak, to jedna z postaci Danganronpy V3 Killing Harmony

Avatar Tymek590

11 lipca 2019, 13:30

ku*wa literki mi się poje**ły

Avatar Skleroza

11 lipca 2019, 19:12

@UZMAjejownik: W skrócie masz imię na obrazku i to postać z visual novel, w skrócie o uczniach zabijających innych uczniów

Avatar UZMAjejownik

11 lipca 2019, 19:20

@Skleroza: hmm... Brzmi w sumie jak typowe japońskie anime typu shounen (czy jak to się pisze)

Avatar Skleroza

11 lipca 2019, 20:44

@UZMAjejownik: Tylko wątki i śmierci są bardziej ekscentryczne

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2019, 14:13

@Skleroza: to jest abime w którym jesteśmy też detektywami.

Avatar Fokeu

24 lipca 2019, 14:28

@UZMAjejownik: Sushi Sahara

Avatar Fokeu

Edytowano - 24 lipca 2019, 14:28

Żadnymi detektywami tylko normikami jesteśmy, tylko w V3 mamy jakiś talent (w grze, w prawdziwym życiu byłeś i będziesz beztalenciem)

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2019, 14:39

@Fokeu: No sorry, gralam w 1 cześć.

Avatar Fokeu

24 lipca 2019, 15:10

A w 1 części jesteśmy najnormickim normikiem

Avatar
Marowak12

24 lipca 2019, 15:12

@Fokeu: W sumie Makoto teoretycznie ma talent, a Hinata w dwójce nie jest świadomy tego kim jest, więc nie używa żadnego talentu, więc teoretycznie Hinata to największy normik w grze

Avatar Fokeu

24 lipca 2019, 15:14

Co to w ogóle za talent mieć szczęście
On nieświadomie ma szczęście
nie wykorzystuje tego dla swojej korzyści, tak jak Nagitard

Avatar Skleroza

24 lipca 2019, 18:25

w anime nie możesz grać żadnej roli. Dopiero w grze, a ten typ gry to visual novel

Avatar Dcktun

24 lipca 2019, 18:02

Że nigdy mu roweru nie ukradli

Avatar
Spirit_

11 lipca 2019, 13:21

Przy każdym obiedzie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Były nóżki, nie ma nóżek

To się nie może nie udać

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka