Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 czerwca 2020, 11:48
Schemat odcinków jest prosty, pierwsza osoba która wejdzie do więzienia jest niewinna, druga tak
Odpisz
28 sierpnia 2019, 15:50
succi saihara
ultimate emo
Odpisz
25 lipca 2019, 02:16
Szanuję za danganronpę
Odpisz
11 lipca 2019, 19:14
Taki L na wypasie
Odpisz
24 lipca 2019, 22:11
@Oloest: Pośmiertna ewolucja
Odpisz
24 lipca 2019, 22:16
@Smerf_Przegryw: Spokojnie duchu L to nie cola cola light
Odpisz
11 lipca 2019, 13:22
Co to za azjatycki ryżorys ?
Odpisz
11 lipca 2019, 13:23
@UZMAjejownik: według google to postać z Danganronpy
Odpisz
11 lipca 2019, 13:23
@UZMAjejownik:
Bambusowa Rycina
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2019, 13:26
@UZMAjejownik: pewnie Persona
tyle że to gra jest
Odpisz
11 lipca 2019, 13:27
Tak, to jedna z postaci Danganronpy V3 Killing Harmony
Odpisz
11 lipca 2019, 13:30
ku*wa literki mi się poje**ły
Odpisz
11 lipca 2019, 19:12
@UZMAjejownik: W skrócie masz imię na obrazku i to postać z visual novel, w skrócie o uczniach zabijających innych uczniów
Odpisz
11 lipca 2019, 19:20
@Skleroza: hmm... Brzmi w sumie jak typowe japońskie anime typu shounen (czy jak to się pisze)
Odpisz
11 lipca 2019, 20:44
@UZMAjejownik: Tylko wątki i śmierci są bardziej ekscentryczne
Odpisz
24 lipca 2019, 14:13
@Skleroza: to jest abime w którym jesteśmy też detektywami.
Odpisz
24 lipca 2019, 14:28
@UZMAjejownik: Sushi Sahara
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2019, 14:28
Żadnymi detektywami tylko normikami jesteśmy, tylko w V3 mamy jakiś talent (w grze, w prawdziwym życiu byłeś i będziesz beztalenciem)
Odpisz
24 lipca 2019, 14:39
@Fokeu: No sorry, gralam w 1 cześć.
Odpisz
24 lipca 2019, 15:10
A w 1 części jesteśmy najnormickim normikiem
Odpisz
24 lipca 2019, 15:12
@Fokeu: W sumie Makoto teoretycznie ma talent, a Hinata w dwójce nie jest świadomy tego kim jest, więc nie używa żadnego talentu, więc teoretycznie Hinata to największy normik w grze
Odpisz
24 lipca 2019, 15:14
Co to w ogóle za talent mieć szczęście
On nieświadomie ma szczęście
nie wykorzystuje tego dla swojej korzyści, tak jak Nagitard
Odpisz
24 lipca 2019, 18:25
w anime nie możesz grać żadnej roli. Dopiero w grze, a ten typ gry to visual novel
Odpisz
24 lipca 2019, 18:02
Że nigdy mu roweru nie ukradli
Odpisz
11 lipca 2019, 13:21
Przy każdym obiedzie...
Odpisz