Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Tacy sami, a ściana między nami
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2019, 18:54
Miałam tylko 1 część reksia: ,,Reksio i Kapitan Nemo'' tylko że doszłam tylko do tego ''labiryntu''? gdzie były te krety czy coś, bo nie umiałam tego zrobić xD
Odpisz
26 sierpnia 2019, 23:24
Dziewczyny, które przeszły wszystkie gry o papatce
Odpisz
27 sierpnia 2019, 22:31
@NightFox: nie tylko dziewczyny jestem męskim rodzajem który też posiadł tą moc
Odpisz
29 sierpnia 2019, 00:33
@NightFox: omg...
Odpisz
8 listopada 2019, 18:51
@NightFox: nie umiałam grać w te wersje 2D i tylko nieliczne przeszłam... ale za to przeszłam większość w 3D bo nie miałam wszystkich
Odpisz
26 sierpnia 2019, 21:03
Nie wierzę, że któremukolwiek z was udało się odkryć mapę bez wypalania tej je**nej dziury.
Odpisz
26 sierpnia 2019, 21:05
chyba nie dało się inaczej i naprawdę trzebabyło poprosić tego kozła o drugą by na siłę pokazać że mają ich w cholerę dużo i to już odszyfrowanych
Odpisz
27 sierpnia 2019, 06:14
@FrytekYT: dało się
Odpisz
27 sierpnia 2019, 10:40
@Edziu01: ej ludzie mamy to Boga XD
Odpisz
28 września 2019, 04:34
@Edziu01: a co wtedy mowi koziol jak sam wypalisz?
Odpisz
28 września 2019, 11:18
dobre pytanie bo nie pamiętam
Odpisz
26 sierpnia 2019, 21:10
Mem z alternatywnej rzeczywistości, bo w tej nikt nie przeszedł gier o Reksiu.
Odpisz
26 sierpnia 2019, 23:06
zaskoczę Cię, w tej rzeczywistości kobieta przeszła wszystkie gry o Reksiu
Odpisz
26 sierpnia 2019, 23:10
@eah_raven_queen: Ale ona sama nie jest z tej rzeczywistości.
Odpisz
26 sierpnia 2019, 23:12
A myślałam, że jestem z tej rzeczywistości. To z której pochodzę?
Odpisz
27 sierpnia 2019, 01:58
nie może być. Ja ukończyłem cała "Fabułę" i jeszcze Miasto SeKretów i Tajemnica 3 wymiaru... Czy to znaczy że jestem wszechpotężny? XDD
Odpisz
27 sierpnia 2019, 08:48
@FrytekYT: Tak
Odpisz
8 września 2019, 09:37
ja przeszedlem na ez
Odpisz
Edytowano - 1 września 2019, 01:07
Bogowie którzy przeszli wszystkie gry z wesołej szkoły
Odpisz
11 lipca 2019, 18:59
Fajny cosplay
Odpisz
11 lipca 2019, 20:01
@Koscioglow: Racja. Kojarzysz z czego?
Odpisz
11 lipca 2019, 20:07
@Mikrus19: nie jestem pewny ale chyba z boku no pico
Odpisz
26 sierpnia 2019, 22:03
@Mikrus19: Jojo's Bizarre Adventure Part 3 Stardust Crusaders
Cosplay Jotaro Kujo
Odpisz
27 sierpnia 2019, 16:38
@Koscioglow: Rozje**łeś mnie jak snajper żydówkę i rozłożyłam się na podłodze jak Rosja na Ukrainie gościu
Odpisz
27 sierpnia 2019, 16:49
@Cherrysan: ?
Odpisz
27 sierpnia 2019, 16:55
@Koscioglow: W skrócie skisłam xD
Odpisz
27 sierpnia 2019, 10:46
Przechodziłem regularnie wszystkie Papatki za młodu ale Reksia miałem jednego do teraz go mam i nie przeszedłem.
Odpisz
26 sierpnia 2019, 23:03
Kurde miałem jedną z Reksiem i jedną z koziołkiem matołkiem, to były czasy
Odpisz
27 sierpnia 2019, 08:54
@CCCPball: ja miałem podwórko koziolka matołka i koziołek matołek powrót to szkoły, a reksie chyba wszystkie
Odpisz
27 sierpnia 2019, 01:08
Mi się Reksio nie odpalą.
Odpisz
26 sierpnia 2019, 23:07
A co z kobietami, które przeszły wszystkie gry o Reksiu?
Odpisz
26 sierpnia 2019, 22:48
Fandom JoJo,gdy pojawi się mem powiązany z franczyzą na głównej:
Odpisz
26 sierpnia 2019, 22:19
Ku*wa pamiętam jak rozpi***alałem swojego starszego pi**ukuzyna w turnieju rycerskim w machinie czasu :D
Odpisz
11 lipca 2019, 20:11
Ja grałem w Koziołka Matołka
Odpisz
26 sierpnia 2019, 21:05
@rozwalgo: W Koziołka Matołka Wynalazce?
Odpisz
26 sierpnia 2019, 21:06
@awazan: kiedy w to grałem nie umiałem crackowac i grałem tylko na demowce XD
Odpisz
26 sierpnia 2019, 21:51
@FrytekYT: Ja właśnie też XDD
Odpisz
26 sierpnia 2019, 21:33
Ta mina bezcenna
Odpisz
11 lipca 2019, 19:01
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2019, 09:06
@Kultysta: Tu cosplay nie ma nic do treści mema
Odpisz