Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2023, 11:18
Jestem z przyszłości, ...jowy ten remake
Odpisz
28 lutego 2021, 16:23
Opie, ty jesteś jasnowidzem! Rockstar pracuje nad remake gta sa
Odpisz
21 grudnia 2021, 11:29
@Spider007: Jednak nie takim "ekstra" jak w tytule
Odpisz
21 grudnia 2021, 11:31
@makapakajekurczaka: napisałem to, gdy była nadzieja na remaster, potem była jeszcze większa euforia gdy zaczęli remasterować całą trylogię. A na końcu było wielkie rozczarowanie.
Odpisz
16 lipca 2019, 19:33
Remake z grafiką i samochodami z V. Oczywiście takie które są w SA ale nie ma w V np. Greenwood powinny zostać zremakeowane. Mapa powinna być taka sama z nieco zmienionymi teksturami
Odpisz
16 lipca 2019, 22:34
@Pikachu_fan_Subaru: samochody z 5? Czyli chcesz zasuwac nową hondą w 1992?
Odpisz
17 lipca 2019, 03:06
@BirdKeeper: fakt
Odpisz
18 lipca 2019, 21:47
@BirdKeeper: Chodzi mi o auta z 1992 bądź starszych bo takie w piątce też są
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2019, 21:28
Jeszcze lepsza była by kontynuacja w której trzeba usunąć ballasów z grove street
Odpisz
13 lipca 2019, 23:03
@Wolferon: przecież możesz ich normalnie wyeliminować w 100%
Odpisz
13 lipca 2019, 23:29
@BirdKeeper: ale w GTA V oni przejeli grove street
Odpisz
14 lipca 2019, 09:10
@Wolferon: Nie, nie przejęli Grove Street.
GTA 5 jest w innym uniwersum.
Odpisz
14 lipca 2019, 09:10
@Wolferon: ale GTA SA nie wchodzi w kanon GTA V, myślisz,że dlaczego Los Santos wygląda inaczej i nie ma w bliskim sąsiedztwie Las Venturas i San Fierro?
Odpisz
16 lipca 2019, 20:44
@Iphonix: dobrze prawisz, a niech inni przeczytają oświadczenie rockstara o uniwersach GTA
Odpisz
16 lipca 2019, 22:49
@Ruski_Gandalf: Nie wiem dlaczego mój komentarz jest tak wdółstrzałkowany.
Wszystko jest prawdziwe.
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2019, 23:40
@Iphonix: nie wiem, jeja jest miejscem dziwnym i dla dziwaków
Co z wami ludzie?
Odpisz
16 lipca 2019, 21:52
*gta sa theme*
Odpisz
14 lipca 2019, 07:47
Mój boże to by było piękne
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2019, 23:05
Tzn niby mamy remaster w którym wszystko świeci się jak psu jaja na mobilkach i xboxach. Ja bym osobiscie chciał zobaczyć wszystkie gry z uniwersum 3d na nowym silniku
Odpisz
13 lipca 2019, 21:46
A po zobaczeniu oficjalnego remake'a okazuje się, że ulice miasta nie są zalane wodą
Odpisz
13 lipca 2019, 21:26
Remake gta sa powinien się nazywać Grand Theft Auto: Ah shit, here we go again
Odpisz
13 lipca 2019, 21:31
@InfiniteTheJackal:
Odpisz
13 lipca 2019, 21:27
Trzeba będzie trzeba gonić pociąg w 4K ultra HD z grafiką lepszą niż w prawdziwym życiu
Odpisz