Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar olimpicYT3356

17 stycznia 2023, 11:18

Jestem z przyszłości, ...jowy ten remake

Avatar Spider007

28 lutego 2021, 16:23

Opie, ty jesteś jasnowidzem! Rockstar pracuje nad remake gta sa

Avatar makapakajekurczaka

21 grudnia 2021, 11:29

@Spider007: Jednak nie takim "ekstra" jak w tytule

Avatar Spider007

21 grudnia 2021, 11:31

@makapakajekurczaka: napisałem to, gdy była nadzieja na remaster, potem była jeszcze większa euforia gdy zaczęli remasterować całą trylogię. A na końcu było wielkie rozczarowanie.

Avatar Pikachu_fan_Subaru

16 lipca 2019, 19:33

Remake z grafiką i samochodami z V. Oczywiście takie które są w SA ale nie ma w V np. Greenwood powinny zostać zremakeowane. Mapa powinna być taka sama z nieco zmienionymi teksturami

Avatar BirdKeeper

16 lipca 2019, 22:34

@Pikachu_fan_Subaru: samochody z 5? Czyli chcesz zasuwac nową hondą w 1992?

Avatar BOSS111

17 lipca 2019, 03:06

@BirdKeeper: fakt

Avatar Pikachu_fan_Subaru

18 lipca 2019, 21:47

@BirdKeeper: Chodzi mi o auta z 1992 bądź starszych bo takie w piątce też są

Avatar Wolferon

Edytowano - 13 lipca 2019, 21:28

Jeszcze lepsza była by kontynuacja w której trzeba usunąć ballasów z grove street

Avatar BirdKeeper

13 lipca 2019, 23:03

@Wolferon: przecież możesz ich normalnie wyeliminować w 100%

Avatar Wolferon

13 lipca 2019, 23:29

@BirdKeeper: ale w GTA V oni przejeli grove street

Avatar Iphonix

14 lipca 2019, 09:10

@Wolferon: Nie, nie przejęli Grove Street.
GTA 5 jest w innym uniwersum.

Avatar BirdKeeper

14 lipca 2019, 09:10

@Wolferon: ale GTA SA nie wchodzi w kanon GTA V, myślisz,że dlaczego Los Santos wygląda inaczej i nie ma w bliskim sąsiedztwie Las Venturas i San Fierro?

Avatar Ruski_Gandalf

16 lipca 2019, 20:44

@Iphonix: dobrze prawisz, a niech inni przeczytają oświadczenie rockstara o uniwersach GTA

Avatar Iphonix

16 lipca 2019, 22:49

@Ruski_Gandalf: Nie wiem dlaczego mój komentarz jest tak wdółstrzałkowany.
Wszystko jest prawdziwe.

Avatar Ruski_Gandalf

Edytowano - 16 lipca 2019, 23:40

@Iphonix: nie wiem, jeja jest miejscem dziwnym i dla dziwaków

Co z wami ludzie?

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2019, 21:52

*gta sa theme*

Avatar LOKO30

14 lipca 2019, 07:47

Mój boże to by było piękne

Avatar BirdKeeper

Edytowano - 13 lipca 2019, 23:05

Tzn niby mamy remaster w którym wszystko świeci się jak psu jaja na mobilkach i xboxach. Ja bym osobiscie chciał zobaczyć wszystkie gry z uniwersum 3d na nowym silniku

Avatar sucharek1203

13 lipca 2019, 21:46

A po zobaczeniu oficjalnego remake'a okazuje się, że ulice miasta nie są zalane wodą

Avatar InfiniteTheJackal

13 lipca 2019, 21:26

Remake gta sa powinien się nazywać Grand Theft Auto: Ah shit, here we go again

Avatar Typownicki

13 lipca 2019, 21:31

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2019, 21:27

Trzeba będzie trzeba gonić pociąg w 4K ultra HD z grafiką lepszą niż w prawdziwym życiu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pilne

Jakby trochę nie fair

A, okej

Ładne rzeczy

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka