Hej hej sialalala hej hej hej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Angielskie śmieszki
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Fajnie że odpowiedzieli
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2021, 12:29
Czemu na tamtym memie jest znak wodny z jeja?!
Odpisz
17 lipca 2019, 10:21
Zawsze myślałem że to leci "Wszyscy mamy źle w głowach, przeżyjemy" a tu całe życie w błędzie :v
Odpisz
17 lipca 2019, 12:52
@Dexterek: to chyba troche nielogiczne
Odpisz
17 lipca 2019, 16:06
Nie sądzę
Odpisz
17 lipca 2019, 19:00
@Dexterek: jak osoby które maja źle w głowach maja przeżyć? chyba dla takich osób ważna jest dobra zabawa przyjemności a nie przetrwanie nwm przynajmniej ja to tak rozumiem nie lubię piosenek z bezsensownymi słowami wiec ja bym na to zwrócił uwagę
Odpisz
17 lipca 2019, 20:35
Nie chce mi się, ale wytłumaczę.
Mimo że mają źle w głowach, piją i palą i ogólnie nie jest to normalne ani zdrowe to mogą twierdzić "Spokojnie, przeżyjemy" i do tego nawiązywałoby to słowo, że pomimo tego że robią takie rzeczy i mają źle w głowach bo to patologia to nic im nie będzie, nic im się przez to nie stanie, więc z takim spokojnym wydechem mówią "przeżyjemy" ale żeby to lepiej zilustrować to dodam 'spokojnie' a więc "Spokojnie, przeżyjemy [mimo że mamy źle w głowach, pijemy i palimy] brzmi jak dla mnie całkowicie logicznie i miałoby sens gdyby naprawdę było w tekście. Nie wiem czy dobrze ci to wytłumaczyłem.
Odpisz
17 lipca 2019, 21:00
@Dexterek: no tak teraz wydaje się to logiczniejsze
Odpisz
17 lipca 2019, 22:01
@Dexterek:
Odpisz
17 lipca 2019, 22:54
Nic się nie stało, czasami nie da się zrozumieć czyjegoś punktu widzenia dopóki ten ktoś nie wytłumaczy jaką metodą działa jego analiza :P
Odpisz
15 lipca 2019, 19:22
Zandberg, zgłoś się
Odpisz
15 lipca 2019, 23:25
Elo
Odpisz
15 lipca 2019, 23:26
@AdrianZandberg: Mission failed! We'll get them next time!
Odpisz
16 lipca 2019, 19:11
@AdrianZandberg: Mietczyński? To ty?
Odpisz
17 lipca 2019, 19:17
@darcus: wiesz że jest grubo, jeśli do dyskusji dołącza darcus
Odpisz
15 lipca 2019, 16:02
dzieci wesoło wybiegły ze szkoły
Odpisz
15 lipca 2019, 16:05
@Koscioglow: zapalily papierosy
Odpisz
15 lipca 2019, 16:08
@CzeresniakPl: wyciągneły flaszki
Odpisz
15 lipca 2019, 16:09
@AdamPLz: chodnik zamknąły
Odpisz
15 lipca 2019, 16:10
@CzeresniakPl: ludzi przepedziły
Odpisz
15 lipca 2019, 16:12
@natanpl: siedzą na ławeczce
Odpisz
15 lipca 2019, 16:13
@CzeresniakPl: i ryczą do siebie
Odpisz
15 lipca 2019, 16:14
@geralt735: wszyscy mam źle w głowach, że żyjemy
Odpisz
15 lipca 2019, 16:40
@CzeresniakPl: hej hej sialalala
Odpisz
15 lipca 2019, 16:44
@Wladimir_Putin: hej hej hej hej
Odpisz
15 lipca 2019, 18:08
@Koscioglow: Uśmiechłem się nostalgicznie widząc ten komentarz :)
Odpisz
15 lipca 2019, 18:21
@D0minik: kiedyś to była dobra polska muzyka a nie
Odpisz
15 lipca 2019, 19:22
@Koscioglow: Moja ulubiona stara piosenka to ,, Długość dźwięku samotności".
Odpisz
16 lipca 2019, 23:31
@CzeresniakPl: zapluły*
Odpisz