Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Phi!
Angielskie śmieszki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2019, 22:19
Nic nie może przecież wiecznie trwać
Odpisz
21 sierpnia 2019, 10:28
@ToNieJaPrzepani: co zesłał los trzeba będzie stracić
Odpisz
20 sierpnia 2019, 23:46
Byyło
Odpisz
20 sierpnia 2019, 22:41
Now this looks like a job for me...
Odpisz
20 sierpnia 2019, 19:20
Jak Maryla Rodowicz na sylwestra
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2019, 19:21
@edzio72: tylko że ją odmrazają.
Odpisz
20 sierpnia 2019, 18:52
Dam strzałkę w górę tylko dlatego że jest Karolak
Odpisz
20 sierpnia 2019, 17:29
Trochę jak Maryla Rodowicz w piosence ,,pełnia'' xd
Odpisz
15 lipca 2019, 20:21
Bardzo będziecie mnie nie lubić jeżeli powiem że bardzo lubię polskie komedie romantyczne?
Odpisz
15 lipca 2019, 20:23
@Wolferon: parę jest spoko
Odpisz
15 lipca 2019, 20:23
@Wolferon: o gustach się nie dyskutuje
Odpisz
15 lipca 2019, 20:23
@Wolferon: Każdy lubi co lubi,dopóki mi się ktoś nie wpi***ala w to co ja lubie ja sie nie wpi***alam w to co ktoś lubi
Odpisz
15 lipca 2019, 20:44
@Wolferon: W 100% lubisz Kilera. Wiem o tym.
Odpisz
15 lipca 2019, 21:06
@DinoSummer: nie oglądałem
Odpisz
20 sierpnia 2019, 16:28
@Wolferon: Jak dla mnie 39 i pół raczej nie jest komedią romantyczną. Po prostu komedią.
Odpisz
20 sierpnia 2019, 17:05
No i za co masz czerwone, najwyraźniej 5 osób lubi jak ktoś mu wpycha swoje zainteresowania
Odpisz
20 sierpnia 2019, 17:04
tomasz karolak ma większą szpare niż ja xDDDD
Odpisz
15 lipca 2019, 21:00
Impreza sylwestrowa w telewizji: *egzystuje*
Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk:
Odpisz
15 lipca 2019, 20:59
Ale mnie jego ryjec irytuje
Odpisz
15 lipca 2019, 20:23
Dam strzałkę w dół tylko dlatego że jest Karolak
Odpisz
15 lipca 2019, 20:30
@Oloest: a gdyby był obrazek obrażający go?
Odpisz
15 lipca 2019, 20:31
@Oloest: Czyli rozumiem że przez to że jest tu przez ciebie nielubiany aktor to dałeś negatywną opinie ?
Jeśli mem ci sie podoba to dajesz wgóręgłos a nie "Ja nie dam bo tu jest karolak"
To tak jakbyś jadł zajebisty obiad ale stwierdził że dalej nie będziesz jeść bo np jest przyprawa której nie lubisz w śladowej ilości
Odpisz
15 lipca 2019, 20:34
wow punkt dla ciebie
Odpisz
15 lipca 2019, 20:37
tak serio to Karolak nie jest taki zły poprostu mi się nudziło.
Odpisz
15 lipca 2019, 20:17
Było
Odpisz
15 lipca 2019, 20:19
@Nerf_Rest: udowodnij
Odpisz
15 lipca 2019, 20:19
@Nerf_Rest: daj dowód
Odpisz
15 lipca 2019, 20:20
@Cichy22: A nie możecie mi uwierzyć na słowo?
Odpisz
15 lipca 2019, 20:21
@Nerf_Rest:
Odpisz
15 lipca 2019, 20:21
@Nerf_Rest: dodałem to więc chce dowód że przegapilem, poza tym przez twój komentarz ten mem może dostawać czerwone za to że ty napisaleś "było"
Odpisz
15 lipca 2019, 20:21
@InfiniteTheJackal: Ch**. No to idę szukać
Odpisz
15 lipca 2019, 20:22
@Cichy22: i tak czy siak dacie strzałki
Odpisz
15 lipca 2019, 20:26
@Cichy22: Rest jest udupiony bo mu się pomyliło z innym memem z trumną i Karolakiem
Odpisz