Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Po_Prostu_Ktos

5 czerwca 2022, 14:28

Rel

Avatar
darkisz

7 sierpnia 2019, 21:38

Ja miałem stan poddepresyjny jak dziewczyna która mi się podobała zaczęła ze mną chodzić i po 12 godzinach napisała mi że to PRANK

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar DRAGON_POLSKA

1 stycznia 2021, 12:24

Avatar nazyk

1 stycznia 2021, 14:14

@DRAGON_POLSKA: witam w 2021

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2019, 19:36

Kto normalny z depresją mówi losowej osobie że ją ma? Obydwie osoby w memie jej nie mają

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2019, 23:37

>normalna osoba (tzn. względnie zdrowa psychicznie)
>osoba z depresją

Wybierz jedno

Avatar Leishh

20 sierpnia 2019, 22:47

Kiedy ludzie zrozumieją że depresja ≠ smutek
Można mieć depresję nawet nie do końca zdając sobie z tego sprawy

Avatar awazan

Edytowano - 7 sierpnia 2019, 22:33

-Nikt z tobą nie zerwał!
-Ale... ja nie mam nikogo... nikt mnie nie lubi... nikt nie chciałby nawet ze mną się kolegować a co dopiero chodzić... jestem brzydki i mam słaby charakter... podczas gdy ludzie jak ty spotykają się z przyjaciółmi, ja iglądam memy i gram w gry aby nie myśleć o swoim spie**oleniu... pare razy w tygodniu płaczę żałując że się urodziłem... czasami chciałbym umrzeć aby inni nie musieli nawet na mnie patrzeć...
- *Wrzuca na insta zdjęcie z czarno białym filtrem i hasztagami #sadgirl #depresja #zerwanie z smutnym cytatem i opisem typu: O JEZU TOMEK ZE MNĄ ZERWAŁ! CHODZIŁAM Z NIM CAŁY MIESIĄC!!! JAK ON TAK MÓGŁ *płaku płaku* IDE SIĘ ZABIĆ ŁEE 😭😢💔
(Emotikony ironicznie jak coś)

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2019, 00:28

@awazan: Bo jak masz prawdziwą depresje to twoja wina dziwaku je**ny a "prawdziwą głęboką" ma się tylko bo ten drań cię zostawił po 2 tygodniach

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2019, 19:38

@awazan: czej, a co z #polishgirl?

Avatar awazan

20 sierpnia 2019, 22:26

oraz #girl #poland #followforfollow

Avatar Xx_pzoltek_xX

20 sierpnia 2019, 20:12

Niestety takie jest to poje*ane społeczeństwo (tak mam depresję )

Avatar Zima2017

7 sierpnia 2019, 21:45

I nie słuchasz Billie Elish

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Nickilol123

8 sierpnia 2019, 10:22

@ROMEMDZI: ja słucham obydwu i nie widzę problemu

Avatar Glonk

Edytowano - 20 sierpnia 2019, 20:11

Ja słucham codziennie odbytu swojego taty o 3:00, jak tego nie będę robił to nie będzie się przez miesiąc mył i golił

Avatar Sayne33

20 sierpnia 2019, 16:12

Cudo, że jeśli w memie występuje choć jeden raz wyraz "depresja", to sekcja komentarzy zmienia się w zgromadzenie psychologów i filozofów.

Avatar Yoda_MLG

20 sierpnia 2019, 17:01

@Sayne33: that's how Jeja works

Avatar Xx_pzoltek_xX

20 sierpnia 2019, 20:09

@Yoda_MLG: Ja też mam stan poddepresyjny z podobnego powodu.

Avatar Abalella

20 sierpnia 2019, 16:36

Nie, raczej: "Przecież ty nie masz powodu do bycia smutnym"

Avatar nazyk

8 sierpnia 2019, 00:09

Jak to mnie denerwuje, kiedy nastolatki mówią o jakiejś wymyślonej depresji! Mam k*rwa 14 lat. Czuję się dobrze. Jak ogórek k*rwa.

*Teraz zwracam się do nastolatek"

Pomyśl o niepełnosprawnych dzieciach, które są szczęśliwi. Ty, zdrowa k*rwa mówisz tu o jakiejś depresji? Nie wiesz nawet co to jest!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar nazyk

21 sierpnia 2019, 02:24

@pawlikok: sorki jeżeli uraziłem

Avatar Maly_modelarz15

21 sierpnia 2019, 08:15

@pawlikok: o cholera F

Avatar Dardanelle

20 sierpnia 2019, 16:06

Niestety wciąż mamy niską świadomość w społeczeństwie jeśli chodzi o depresję. Jedni nie rozumieją, że to poważna choroba która od tak nie przechodzi i bagatelizują ten problem, inni z kolei każde gorsze samopoczucie tytułują depresją.

Avatar Uzytkownik_Telefonu

7 sierpnia 2019, 21:47

No bo nikogo nie ma

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To będzie bolało

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka