Mamo, ja tylko żartowałem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Zdeklasowani znowu
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2019, 22:11
Czy tylko ja nie wierzę, że będzie taki serial?
Odpisz
20 lipca 2019, 23:30
@Spider007: To ma być kontynuacja serialu, który już był
Odpisz
29 lipca 2019, 17:51
@DeXxu: jakiego? Bo nie oglądam tvn
Odpisz
29 lipca 2019, 19:10
@Spider007: "39 i pół", ale ta kontynuacja ma chyba mieć zmianę w tytule
Odpisz
20 lipca 2019, 19:57
Jak się powinno odmienić słowo udajęż?
Odpisz
20 lipca 2019, 19:00
Matka po zobaczeniu tego: Ale najpierw… POSPRZĄTAJ POKÓJ!!!
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2019, 18:48
udaję*
tę*
Admin zepsułeś
Odpisz
15 lipca 2019, 20:24
Strzałka w dół tylko dlatego że jest ty Karolak
Odpisz
15 lipca 2019, 20:24
@Oloest: tu*
Odpisz
15 lipca 2019, 20:25
@Oloest: wiesz że można edytować komentarz ?
Odpisz
15 lipca 2019, 20:25
no tak XD dopiero przypomniałem sobie
Odpisz
15 lipca 2019, 20:27
mogłeś też odpowiedź na swój komentarz żeby też się poprawić aby było ironicznie, ja bym tak zrobił
Odpisz
15 lipca 2019, 20:28
@Xdejszyn: miałem taki zamiar ale zrezygnowałem
Odpisz
15 lipca 2019, 20:29
@Xdejszyn: kiedyś tak robiłem, ale ograniczam sarkazm przechodzę na dietę od sarkazmu i cynicznego lub czarnego humoru
Odpisz
20 lipca 2019, 18:13
@Oloest: Nawet spoko z Ciebie ziomek, że zostawiasz nam specjalnie więcej komentarzy do zminusowania.
Odpisz
20 lipca 2019, 18:32
@Oloest: nie XDuj tutaj
Odpisz
20 lipca 2019, 19:59
@damian2500: czasem trzeba coś zhejtować jestem miły i lubię się kłucić więc zostawiam takie komentarze 🤫😐👍
Odpisz
20 lipca 2019, 20:05
@Oloest: Nie, nie jesteś miły. Wku*wiasz ludzi.
Odpisz
20 lipca 2019, 21:02
@damian2500: nie dziw się jestem psychiczny
Odpisz