Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spider007

20 lipca 2019, 22:11

Czy tylko ja nie wierzę, że będzie taki serial?

Avatar DeXxu

20 lipca 2019, 23:30

@Spider007: To ma być kontynuacja serialu, który już był

Avatar Spider007

29 lipca 2019, 17:51

@DeXxu: jakiego? Bo nie oglądam tvn

Avatar DeXxu

29 lipca 2019, 19:10

@Spider007: "39 i pół", ale ta kontynuacja ma chyba mieć zmianę w tytule

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2019, 19:57

Jak się powinno odmienić słowo udajęż?

Avatar Skleroza

20 lipca 2019, 19:00

Matka po zobaczeniu tego: Ale najpierw… POSPRZĄTAJ POKÓJ!!!

Avatar TheNoobBetterYou

Edytowano - 20 lipca 2019, 18:48

udaję*
tę*
Admin zepsułeś

Avatar Oloest

15 lipca 2019, 20:24

Strzałka w dół tylko dlatego że jest ty Karolak

Avatar Oloest

15 lipca 2019, 20:24

@Oloest: tu*

Avatar
JejakZeWsi

15 lipca 2019, 20:25

@Oloest: wiesz że można edytować komentarz ?

Avatar Oloest

15 lipca 2019, 20:25

no tak XD dopiero przypomniałem sobie

Avatar Xdejszyn

15 lipca 2019, 20:27

mogłeś też odpowiedź na swój komentarz żeby też się poprawić aby było ironicznie, ja bym tak zrobił

Avatar
JejakZeWsi

15 lipca 2019, 20:28

@Xdejszyn: miałem taki zamiar ale zrezygnowałem

Avatar Oloest

15 lipca 2019, 20:29

@Xdejszyn: kiedyś tak robiłem, ale ograniczam sarkazm przechodzę na dietę od sarkazmu i cynicznego lub czarnego humoru

Avatar damian2500

20 lipca 2019, 18:13

@Oloest: Nawet spoko z Ciebie ziomek, że zostawiasz nam specjalnie więcej komentarzy do zminusowania.

Avatar GameLover

20 lipca 2019, 18:32

@Oloest: nie XDuj tutaj

Avatar Oloest

20 lipca 2019, 19:59

@damian2500: czasem trzeba coś zhejtować jestem miły i lubię się kłucić więc zostawiam takie komentarze 🤫😐👍

Avatar damian2500

20 lipca 2019, 20:05

@Oloest: Nie, nie jesteś miły. Wku*wiasz ludzi.

Avatar Oloest

20 lipca 2019, 21:02

@damian2500: nie dziw się jestem psychiczny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Cichy22
Dodane przez: Cichy22

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Powodzenia

Zdeklasowani znowu

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka