Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Tymi się chodzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2019, 15:50
Nie jestem kotem...
Odpisz
21 lipca 2019, 18:16
Odpisz
20 lipca 2019, 20:39
Tru
Odpisz
20 lipca 2019, 20:38
Ten odcinek z Tomem na torach był cholernie smutny
Odpisz
20 lipca 2019, 18:03
Znowu Memy typu nie mam życia bo nie?
Odpisz
20 lipca 2019, 18:12
@Rafik005: tak
Odpisz
20 lipca 2019, 18:15
wku*wiaja mnie takie Memy bo nic nie wnoszą a śmieją się tylko z hehe braku życia ból i inne prośby o zaje**nie
Odpisz
20 lipca 2019, 18:16
@Rafik005: cusz nic nie zrobisz
Odpisz
20 lipca 2019, 18:17
niestety
Odpisz
20 lipca 2019, 19:53
@Rafik005: ja: mam normalne życie
Jejacy: Niemożliwe
Odpisz
20 lipca 2019, 20:29
no niestety możesz mieć dobrze poukładane życie albo tylko jak coś złego się stanie w twoim życiu zrobić z tego mema
Odpisz
20 lipca 2019, 19:40
u mnie na odwrot hm
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2019, 15:01
/u/Ambassador
Jest główna
Odpisz
17 lipca 2019, 14:20
Zawsze mi się miło robi jak widzę to ciastko na memie.
Odpisz