Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2019, 15:40
HALF LIFE 3 :DDDDDDDDDDDDDDD NARESZCIE BEDZIE :D
Odpisz
24 lipca 2019, 05:33
Tam jest strzała wiec jakby ktoś się ukuł... Nie chwila ma ktoś z was standa?
Odpisz
22 lipca 2019, 19:28
a gdyby tak mu dać harnasia z monopolowego to byłby pijany czy wytrzeźwiałby w sekundę
Odpisz
21 lipca 2019, 19:04
Gdzieś musiał wytrzeźwieć
Odpisz
21 lipca 2019, 16:07
Odpisz
21 lipca 2019, 15:11
O ja pieee
Odpisz
21 lipca 2019, 14:13
W tej skrzyni jest miecz energetyczny z halo 5?
Odpisz
16 lipca 2019, 15:48
O co chodzi ze strefą 51?
\______/
Odpisz
16 lipca 2019, 15:51
@Jejowczka_Spod_Kamyczka: Tam było że jest Amerykańska 500 tys grupa która chce ją najechać i teraz są z tego memy.
Odpisz
16 lipca 2019, 16:06
Właściwie to jest już grubo ponad 2 milony
Odpisz
16 lipca 2019, 16:08
@allduckslikewater:
Odpisz
21 lipca 2019, 08:18
@allduckslikewater: Szkoda, że +/- milion nie jest z Ameryki
Odpisz
21 lipca 2019, 08:45
@Jejowczka_Spod_Kamyczka: a tak ogólnie, to strefa 51 to miejsce gdzie rzekomo trzymają kosmitów, chyba więcej teorii spiskowych było z tym miejscem niż łącznie z całego świata
A to najprawdopodobniej najnormalniejsza baza wojskowa i będziemy świadkami masakry tego dziesięciolecia
Odpisz
21 lipca 2019, 09:05
@Kacprrr: Ale potwierdzony jest fakt, że trzymają tam nowe lub testowe technologie
Odpisz
21 lipca 2019, 09:10
@Jejowczka_Spod_Kamyczka: ludzie planują rajd na strefę 51 aby uwolnić kosmitów i zdobyć superbroń oraz inne ciekawe gadżety
Odpisz
21 lipca 2019, 09:43
@norek00: no jak to wojsko, normalna sprawa
Odpisz
21 lipca 2019, 09:47
@Suvallez: wcale tego nie planują, to powstało jako mem bo gościu wrzucił wydarzenie jako żart i nie spodziewał się takiego rozgłosu, można o tym poczytać dokładniej.
Wiadomo, że ktoś się tam pojawi i raczej mała grupa to nie będzie, ale nie sądzę że dojdzie do jakiejś większej próby włamania albo wielkiego szturmu, który spowoduje użycie broni przez żołnierzy w środku.
Odpisz
21 lipca 2019, 12:55
@Kacprrr: XD ty serio myslisz, że komu kolwiekk będzie chciało się tam jechac? Może będzie kilka osob, porobią sobie zdjęcia i wrócą na obiad do domu
Odpisz
21 lipca 2019, 13:25
żebyś się nie zdziwił
Odpisz
21 lipca 2019, 08:46
To niemożliwe Stary trzeźwy
Odpisz
16 lipca 2019, 16:24
zaklepuję święty granat
stary trzeźwy to niemożliwa rzecz, na pewno go tam nie ma
Odpisz
16 lipca 2019, 21:57
@Kacprrr: Jest niemożliwy i właśnie dlatego go tam trzymają
Odpisz
16 lipca 2019, 22:42
@Kacprrr: to nawet za dużo jak na tamto miejsce, niemożliwe
Odpisz
21 lipca 2019, 08:35
@Kacprrr: biorę smocze kule
Odpisz
16 lipca 2019, 16:08
Tam są napewno takie urządzenia
Odpisz
16 lipca 2019, 16:03
tajny przepis na kraboburgery
Odpisz
16 lipca 2019, 15:58
A więc tutaj się ukrywał przez te 20 lat
Odpisz
16 lipca 2019, 16:01
@Ambassador: Poszedł po mleko i się zgubił
Odpisz
16 lipca 2019, 15:56
Pierścień Władzy jest w Strefie 51? Czyli Sauron nie przepadł
Odpisz
16 lipca 2019, 15:43
Stand Arrow trzeba odzyskać
Odpisz
16 lipca 2019, 15:45
@Spitfire_502: i aztecką maskę
Odpisz