Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gryzli96

8 stycznia 2012, 20:03

niezłe zgrywusy z tej USA...

Avatar mtista

31 sierpnia 2012, 15:31

@Gryzli96: grales w twierdze delux ,hmmm?

Avatar Gryzli96

19 października 2012, 15:00

@mtista: w zwykłą, krzyżowiec i dwójke

Avatar
Aryman

4 listopada 2012, 21:46

@Gryzli96: to widać że w zwykłą i krzyżowiec bo Wilk ale 2 dwójki bym się nie domyślił

Avatar rafalpac

6 stycznia 2012, 17:55

Fajne

Avatar Sylvi

19 kwietnia 2011, 21:16

Obrazek nie ma głębszego sensu. Pokazuje jak idiotyczne potrafią być kraje, ba mocarstwa. Zamiast puścić bombę na kadafiego (chyba dobrze napisałem nie ? :D), to oni się cackają i się boją. Powstańcy całowali by nas za to po stopach. Ale oni nie, wolą czekać aż się sami wyrżną, przywołuje mi to na myśl powstanie warszawskie i beznadziejna decyzja Armii Czerwonej o niewkroczeniu. Dobra i tak się rozpisałem - 1/5.

Avatar Sauron

27 grudnia 2011, 13:47

@Sylvi: nie obchodzi mnie to.Twoje przemyślenia są tu kompletnie nie na miejscu.Co ma Armia Czerwona do pokojowego bombardowania?

Avatar igor9w

11 grudnia 2011, 18:30

Racja -_-

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2011, 20:16

-_-"

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2011, 19:28

uważam że jest beznadziejny ale to moje zdanie i nie musicie mnie komentować....2/5

Avatar Ziomexik

16 kwietnia 2011, 20:07

Już niedługo trzeba będzie pokojowo wysadzić sejm

Avatar krzynu

16 kwietnia 2011, 17:47

tak sie dzieje wlasnie na swiecie :D

Avatar lizak12

16 kwietnia 2011, 13:10

No Sauron, ten obrazek ci się udał:) 5/5

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2011, 12:48

Dokładnie.....

Avatar ForceArcher2

16 kwietnia 2011, 11:42

spoko skoro pokojowy to już ich nie ma :P
3/5

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2011, 10:43

idealny opis nalotów nato 5/5

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2011, 09:20

bez sensu

Avatar pawu95

16 kwietnia 2011, 09:01

świetnie. tylko że to się raczej nadaje na basha a nie tutaj jako OBRAZEK!

Avatar kamilk223

16 kwietnia 2011, 07:49

0/5 skoro niehceci bombardowań nato to niech ich kadafi załatwi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Sauron
Dodane przez: Sauron

Tymi się chodzi

To by wystarczyło

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To będzie bolało

Północne Węgry

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka