Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pjodeer124

10 września 2023, 11:37

Nie

Avatar Park_Jiminnie

15 maja 2017, 17:50

ejo

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2012, 09:53

@xwojartix, jamniczka, hartus:zgadzam się z wami. Ja mam 5kg za dużo, może nie jest to jakaś straszna otyłość, ale takie słowa bolą...Z powodu właśnie dokuczania mi powiedziałem sobie, że będę tolerancyjny, będę lubił rzeczy takimi, jakie są i cieszył się życiem. Kiedy widzę (lub słyszę) takie coś, to mnie krew zalewa. Nawet jeśli jestem nietolerancyjny, nie mam poczucia humoru i przesadzam, to uszanujcie nasze ,,dolegliwości''. Poco, na litość boską, nas wyzywać ? 1/5

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2012, 16:13

@wrestlemaniac: popieram Cię :3

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2012, 12:12

Dzie-Dzięki :D

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2012, 16:15

Wcześniej miałam kilka kg za dużo i się wykłócałam hah debile które mnie obrażały to do was: SCHUDŁAM właściwie bez niczego...
Też was kocham <3

Avatar igor9w

11 grudnia 2011, 18:49

@xwojartix: Ja jestem otyły , i biore sie za te rady :D

Avatar haha3

16 września 2011, 20:52

ahaaa ja gruby nie jestem a wypełniam 2 punkty

Avatar hartus

3 września 2011, 22:34

nie żęby co ale musze to skomentować ja już zgubiłęm te kilogramy ale jak np ktoś ma chorą trzustke lub coś innego i jets gruby to trudno tylko ruchem schudnąć ja nic złego nie jadlem i bylem gruby powód:choroba trzustki wiec wiesz...

Avatar xwojartix

27 lipca 2011, 14:52

jestescie ***ynami jak macie cos do otlych ***YNAMI !!!

Avatar otoJa25

26 lipca 2011, 11:17

i nie czepiajcie się amandy, że to dodała. jak dla mnie dobrze, że pokazała, jacy ludzie mogą być tępi i okrutni.

Avatar otoJa25

26 lipca 2011, 11:16

po za tym, jak niektórzy pode mną zauważyli, niektórzy nie mają wpływu na swoją wagę, bo to zwyczajna choroba, i jest im z tym ciężko.

Avatar otoJa25

26 lipca 2011, 11:15

obrazek może ma w sobie pewną prawdę, ale jest chamski i może obrazić. po za tym, ktoś, kto to pisał, chciał chyba sobie podbudować ego, bo kultura tekstu i ilość przekleństw mówi sama za siebie. 1/5

Avatar hartus

7 czerwca 2011, 13:48

FD god rasisto grubych pedałek

Avatar hartus

26 kwietnia 2011, 10:07

fd god i reszta ja chodze grać w piłke noobki i sam żresz czipsy i fd god sam jesteś tłuścioszkiem (nooby)

Avatar FD_God

4 czerwca 2011, 21:41

@hartus: patrzcie głupi i gruby. Padam na twarz.

Avatar FD_God

4 czerwca 2011, 21:46

@hartus: a zapomniałem napisać jak niby chodzisz na tę piłkę to pewnie jako rezerwowy, którego i tak nie urzywają.

Avatar FD_God

6 czerwca 2011, 17:55

@FD_God: sorry błąd w tym ostatnim komentarzu powinno być używają przepraszam za pomyłkę

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2011, 18:04

głupie to no bo jak ktoś otyły wchodzi na jeja i chce się pośmiać a tu takie coś widzi to się chyba nie pośmieje(no chyba, że ma dystans do siebie) a i kultura słowa to leży
1/5

Avatar mika534

30 kwietnia 2011, 16:31

jacy wy jesteście popie*doleni
po pierwsze otyłość jest chorobą tak jak np. alkocholizm
po drugie otyłość może być przyczyną choroby np. tak jak ja przez tarczyce
wiec zanim coś napiszecie to się zastanówcie
a nie obrażacie innych

Avatar FD_God

4 czerwca 2011, 21:43

@mika534: no większość jak np: w Ameryce otyłość to po prostu za duże zarabianie lub otrzymywanie od rodziców pieniędzy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar amanda
Dodane przez: amanda

Frustrujące

Za co ta premia

Jeszcze jak

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka