Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Za co ta premia
Jeszcze jak
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2023, 11:37
Nie
Odpisz
15 maja 2017, 17:50
ejo
Odpisz
5 czerwca 2012, 09:53
@xwojartix, jamniczka, hartus:zgadzam się z wami. Ja mam 5kg za dużo, może nie jest to jakaś straszna otyłość, ale takie słowa bolą...Z powodu właśnie dokuczania mi powiedziałem sobie, że będę tolerancyjny, będę lubił rzeczy takimi, jakie są i cieszył się życiem. Kiedy widzę (lub słyszę) takie coś, to mnie krew zalewa. Nawet jeśli jestem nietolerancyjny, nie mam poczucia humoru i przesadzam, to uszanujcie nasze ,,dolegliwości''. Poco, na litość boską, nas wyzywać ? 1/5
Odpisz
24 sierpnia 2012, 16:13
@wrestlemaniac: popieram Cię :3
Odpisz
29 sierpnia 2012, 12:12
Dzie-Dzięki :D
Odpisz
24 sierpnia 2012, 16:15
Wcześniej miałam kilka kg za dużo i się wykłócałam hah debile które mnie obrażały to do was: SCHUDŁAM właściwie bez niczego...
Też was kocham <3
Odpisz
11 grudnia 2011, 18:49
@xwojartix: Ja jestem otyły , i biore sie za te rady :D
Odpisz
16 września 2011, 20:52
ahaaa ja gruby nie jestem a wypełniam 2 punkty
Odpisz
3 września 2011, 22:34
nie żęby co ale musze to skomentować ja już zgubiłęm te kilogramy ale jak np ktoś ma chorą trzustke lub coś innego i jets gruby to trudno tylko ruchem schudnąć ja nic złego nie jadlem i bylem gruby powód:choroba trzustki wiec wiesz...
Odpisz
27 lipca 2011, 14:52
jestescie ***ynami jak macie cos do otlych ***YNAMI !!!
Odpisz
26 lipca 2011, 11:17
i nie czepiajcie się amandy, że to dodała. jak dla mnie dobrze, że pokazała, jacy ludzie mogą być tępi i okrutni.
Odpisz
26 lipca 2011, 11:16
po za tym, jak niektórzy pode mną zauważyli, niektórzy nie mają wpływu na swoją wagę, bo to zwyczajna choroba, i jest im z tym ciężko.
Odpisz
26 lipca 2011, 11:15
obrazek może ma w sobie pewną prawdę, ale jest chamski i może obrazić. po za tym, ktoś, kto to pisał, chciał chyba sobie podbudować ego, bo kultura tekstu i ilość przekleństw mówi sama za siebie. 1/5
Odpisz
7 czerwca 2011, 13:48
FD god rasisto grubych pedałek
Odpisz
26 kwietnia 2011, 10:07
fd god i reszta ja chodze grać w piłke noobki i sam żresz czipsy i fd god sam jesteś tłuścioszkiem (nooby)
Odpisz
4 czerwca 2011, 21:41
@hartus: patrzcie głupi i gruby. Padam na twarz.
Odpisz
4 czerwca 2011, 21:46
@hartus: a zapomniałem napisać jak niby chodzisz na tę piłkę to pewnie jako rezerwowy, którego i tak nie urzywają.
Odpisz
6 czerwca 2011, 17:55
@FD_God: sorry błąd w tym ostatnim komentarzu powinno być używają przepraszam za pomyłkę
Odpisz
5 czerwca 2011, 18:04
głupie to no bo jak ktoś otyły wchodzi na jeja i chce się pośmiać a tu takie coś widzi to się chyba nie pośmieje(no chyba, że ma dystans do siebie) a i kultura słowa to leży
1/5
Odpisz
30 kwietnia 2011, 16:31
jacy wy jesteście popie*doleni
po pierwsze otyłość jest chorobą tak jak np. alkocholizm
po drugie otyłość może być przyczyną choroby np. tak jak ja przez tarczyce
wiec zanim coś napiszecie to się zastanówcie
a nie obrażacie innych
Odpisz
4 czerwca 2011, 21:43
@mika534: no większość jak np: w Ameryce otyłość to po prostu za duże zarabianie lub otrzymywanie od rodziców pieniędzy.
Odpisz