Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2014, 19:55
A w sklepach ich nie ma :C Szkoda bym spróbował ;]
Odpisz
7 kwietnia 2013, 11:35
HeH , pychaa -.-
Odpisz
10 lutego 2013, 18:23
Pycha..
Odpisz
3 lipca 2012, 15:54
Ja jem rzadko...
Odpisz
16 kwietnia 2012, 17:34
No własnie zamiast tych Kurkow w smietanie i innych pierdół , dali by DŻemor jako Polska
Odpisz
7 maja 2012, 16:39
@DeaDe: Polskie kurki w śmietanie są najlepsze jak ich nie lubisz to jesteś debilem i nie Polakiem
Odpisz
8 maja 2012, 10:26
@Patryk33: chociaz nie jestem zasranym grubasem , który codziennie wpieprza po 5 paczek laysów
Odpisz
8 maja 2012, 16:41
@DeaDe: nie jestem grubasem jestem chudy i zjadam jedną paczkę lay'sów na dzień
Odpisz
8 maja 2012, 16:43
@DeaDe: a tak w ogóle to lay'sy o smaku dżemu są słodkie
Odpisz
17 czerwca 2012, 15:15
@Patryk33: a ja na tydzień
Odpisz
17 czerwca 2012, 18:20
co
Odpisz
18 czerwca 2012, 15:19
@Patryk33: jem jedną paczke laysów na tydzień albo czasem na 3 tygodnie
Odpisz
21 września 2013, 17:47
@DeaDe: Ja i tak wolę kurki w śmietanie '_'
Odpisz
2 października 2013, 20:44
@Surykatek: ***iscie!
Odpisz
3 października 2013, 15:05
@DeaDe: Wiem '_'
Odpisz
17 lutego 2012, 15:37
hehe nie chciałbym ich próbować :)
Odpisz
28 lipca 2011, 12:03
myslicie ze pisecie Dżemororem to jestescie dobrzy ? Żałosne 1/5
Odpisz
13 maja 2011, 23:13
ty jestes fotomontaz ;p xD wiadomo :) ale smieszne:D
Odpisz
11 maja 2011, 17:28
foto montaz
Odpisz
1 maja 2011, 16:59
a wiecie że to ja wymyśliłem ten smak :D
Odpisz
26 kwietnia 2011, 12:59
Może kiedyś to było śmieszne , ale teraz robi się nudne... *___*
Ludzie, zwróćcie uwagę na inne obrazki, bo niektóre są naprawdę o niebo lepsze !..
Odpisz
26 kwietnia 2011, 10:30
gofer z dżemorem <3
Odpisz
26 kwietnia 2011, 09:49
JAKIEGO ŁOWISZA!!!!????Ł-O-W-I-C-Z-A
Odpisz
26 kwietnia 2011, 09:01
heheh tera będę jadł gofera z chipsami:D
Odpisz
26 kwietnia 2011, 00:44
dajcie spokój, to już przestało być dawno zabawne. A obrazek kiepski, jest mnóstwo lepszych które są oceniane gorzej bo trzeba trochę więcej pomyślunku żeby zrozumieć.
Odpisz