Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Trzykrotny T
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Znak czasów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2019, 22:49
Ale to była strefa 69, było prościej
Odpisz
18 lipca 2019, 21:14
"1 milion osób" jak to brzmi
Odpisz
18 lipca 2019, 21:23
Brzmi jak najbardziej normalnie
Odpisz
18 lipca 2019, 21:28
brzmi jak 1/7 populacji
Odpisz
18 lipca 2019, 22:14
@Bio_Drando: powinno być np. milion ludzi, albo chociaż, no nie wiem, tysiąc tysięcy ziemian, czy coś
Odpisz
19 lipca 2019, 00:10
@Lolum: To na pewno nie całej naszej planety jak już ;)
Odpisz
19 lipca 2019, 00:29
@Lolum: jak to, przecież na ziemi jest tylko 100 tysięcy osób
Odpisz
19 lipca 2019, 00:30
@kowalski12: 7 milionow jest
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2019, 00:36
@Lolum: ano tak, zapomniałem, przecież to w hinah jest 100 tysięcy
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2019, 00:49
@Mr_Quicky: nie, na naszej płaskiej ziemi jest tylko 7 milionów ludzi
Odpisz
19 lipca 2019, 02:47
Wiesz, że to nie jest śmieszne, w sumie to troche żałosne robić beke z takiego HEHE, ŻARCIKUUUU!!!11@! Xd
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2019, 03:27
@Mr_Quicky: żałosne jest to, że niektórzy ludzie próbują dołożyć swoje 3 grosze, o tym jak świat wygląda naprawdę, i PSUĆ ZABAWĘ INNYM, którzy żartując w ten sposób, przedrzeźniają osoby z swoimi głupkowatymi teoriami i ludzi którzy popełniły banalne pomyłki!
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2019, 12:44
Ch** mnie obchodzi twoja upośledzona zabawa w zakłamywanie rzeczywistoście, na świecie żyje ponad 7 MILIARDA ludzi, w tym niestety ty, prójący sobie dupę o byle co, polecam jakieś pillsy na nerwicę czy coś
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2019, 13:16
@Mr_Quicky: 7 milionów*
Odpisz
19 lipca 2019, 13:39
@kowalski12: ponad 7 miliardów*
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2019, 13:51
@Mr_Quicky: masz przestarzałe dane
Odpisz
19 lipca 2019, 14:02
@kowalski12: Tyle, że to nie moje informacje tylko kilkuset stron na necie
Odpisz
19 lipca 2019, 14:07
@Mr_Quicky: Na poważnie ufasz tym zakłamanym witrynom? Przecież każdy szanujący się jejak wie, że na świecie jest 7 milionów ludzi
Odpisz
19 lipca 2019, 14:30
@kowalski12: Powiedz to komuś na ulicy to cię wyśmieje :)
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2019, 15:13
@Mr_Quicky: Właśnie to my się śmiejemy z ciebie
po internecie krąży tysiące podobnych memów
Odpisz
19 lipca 2019, 15:18
@kowalski12: Wiesz, że to nie śmieszne? Na świecie żyje obecnie ponad 7,5 miliarda ludzi
Odpisz
19 lipca 2019, 15:23
@Mr_Quicky: Ile razy trzeba ci powtarzać, że na naszej płaskiej, nieszczepionej ziemi żyje 7 milionów osób
Odpisz
19 lipca 2019, 17:07
@kowalski12: Ziemia nie jest płaska, bez szczepionek nie dożyłbyś nastoletniego okresu życia a ludzi na naszej planecie żyje ponad 7,5 mld
Odpisz
20 lipca 2019, 12:44
@Mr_Quicky: skąd ty bierzesz takie głupoty
Odpisz
20 lipca 2019, 14:31
@kowalski12: Zadaj to samo pytanir komukolwiek na ulicy, o ile będziesz na tyle dzielny aby wyjść z piwnicy
Odpisz
17 lipca 2019, 18:25
nigdy nie przeszłem tej misji
*Smutek*
Odpisz
17 lipca 2019, 18:26
ja też, skończyłem grę na szkole latania
Odpisz
17 lipca 2019, 18:43
amatorzy
Odpisz
17 lipca 2019, 18:33
Xd
Odpisz
17 lipca 2019, 19:27
@Courtney: Nie lubię cię odkąd pamiętam
Odpisz
17 lipca 2019, 20:32
@Kizak: Ja tam nie mam podziału na kogo lubie a kogo nie, daje strzałki w góre bo niby po co mam dawac w dół
Odpisz
18 lipca 2019, 21:14
@Cotosiestanelo: Dokładnie. Bądźmy pozytywni!
Odpisz
18 lipca 2019, 21:32
@Courtney: dałem ci w dół ale korzystałem z australijskiej wersji Jeja więc były dobre intencje
Odpisz
18 lipca 2019, 22:01
@Kizak: Jak doradzała ekipa Monty'ego Pythona w Żywocie Briana,należy zawsze patrzeć na jasną stronę życia-oto znalazła się osoba, którą można strzałkowaćwdół do woli,bez wyrzutów sumienia, z pożytkiem dla społeczeństwa i bez łatki hejtera.Cieszmy się ,jako część tak miłego community,z podarowanego przez los kozła ofiarnego...
Odpisz
18 lipca 2019, 23:26
@Revant42: nie lubię jej z powodu strzałka w dół bo ktoś kto był wcześniej na jeja zrozumie
Odpisz
19 lipca 2019, 00:04
@Kizak: Jestem tu dopiero od jakichś dwóch lat,czy mógłbyś mi streścić?
Odpisz
19 lipca 2019, 00:14
@Revant42: jestem od 5 a bez konta 7 :) A co do tego zawsze nie brała pod uwagę treści mema tylko minusowala mówiąc strzałka w dół bo Tf2 więc mam do niej to samo nastawienie strzałka w dół bo curtney
Odpisz
19 lipca 2019, 13:08
@Courtney: masz dokładnie taki sam charakter co Courtney z serialu
.
.
i nie, to nie jest komplement
Odpisz