Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Daniello55

31 sierpnia 2019, 06:43

Kto mieszka w mieście (I okolicach) Kalisza wielkopolskiego i może rozwieszać plakaty anty UE, PiS, PO, PSL itd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar Crisium

3 września 2019, 00:20

@orkwich: W Chinach jest bardzo duży wyzysk ludności (w tym dzieci). Praca 16 godzin dziennie, spanie w fabryce i tak przez całe życie. Myślisz, że dlaczego jest tam tak tanio cokolwiek wyprodukować? Właśnie przez ten wyzysk Chiny są na takiej pozycji jakie są teraz, więc ja szczerze podziękuję za mieszkanie tam. A propos Anglii i dlaczego prywatni przedsiębiorcy się tam wynoszą. Głównie dlatego, że PiS uważa prywaciarzy za złodzieji, którym trzeba dokopać. Do tego przez to "rozdawanie" pieniędzy i obsługę linii lotnicich Air Kuchciński mają ogromną dziurę w budżecie, którą pokryje kto? Oczywiście prywatni przedsiębiorcy i najbogatsi ludzie. Złodziejskie podatki sprawiają, że wiele małych firm w Polsce upada, dlatego przedsiębiorcy kombinują, jak to obejść, albo po prostu uciekają z Polski. Ogólnie proces myślenia pisu wygląda tak: No nie, dziura w budżecie jest wielkości dupska Nicki Minaj, to co robimy? Zabieramy prywaciarzom złodziejom tfu. O nie jest mało ludzi, którym można zabrać, bo pouciekali? No to zabierzmy więcej tym, którzy pozostali. Podnosimy też ceny benzyny, alkoholu i paliw. A noi nie zapomnijmy o najlepszym banku- ZUS. Ludzie się denerwują? Kij z nimi. My mamy swój stały elektorat, który zadowolony z 500+ i zasiłków zawsze na nas zagłosuje. Co to? Elektorat krzyczy "daj, daj, daj"? No to dajemy! I myk dodatkowe pieniądze za posiadanie bydła. Kurde znowu mamy dziurę w budżecie. No to zabieramy prywaciarzom... I tak w kółko. Rozdawanie pieniędzy aby ludzie byli zadowoleni działa na krótkę metę, bo wkońcu nie będzie z czego rozdawać...

Avatar orkwich

4 września 2019, 07:21

@Crisium: Nie wiem nic o życiu w Chinach, a myślenie, że jest tam wyzysk, wyobrażanie sobie dzieci pracujących po 12 godzin w fabrykach jest bardzo popularne, ale z braku wiedzy i czasu na szukanie, więc nie odniosę się do tego. Co do podsumowania rządów PiSu to się zgadzam, tyle, że nie powinno być dziur budżetowych, a sam budżet w najlepszej opcji powinien być minimalny, policja, wojsko, prezydent, 5 ministrów. W najbliższym czasie nie będą możliwe tak radykalne reformy, ale napewno można pozbyć się wariactw socjalnych i zreformować szkolnictwo do czegoś na kształt prywatnego, funkcjonującego na zasadach rynkowych, a jednak finansowanego przez państwo. Taką możliwość dałoby wprowadzenie bonu oświatowego, czyli w skrócie, likwidujemy ministerstwo oświaty, edukacji i wszystkie inne postPRLowskie zabytki szkolnicze, a szkoły dajemy w ręce prywatne. Rodzice na każde dziecko, co miesiąc dostawaliby bony o wartości tego, co teraz idzie na oświatę + ministerstwa. Wtedy między szkołami istniałaby konkurencja, rodzice mogliby w każdej chwili przenieść dziecko do innej szkoły i oczywiście szkoły byłyby dużo wydajniejsze w wydawaniu pieniędzy, a miałyby ich więcej z pieniędzy z likwidacji ministerstwa.

Ciekawym pomysłem jest też odebranie prawa głosu osobom, które pobierają zasiłki socjalne lub mają pensje państwowe. Te osoby są albo mogą być przekupione przez państwo, pozwoliłoby to uniknąć takich dziwnych mobilizacji społeczeństwa, przez zastrzyk ich pieniędzy i pieniędzy wziętych na kredyt.

Avatar Mr_Alien

30 sierpnia 2019, 21:22

Jeśli koalicji uda się prześcignąć PiS w następnych wyborach, to ja zostanę galaktycznym papieżem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Crisium

1 września 2019, 20:16

@orkwich: Dokładnie. PISowcy rozdają pieniądze na lewo i prawo, a takiej madce z bąbelkiem się to podoba, więc zagłosuje. Ja PO też nie popieram, a z tego całego cyrku najlepsza chyba jednak jest zjednoczona Lewica.

Avatar orkwich

2 września 2019, 00:09

@Crisium: Jednak ja uważam, że im dalej na lewo, tym gorzej. Rzàdy POPISu niszczą kraj dlatego, że spełnia się coraz więcej postulatów lewicowych. Ja nie wątpię, że ta skrajna lewica chce jak najlepiej (wolność, równość, tolerancji itd.), ale nie tędy droga. To polityka lewicowa trawi właśnie kraje zachodu i Polskę.

Avatar Jasnowidz

21 lipca 2019, 06:35

I tak nie mają dobrego programu i szczerze mówiąc mają inny światopogląd

Avatar ZetSeter

30 sierpnia 2019, 22:25

@Jasnowidz: *kilkanaście, czasem sprzecznych

Avatar Grewest

31 sierpnia 2019, 11:57

@Jasnowidz: Co w tym dziwnego że mają inny światopogląd?

PSL i Kukiz to centroprawica.
Platforma to centrum ewentualnie centrolewica
SLD, wiosna i razem to już czysta lewica.

Avatar Daniello55

31 sierpnia 2019, 06:33

Proszę mi tu malp nie obrażać bo badania wykazują że są one bardzo inteligentne
Politycy to inny gatunek (nawet nie czlowiek)
Dziękuję za uwagę!

Avatar orkwich

31 sierpnia 2019, 11:52

@Daniello55: Poza tym, jak wiadomo, lepiej gdy krajem rządzi małpa niż socjalista, małpa wiadomo głupie zwierzę raz pójdzie w prawo, raz w lewo, a socjalista zawsze w lewo, czyli źle.

Avatar diabelo

30 sierpnia 2019, 21:58

Jak to powiedział dalej Lama
"PiS PO jedno zło"

Avatar Kubell_

30 sierpnia 2019, 22:50

@diabelo: PoPis

Avatar Tamron

31 sierpnia 2019, 02:51

@Kubell_: MarnyPoPis

Avatar MlodyKamil96

Edytowano - 30 sierpnia 2019, 21:07

#lewica razem

Avatar aafehrstherg

21 lipca 2019, 03:21

Idę spać

Avatar MeliPL

21 lipca 2019, 03:24

@aafehrstherg: Dobranoc

Avatar PimpekLord

21 lipca 2019, 03:23

Chyba wole PiS

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar Grewest

31 sierpnia 2019, 16:25

Avatar Jurekis_

31 sierpnia 2019, 17:41

i to są dobre argumenty! Dzięki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co

Lubisz spaghetti?

Polski sport w skrócie

NIEBYWAŁY talent

Tak to działa

Hasło: hasło

Przykre

Tęsknię za dziadkiem

Powrócił!

Tak, wiem, wyglądałem dość staro jak na 5 lat

Ale po co?

Nic innego tam do jedzenia nie ma

Krzesła sprowokowane mogą być niebezpieczne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Kiedy kilka partii politycznych tworzy koalicję, żeby wejść do polskiego Sejmu.