Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Za co ta premia
Niegrzeczny Oskarek
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2019, 22:12
No prawiczki który chętny?
Odpisz
23 sierpnia 2020, 18:23
@MsCrazyAlex: ja nie
Odpisz
23 sierpnia 2020, 18:23
@Tymek590: k***a ale ze mnie debil rok temu był.
Odpisz
24 sierpnia 2020, 13:33
@MsCrazyAlex: tak
Odpisz
7 sierpnia 2013, 00:54
A więc, chyba powinnam się cieszyć xD.
Odpisz
7 sierpnia 2013, 16:54
Cieszmy się razem huehuehue. A nie zaraz, nikt takich facetów nie lubi :(
Odpisz
7 sierpnia 2013, 17:03
@Mnich1: E tam, ja lubię wszystkich zboczonych ludzi. Przynajmniej nikogo nie dziwi, kiedy wyskoczę z jakimś zboczonym tekstem :P.
Odpisz
7 sierpnia 2013, 17:25
Zboczone teksty ? To mój chleb powszedni. Druga mowa.
Odpisz
7 sierpnia 2013, 17:46
@Mnich1: Przybywam :3
Odpisz
7 sierpnia 2013, 19:35
Zboczeni powinni trzymać się razem! ^.^
Odpisz
7 sierpnia 2013, 19:41
@Oliweczkaa: Tak, masz rację :P. Przybij wirtualną piątkę! xD
Odpisz
7 sierpnia 2013, 20:07
<HIGHFIVE!>
Odpisz
7 sierpnia 2013, 20:21
Tutaj kazdy jest :}
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2013, 20:34
@Serphis: Ło kur--wka cała armia normalnie. Co teraz musimy z tym zrobić ?
Odpisz
7 sierpnia 2013, 20:35
E tam, czy ja wiem? Na pewno znajdzie się tutaj ktoś, kto nie jest :P.
Odpisz
8 sierpnia 2013, 11:42
@Mnich1: helo ;3 jestęłę zboczonełę ;3
Odpisz
8 sierpnia 2013, 17:52
Ja też powinnam się cieszyć :D
Odpisz
8 sierpnia 2013, 18:04
To ma sens tylko jeśli jesteś kobietą sory :(((((((((((((((((
Odpisz
8 sierpnia 2013, 20:20
@Dziewczyna1: A jaka jest twoja super zboczona moc ?
Odpisz
8 sierpnia 2013, 21:07
To stąd to 69 w nicku! :F
Odpisz
9 sierpnia 2013, 00:09
@Oliweczkaa: powiedziałem że właśnie jestem zbokiem XD
Odpisz
10 sierpnia 2013, 23:48
Wyjdziesz za mnie zboczona dziweczyno KOCHAM CIE :D
Zróbmy coś ZBOCZONEGO :D
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2013, 15:17
@ninja618: Taaak, oczywiście. To kiedy ślub? A potem noc poślubna xD
Odpisz
11 sierpnia 2013, 15:40
Noc poślubna z kajdankoami biczem strojem policiantki i strojem bandydty a ślub dziś przez neta :D
Odpisz
11 sierpnia 2013, 17:43
@ninja618: Halo! Jest tu jakiś ksiądz? xD
PS Ostrzegam, że oprócz zboczenia jestem też sadystką :*
Odpisz
11 sierpnia 2013, 17:53
Uwielbiam to w kobietach :D
Odpisz
11 sierpnia 2013, 17:57
Seksualna niebezpieczna taka lubi lubi być niegrzeczna :D
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2013, 18:05
@ninja618: Mogę też poudawać kota. Są ostatnio sławne w internetach xD.
Mrauuu :*
Odpisz
11 sierpnia 2013, 18:23
A ja pieska hau hau :D
Odpisz
11 sierpnia 2013, 19:17
@ninja618: Czyli na pieska? xD
Dobra, dosyć tego, bo za chwilę się nakręcę ze skojarzeniami, a to jednak forum publiczne. Po co uprzykrzać innym życie xD.
Odpisz
11 sierpnia 2013, 19:21
Hau Hau koteczku
Odpisz
20 sierpnia 2013, 03:48
Odpisz koteczku :D
Odpisz
20 sierpnia 2013, 08:44
@ninja618: Nein, dosyć tego, pieseczku :*.
Odpisz
20 sierpnia 2013, 15:03
Oj oj oj koteczku czemu ty mój ty :D
Odpisz
20 sierpnia 2013, 20:30
@ninja618: Bo tak (uniwersalny argument na wszystko, na dodatek nie do przebicia) xD.
Odpisz
21 sierpnia 2013, 02:25
Oj tam nie gadaj tak maleńka moja ty :D
Odpisz
29 czerwca 2019, 23:08
@ninja618: Hej sorka za spóźnienie
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:00
pierwszy raz ktoś mi właśnie powiedział że jestem zajebista!
Odpisz
5 września 2015, 08:01
Potwierdzam.
Odpisz
31 marca 2014, 16:10
5/5
Odpisz
10 lutego 2015, 20:46
@mikokaro: ocenia swój obrazek XD
Odpisz
10 lutego 2015, 21:23
@Piotr3Q: NO NIE ŻE PRZYJEB ? :)
Odpisz
10 lutego 2015, 21:24
@mikokaro: :)
Odpisz
26 maja 2014, 21:10
@KontoUsunięte: Ja też xD
Odpisz
26 maja 2014, 21:10
Chyba powinnam się cieszyć xD
Odpisz
13 sierpnia 2013, 20:30
muszę przyznać racje
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2013, 19:16
Pomyłka... Mogliby zrobić system usuwania komentarzy...
Odpisz
8 sierpnia 2013, 00:44
A ja jestem zboczona i musze sie z tym ukrywac bo w moim najblizszym otoczeniu nie ma nikogo kto by to docenil jak nalezy. Gdy juz cos powiem, reakcja ludzi to albo "WTF" albo w przypadku niektorych osobnikow plci meskiej "ee spisz dzisiaj u mnie ;D"
Nie. Nie jestem napalona na ciebie. Po prostu mam poczucie humoru i skojarzenia. ><
Odpisz
8 sierpnia 2013, 17:52
@Pottermanka: Tak samo jak ja :O
Odpisz
8 sierpnia 2013, 16:25
Też uwielbiam zboczone dziewczyny ;p
Odpisz
8 sierpnia 2013, 11:07
Biebera jakoś nikt nie lubi
Odpisz
7 sierpnia 2013, 22:52
mniam
Odpisz
7 sierpnia 2013, 19:47
Ja jestem zboczona :3
Odpisz
7 sierpnia 2013, 16:30
Do czasu... aż zainteresują się twoim najlepszym przyjacielem xD
Odpisz