Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MsCrazyAlex

16 sierpnia 2019, 22:12

No prawiczki który chętny?

Avatar Tymek590

23 sierpnia 2020, 18:23

@MsCrazyAlex: ja nie

Avatar MsCrazyAlex

23 sierpnia 2020, 18:23

@Tymek590: k***a ale ze mnie debil rok temu był.

Avatar Tymek590

24 sierpnia 2020, 13:33

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2013, 00:54

A więc, chyba powinnam się cieszyć xD.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (30)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (30)
Avatar ninja618

21 sierpnia 2013, 02:25

Oj tam nie gadaj tak maleńka moja ty :D

Avatar koniecnazw

29 czerwca 2019, 23:08

@ninja618: Hej sorka za spóźnienie

Avatar Rainspoem

29 grudnia 2018, 13:00

pierwszy raz ktoś mi właśnie powiedział że jestem zajebista!

Avatar
Konto usunięte

5 września 2015, 08:01

Potwierdzam.

Avatar mikokaro

31 marca 2014, 16:10

5/5

Avatar Piotr3Q

10 lutego 2015, 20:46

@mikokaro: ocenia swój obrazek XD

Avatar mikokaro

10 lutego 2015, 21:23

@Piotr3Q: NO NIE ŻE PRZYJEB ? :)

Avatar Piotr3Q

10 lutego 2015, 21:24

@mikokaro: :)

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2014, 21:10

@KontoUsunięte: Ja też xD

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2014, 21:10

Chyba powinnam się cieszyć xD

Avatar seboludek

13 sierpnia 2013, 20:30

muszę przyznać racje

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 sierpnia 2013, 19:16

Pomyłka... Mogliby zrobić system usuwania komentarzy...

Avatar Pottermanka

8 sierpnia 2013, 00:44

A ja jestem zboczona i musze sie z tym ukrywac bo w moim najblizszym otoczeniu nie ma nikogo kto by to docenil jak nalezy. Gdy juz cos powiem, reakcja ludzi to albo "WTF" albo w przypadku niektorych osobnikow plci meskiej "ee spisz dzisiaj u mnie ;D"
Nie. Nie jestem napalona na ciebie. Po prostu mam poczucie humoru i skojarzenia. ><

Avatar Dziewczyna1

8 sierpnia 2013, 17:52

@Pottermanka: Tak samo jak ja :O

Avatar pjkpredator6

8 sierpnia 2013, 16:25

Też uwielbiam zboczone dziewczyny ;p

Avatar Wojtinio

8 sierpnia 2013, 11:07

Biebera jakoś nikt nie lubi

Avatar Patryk933

7 sierpnia 2013, 22:52

mniam

Avatar wiki22

7 sierpnia 2013, 19:47

Ja jestem zboczona :3

Avatar Bodex

7 sierpnia 2013, 16:30

Do czasu... aż zainteresują się twoim najlepszym przyjacielem xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mikokaro
Dodane przez: mikokaro

Trzeba brać osobną torbę

Za co ta premia

Niegrzeczny Oskarek

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka