memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 grudnia 2014, 19:45
Raz jak byłem na serwerze CS:S (gdzie byłem VIP'em) to moja postać powiedziała "Fire in the hole!" I każdy do mnie przyszedł i udawał że mnie r*cha.
Odpisz
20 grudnia 2014, 09:21
@Kartowant: ...chyba byłem na kacu jak to pisałem .-.
7 sierpnia 2018, 11:11
@Kartowant: chyba
7 sierpnia 2013, 18:53
Hahaha xD Wybuchowa penetracja :D
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2014, 19:45
Raz jak byłem na serwerze CS:S (gdzie byłem VIP'em) to moja postać powiedziała "Fire in the hole!" I każdy do mnie przyszedł i udawał że mnie r*cha.
Odpisz
20 grudnia 2014, 09:21
@Kartowant: ...chyba byłem na kacu jak to pisałem .-.
Odpisz
7 sierpnia 2018, 11:11
@Kartowant: chyba
Odpisz
7 sierpnia 2013, 18:53
Hahaha xD Wybuchowa penetracja :D
Odpisz