Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy sami, a ściana między nami
Niegrzeczny Oskarek
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Młodzi gniewni
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2019, 16:33
Nie będzie tak bo i tak nikt nie przyjdzie, a jeśli nawet to nikt się nie zbliży
Odpisz
27 lipca 2019, 15:13
Nie prawdziwe gracze ArmA juz dawno to ogarneli :P
Odpisz
27 lipca 2019, 12:57
Remember, no Kyles.
Odpisz
27 lipca 2019, 10:14
Jaką to grai?
Odpisz
27 lipca 2019, 10:15
@jasiwekhuehuehue: Call of Duty: Modern Warfare 2
Odpisz
27 lipca 2019, 10:15
@Tymek590: dzięki
Odpisz
27 lipca 2019, 10:00
tysiące ludzi idzie na mord...
Odpisz
27 lipca 2019, 10:25
@PaniDama: ...or
Odpisz
27 lipca 2019, 10:27
@staxom: na mordor? xD
Odpisz
27 lipca 2019, 11:13
@PaniDama: Cicho już siedź jak nie umiesz internetować noob'ku paszoł won
Odpisz
27 lipca 2019, 11:18
@BilmoBlampkins: Każdy może się zmienić, i ludzie popełniają błędy.
Ale można było troszeczkę łagodniej (Siedzę tutaj od kiedy na głównej obrazki były po prawej stronie, i w październiku zrobiłem konto).
Odpisz
27 lipca 2019, 12:12
@BilmoBlampkins: dziękuję że mnie nazwaleś noobkiem :) tego mi brakowało..
Odpisz
27 lipca 2019, 12:21
@PaniDama: Okej Noobku
Odpisz
27 lipca 2019, 12:22
@BilmoBlampkins:
Odpisz
27 lipca 2019, 12:43
@staxom: Nie, zapomnij o tym, noobku
Odpisz
27 lipca 2019, 12:57
@BilmoBlampkins: Czyli każdego będziesz nazywaç noobkiem? Co?
Odpisz
27 lipca 2019, 13:02
@PaniDama: Tak, noobku.
Odpisz
27 lipca 2019, 13:03
@BilmoBlampkins: Oh..to ja przepraszam..
Odpisz
27 lipca 2019, 13:10
@PaniDama: Okej noobku
Odpisz
27 lipca 2019, 15:58
@BilmoBlampkins: jestem na jeja od paru lat. I noob znaczy "new player" więc i tak to tutaj nie pasuje śmieszku.
Odpisz
27 lipca 2019, 17:12
@staxom: Okej, noobku
Odpisz
27 lipca 2019, 18:20
@BilmoBlampkins: I to mnie śmieszy. Ktoś kogo pisze, że jest noobem, a sam nie wie, co to oznacza. Heh
Odpisz
27 lipca 2019, 18:33
@PanLimon: Mnie też, noobku
Odpisz
27 lipca 2019, 09:56
Remember. No Russian
Odpisz
27 lipca 2019, 09:00
Darmowa podwyżka chłopaki!
Odpisz
27 lipca 2019, 08:31
Co za zło
Odpisz
22 lipca 2019, 09:47
Remember...no weebs
Odpisz
22 lipca 2019, 12:08
and no furry
Odpisz
27 lipca 2019, 08:29
@marian66626:
Odpisz