Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2019, 16:33
Nie będzie tak bo i tak nikt nie przyjdzie, a jeśli nawet to nikt się nie zbliży
Odpisz
27 lipca 2019, 15:13
Nie prawdziwe gracze ArmA juz dawno to ogarneli :P
Odpisz
27 lipca 2019, 12:57
Remember, no Kyles.
Odpisz
27 lipca 2019, 10:14
Jaką to grai?
Odpisz
27 lipca 2019, 10:15
@jasiwekhuehuehue: Call of Duty: Modern Warfare 2
Odpisz
27 lipca 2019, 10:15
@Tymek590: dzięki
Odpisz
27 lipca 2019, 10:00
tysiące ludzi idzie na mord...
Odpisz
27 lipca 2019, 10:25
@PaniDama: ...or
Odpisz
27 lipca 2019, 10:27
@staxom: na mordor? xD
Odpisz
27 lipca 2019, 11:13
@PaniDama: Cicho już siedź jak nie umiesz internetować noob'ku paszoł won
Odpisz
27 lipca 2019, 11:18
@BilmoBlampkins: Każdy może się zmienić, i ludzie popełniają błędy.
Ale można było troszeczkę łagodniej (Siedzę tutaj od kiedy na głównej obrazki były po prawej stronie, i w październiku zrobiłem konto).
Odpisz
27 lipca 2019, 12:12
@BilmoBlampkins: dziękuję że mnie nazwaleś noobkiem :) tego mi brakowało..
Odpisz
27 lipca 2019, 12:21
@PaniDama: Okej Noobku
Odpisz
27 lipca 2019, 12:22
@BilmoBlampkins:
Odpisz
27 lipca 2019, 12:43
@staxom: Nie, zapomnij o tym, noobku
Odpisz
27 lipca 2019, 12:57
@BilmoBlampkins: Czyli każdego będziesz nazywaç noobkiem? Co?
Odpisz
27 lipca 2019, 13:02
@PaniDama: Tak, noobku.
Odpisz
27 lipca 2019, 13:03
@BilmoBlampkins: Oh..to ja przepraszam..
Odpisz
27 lipca 2019, 13:10
@PaniDama: Okej noobku
Odpisz
27 lipca 2019, 15:58
@BilmoBlampkins: jestem na jeja od paru lat. I noob znaczy "new player" więc i tak to tutaj nie pasuje śmieszku.
Odpisz
27 lipca 2019, 17:12
@staxom: Okej, noobku
Odpisz
27 lipca 2019, 18:20
@BilmoBlampkins: I to mnie śmieszy. Ktoś kogo pisze, że jest noobem, a sam nie wie, co to oznacza. Heh
Odpisz
27 lipca 2019, 18:33
@PanLimon: Mnie też, noobku
Odpisz
27 lipca 2019, 09:56
Remember. No Russian
Odpisz
27 lipca 2019, 09:00
Darmowa podwyżka chłopaki!
Odpisz
27 lipca 2019, 08:31
Co za zło
Odpisz
22 lipca 2019, 09:47
Remember...no weebs
Odpisz
22 lipca 2019, 12:08
and no furry
Odpisz
27 lipca 2019, 08:29
@marian66626:
Odpisz