Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Haha1234567

27 lipca 2019, 14:13

Cóż co wy ku*wa chcecie zmieniać w grze o piłce nożnej?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar MineDan

27 lipca 2019, 18:25

@Haha1234567: mogliby usuwać niektóre pliki

Avatar
kroganin

28 lipca 2019, 10:16

@MineDan: Mogliby zrobić po prostu Fifę i co roku robić dlc typu 2012 itd.

Avatar PaniDama

27 lipca 2019, 14:09

Legendy głoszą że gra z roku na rok zmienia się odrobinkę..

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Watermeloo

28 lipca 2019, 01:25

@PaniDama: w 19 dodali sporo nowych rzeczy, dzięki którym w moim odczuciu rozgrywka stała się dynamiczniejsza w porównaniu do poprzednich gier z tej serii

Avatar enemixpolska

28 lipca 2019, 02:18

@Watermeloo: między fifami jest taka sama różnica jak między częściami mortal combat niby nic się nie zmienia ale jak w to grasz to czujesz różnice między częściami i mechanikami w nich

Avatar Watermeloo

28 lipca 2019, 01:28

Jak dla mnie te dwie stówki to sporo przesadzona cena, więc zazwyczaj czekam kilka miesięcy na takie porządne obniżki

Avatar Tymek590

22 lipca 2019, 23:04

ja grałem na Originie w taką darmową wersję Fify
co się myszką steruje
podobało mi się
ale kilka lat temu zamkneli

Avatar Haha1234567

27 lipca 2019, 14:17

@Tymek590: fifa world grałem jak szalony, teraz kupiłem ps4 i gram w 19 lecz 20 nie kupuje

Avatar Sushinator

27 lipca 2019, 15:55

@Tymek590: Fifę World tak samo jak Need for Speed World zamknęli ze względu nieproporcjonalności ceny utrzymania serwerów a zysków

Avatar Haha1234567

27 lipca 2019, 16:42

@Sushinator: nie wiedziałem, a szkodabo gra była świetna (grałem w obie)

Avatar BaDinGa_Boy

27 lipca 2019, 17:45

@Haha1234567: Akurat 20 się opłaca, bo ma być w niej wbudowana Fifa Street, zapowiada się ciekawie.

Avatar Mr_Quicky

27 lipca 2019, 15:28

Twórcy Pes'a wykupili prawo do jednei drużyny przez co nie będzie jej w fif'ie, zamiast niej będzie jakaś podróbka :v

Avatar KurierDDL

27 lipca 2019, 15:38

@Mr_Quicky: Piemonte Calcio za Juventus

Avatar Mr_Quicky

27 lipca 2019, 15:55

@KurierDDL: Dokładnie

Avatar arektatarowicz

27 lipca 2019, 15:45

Tworzą nową grę zamiast dać po prostu update xD

Wyobraźcie sobie że kupicie jakąś grę ale są w niej bugi, twórcy wydają patch...ale musisz na nowo kupić grę żeby zainstalować zpatchowana wersje gry xd

Avatar Sushinator

Edytowano - 27 lipca 2019, 15:51

@arektatarowicz: Może dlatego że to jest EA? W dodatku kolejne wersje nie naprawiają tylko bugów, ale dodają też nowych piłkarzy, zmieniają statystki itd, ale tia, to mogłyby być po prostu w updacie

Avatar Bartek118

27 lipca 2019, 15:28

Zmienia się zawodnik na okładce czasami

Avatar sekacz

27 lipca 2019, 15:43

@Bartek118: ale nie zawsze

Avatar Huitzilopochtli

27 lipca 2019, 15:41

Nie lepiej wyjsc pograc w prawdziwa piłkę?

Avatar TheFoxy

Edytowano - 27 lipca 2019, 15:02

A Call of Duty Black Ops 3 i 4?
Czy tutaj to już raczej narzekam...?

Avatar Mr_Quicky

27 lipca 2019, 15:32

@TheFoxy: Tak się składa, że mam obie te gry i w ogóle nie rozumiem czego t7 się czepiać. Praktycznie wszystko jest inne w bo4 niż w bo3. Jedyna rzecz jaka może być podobna to kilka (dosłownie kilka) broni, które były już w bo3 (są to bronie do zdobycia ze skrzynek)

Avatar TheFoxy

27 lipca 2019, 16:22

@Mr_Quicky: Czyli jednak się myliłem. Dziękuję za wytłumaczenie. :)

Avatar
Commonwealth

27 lipca 2019, 14:34

Ja tam lubię czasem pograć w fifę ale co rok prawie to samo więc mam na kompie cracka i ewentualnir jak chcę pograć to mam 2 pady od xbox'a bo są łatwiejsze do podłączrnia i ewentualnie daję obraz na tv.

Avatar
Commonwealth

27 lipca 2019, 14:34

*stonks*

Avatar Torfik

27 lipca 2019, 14:44

ucz mnie sztuki cebuli

Avatar Freddyjumpscare

27 lipca 2019, 14:41

Podoba mi się jakość tego obrazka

Avatar ALKATRAZ

27 lipca 2019, 14:28

Może doczekamy FIFA 2100

Avatar KurierDDL

27 lipca 2019, 14:18

Najgorsze jest to że jak kupisz nową to nie czujesz prawie żadnej różnicy a jak grasz w tę roczną to sie czujesz jakby miała z 10 lat

Avatar kubage123

22 lipca 2019, 23:04

o nie ku*wa nienie otoz niejest to ta sama gra bo w tym roku bedzie w niej dostepny najlepszy zespol futbolowy na swiecie (lks) (lodzki klub sportowy)

Avatar KurierDDL

27 lipca 2019, 14:05

@kubage123: w końcu będzie można zagrać w fife przy herbacie z wody po pierogach

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2019, 00:08

Bo to są prosze ja ciebie takie bombowe balony i lepiej ich nie pękać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Hobby dla faceta

Rel

Niegrzeczny Oskarek

Żartownisie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka