Wszystko układa się w całość
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Mało znany szczegół
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Co za przypadek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2020, 21:19
Wieża Eiffla
Odpisz
7 sierpnia 2013, 16:01
tu są 2 rażące błędy: 1. Poprawna nazwa to Punta del Este
2. Pochodzenie palców jest znane, to rzeźba z 1982 roku, a jej autorem był chilijski artysta Mario Irarrázabal
Odpisz
8 sierpnia 2013, 00:00
@Takita6: i jeszcze głowy na wyspach wielkanocnych mają własne ciała
Odpisz
10 sierpnia 2013, 18:38
Nie wszystkie.
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2013, 14:43
@Maks2603: racja ale i tak są o wiele za małe żeby były głowami olbrzyma który przebija się na wylot przez całą ziemie
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2013, 18:38
Biedak, ma bardzo krzywe i połamane palce.
Odpisz
6 sierpnia 2013, 19:19
czyli ten obrazek sugeruje że jakiś wielkolud jest w naszej planecie ?
Odpisz
6 sierpnia 2013, 20:40
@Gospel: Nie.
Odpisz
6 sierpnia 2013, 20:52
@Gospel: Wielogłowy i o wielu stopach. Bo na Wyspie Wielkanocnej znajduje się sporo "głów", a Stonehenge nie jest jedynym kręgiem kamiennym.
Odpisz
7 sierpnia 2013, 10:08
@smoczka: albo jest w ***u ludzi tam powsadzanych
Odpisz
8 sierpnia 2013, 00:01
@smoczka: głowy na wyspach mają ciała pod ziemią
Odpisz
7 sierpnia 2013, 11:28
trochę bez sensu. Głowy nie ma 1 a jest ich kilkadziesiąt, Stonehenge(czy jak się pisze) to kilka kręgów, które tak w ogóle tworzą kwadratowe łuki(2 głazy pionowe a na nich 1 poziomy). Natomiast ta ręka jest definitywnie wiele razy za mała jak na kolosa, który wystaje z 2 końców ziemi. Poza tym sądzę, że lokalizacja tych 3 miejsc wcale nie jest taka, jak pokazano na powyższym rysunku
Odpisz
7 sierpnia 2013, 11:10
Czyli jednak Ziemia ma jądra, a nie jądro :D
Odpisz
6 sierpnia 2013, 19:23
A gejzery w Ameryce to pierdy :D
Odpisz
6 sierpnia 2013, 22:46
@deltes: a w paryżu jest taka wieża, co to jest...?
Odpisz
6 sierpnia 2013, 19:50
Ale wtedy Ziemia powinna miec dwa jadra, a nie jedno!
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2013, 21:12
@mowmilol: Mozę jedno jest amputowane.
Odpisz
6 sierpnia 2013, 21:37
@Flyingseeker: Yyyyh. Na samą myśl aż mnie ciarki przechodzą ... :D
Odpisz
6 sierpnia 2013, 21:04
A ''JĄDRO'' gdzie :D
Odpisz
6 sierpnia 2013, 21:03
Było ale w innym wykonaniu
Odpisz