Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2020, 21:19

Wieża Eiffla

Avatar Takita6

7 sierpnia 2013, 16:01

tu są 2 rażące błędy: 1. Poprawna nazwa to Punta del Este
2. Pochodzenie palców jest znane, to rzeźba z 1982 roku, a jej autorem był chilijski artysta Mario Irarrázabal

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2013, 00:00

@Takita6: i jeszcze głowy na wyspach wielkanocnych mają własne ciała

Avatar Maks2603

10 sierpnia 2013, 18:38

Nie wszystkie.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 sierpnia 2013, 14:43

@Maks2603: racja ale i tak są o wiele za małe żeby były głowami olbrzyma który przebija się na wylot przez całą ziemie

Avatar Maks2603

Edytowano - 10 sierpnia 2013, 18:38

Biedak, ma bardzo krzywe i połamane palce.

Avatar Gospel

6 sierpnia 2013, 19:19

czyli ten obrazek sugeruje że jakiś wielkolud jest w naszej planecie ?

Avatar jakubnowak98

6 sierpnia 2013, 20:40

@Gospel: Nie.

Avatar smoczka

6 sierpnia 2013, 20:52

@Gospel: Wielogłowy i o wielu stopach. Bo na Wyspie Wielkanocnej znajduje się sporo "głów", a Stonehenge nie jest jedynym kręgiem kamiennym.

Avatar Gospel

7 sierpnia 2013, 10:08

@smoczka: albo jest w ***u ludzi tam powsadzanych

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2013, 00:01

@smoczka: głowy na wyspach mają ciała pod ziemią

Avatar Aragornek

7 sierpnia 2013, 11:28

trochę bez sensu. Głowy nie ma 1 a jest ich kilkadziesiąt, Stonehenge(czy jak się pisze) to kilka kręgów, które tak w ogóle tworzą kwadratowe łuki(2 głazy pionowe a na nich 1 poziomy). Natomiast ta ręka jest definitywnie wiele razy za mała jak na kolosa, który wystaje z 2 końców ziemi. Poza tym sądzę, że lokalizacja tych 3 miejsc wcale nie jest taka, jak pokazano na powyższym rysunku

Avatar Slavvek

7 sierpnia 2013, 11:10

Czyli jednak Ziemia ma jądra, a nie jądro :D

Avatar deltes

6 sierpnia 2013, 19:23

A gejzery w Ameryce to pierdy :D

Avatar
epicworms

6 sierpnia 2013, 22:46

@deltes: a w paryżu jest taka wieża, co to jest...?

Avatar mowmilol

6 sierpnia 2013, 19:50

Ale wtedy Ziemia powinna miec dwa jadra, a nie jedno!

Avatar Flyingseeker

Edytowano - 6 sierpnia 2013, 21:12

@mowmilol: Mozę jedno jest amputowane.

Avatar Krychomir

6 sierpnia 2013, 21:37

@Flyingseeker: Yyyyh. Na samą myśl aż mnie ciarki przechodzą ... :D

Avatar Lacoste

6 sierpnia 2013, 21:04

A ''JĄDRO'' gdzie :D

Avatar Bjornie

6 sierpnia 2013, 21:03

Było ale w innym wykonaniu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Mało znany szczegół

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Co za przypadek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka