Czy to aby na pewno byli ci dobrzy?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Azjatycki mistrz
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To musiało być męczące
Dzieci koleżanek twojej mamy
Damy radę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2019, 15:09
Wszyscy uciekli z gwiazdy smierci przed wybuchem
Odpisz
9 sierpnia 2019, 00:13
@IgiPolski:
Odpisz
20 listopada 2020, 18:53
@IgiPolski: nie
Odpisz
4 grudnia 2020, 00:48
@orzech39: tak
Odpisz
4 grudnia 2020, 07:31
@Grzechoooo: zginął chociażby wielki moff Tarkin. Poza tym załoga była zbyt duża, aby dało się ją ewakuować w ciągu kilku sekund
Odpisz
30 grudnia 2020, 23:33
@orzech39: dokładnie.
Odpisz
28 kwietnia 2021, 15:54
@Grzechoooo: W ciągu kilku sekund nawet nie ogłosili by ewakuacji.
Odpisz
9 sierpnia 2019, 09:21
Nie ma to, jak rozje**ć stację bojową wielkości księżyca z załogą w ilości z większego polskiego miasta. Dwa razy.
Odpisz
8 sierpnia 2019, 12:11
Jar Jar Binks to moja ulubiona postać z Gwiezdnych Wojen.
Odpisz
8 sierpnia 2019, 19:16
@MajnkraftAlusiek: Poprawka:
Darth Jar Jar Binks
Odpisz
8 sierpnia 2019, 22:18
@Sharlatan: Darth binks
Lord gungan :D
Odpisz
24 lipca 2019, 22:07
Ogólnie rebelia była zła. Jestem pewien że gdyby nie oni, to nie byłoby takiego ucisku że strony Imperium. Nie musieliby mieć tyle wojska, wydatki by zmakały, a sama władza nie byłaby tak okrutna i bezwzględna dla ludności cywilnej. A to że rebelianci byli ewidentnymi terrorystami to zupełnie inny temat.
Odpisz
25 lipca 2019, 22:58
Otóż nie.
Filozofia "Imperium było okej, a Rebelia to terroryści" jest tak naciągana i pełna uproszczeń oraz życzeniowego myślenia, że aż szkoda gadać.
Innymi słowy - to nieprawda.
Odpisz
8 sierpnia 2019, 13:15
@Baturaj: kto zniszczył gwiazdę śmierci?
Rebelianci
Czy są terrorystami
Odpisz
8 sierpnia 2019, 13:37
@michaolekYT: gwiazda śmierci to wojskowa machina niszcząca całe planety. Jedną już zniszczyła. Niszczenie wrogich obiektów wojskowych to nie terroryzm.
Odpisz
8 sierpnia 2019, 13:55
@M_ateo_1: Gwiazda Śmierci istniała w celu walki z Rebelią. Zniszczyli obiekt, którego powstanie było spowodowane ich istnieniem.
Odpisz
8 sierpnia 2019, 14:28
Plany stacji powstały jeszcze za czasów Republiki, więc celem jej istnienia nie była tylko walka z rebelią.
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2019, 15:27
podczas bitwy o Genosis czy jakoś tak była scena gdzie ukrywali plany gwiazdy śmierci.
Poza tym powstała do walki. Czyli była obiektem wojskowym.
Odpisz
8 sierpnia 2019, 15:32
@M_ateo_1: Dziękuję za obronę faktów, a nie stronniczego walenia sobie do przepięknych imperialnych mundurów :)
Odpisz
8 sierpnia 2019, 16:08
@Baturaj: No, ale są też terroryści walczący po dobrej stronie jak np. odział AK wyszkolony do zamachów terrorystycznych na terenie IIIRzeszy
Odpisz
8 sierpnia 2019, 19:31
Tyle że zwykliśmy mianem "terrorystów" określać tylko tych negatywnych terrorystów. Takich, co bez powodu dokonują aktów terroru. A takich, kto dokonuje aktów terroru wobec terrorystów nazywamy bohaterami.
Więc patrząc semantycznie - tak, prawie wszyscy Rebelianci byli terrorystami. A patrząc na ogólną, nieoficjalną definicję używaną przez wszystkich - prawie żaden Rebeliant nie był terrorystą.
Odpisz
8 sierpnia 2019, 13:35
Ja tam zawsze kibicowałam imperium, w żadnych grach ani filmach nie przepadam za rebelią
Odpisz
8 sierpnia 2019, 12:39
Jakby co to oryginalny tytuł brzmiał "Radość i zabawa"
Odpisz
3 sierpnia 2019, 12:43
Jeżeli chociaż jeden z tych pieprzonych memów mających ponad 80 strzałek w górę, o rzeczach które wszyscy wiedzą, czyli nie dla "wąskiej grupy odbiorców" nie dostanie się na główną, to wpadnę w histerię.
Odpisz
23 lipca 2019, 23:34
Oraz wprowadzeniu kryzysu ekonomicznego na wszystkie planety zamieszkałe przez inteligentne istoty
Odpisz
23 lipca 2019, 23:46
@Barszcz_Czerwony: How?
Odpisz
24 lipca 2019, 00:02
@Baturaj: Zbudowanie takiej ogoromnej konstrukcji na pewno wymagało sporych nakładów ludzi, pieniędzy i złóż, już nie wspominając o tym ile energii musiała cała stacja pożerać, tyle w to wpakowali i w ciągu kilku chwil cała budowla prysła. Do tego zaczęli ją od nowa budować czyli jeszcze więcej, nie wspominając o tej z nowych części która była kilkanaście razy większa
Odpisz
24 lipca 2019, 00:27
@Barszcz_Czerwony: Eee tam, najważniejsze że już nie rozpierniczała planet :P
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2019, 23:04
No niby wygląda to jak ogromna rzeź, ale w porównaniu do całej galaktyki która może nawet zawierać ilości ludzi i kosmitów w liczbach które mają co najmniej 20 zer to jest to naprawdę niewiele.
Odpisz
23 lipca 2019, 23:30
Wiadomo :P oczywiście w tym wypadku jestem po stronie Rebelii
Odpisz
23 lipca 2019, 22:51
K I L L S T R E A K
Odpisz
23 lipca 2019, 22:49
Bajlando jak byk
Odpisz