memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 czerwca 2023, 13:54
POTĘŻNY CYWIL
Odpisz
9 sierpnia 2019, 11:29
To kto idzie? JA!
Edytowano - 30 lipca 2019, 15:15
"Kevin sam w Strefie 51". Poszedłbym xD
30 lipca 2019, 15:26
@Sharlatan: Ja też!
30 lipca 2019, 16:07
@Sharlatan: I ja!!! To teraz kto sfinansuje film?
5 sierpnia 2019, 16:17
@Krol123: Jaki film? Na żywo będziesz się z nim bawił. Jako ofiara, rzecz jasna ;)
5 sierpnia 2019, 16:39
@Smuteczek: O nie to ja nie chcę
5 sierpnia 2019, 17:40
@Krol123: Już za późno ^^ *wkładam Ci worek na głowę*
31 lipca 2019, 06:27
Cywila a nie psychopatę.
26 lipca 2019, 15:21
Jesteśmy zgubieni
26 lipca 2019, 17:08
@zyl15: tonight we die in hell
26 lipca 2019, 16:58
kevub san w strefie 51
26 lipca 2019, 15:33
Wiedzieliscie ze jest specjalna linia lotnicza ktora lata do srefy 51?
26 lipca 2019, 16:21
@maczas098: przewozi tam furrasy do rozstrzelania
26 lipca 2019, 18:08
@Chleb_Z_Maslem: nie zgadles przewozi pracownikuf startuje z las vegas uzywa boeinguf 737 i po starcie w kierunku s51 znika bo wylacza transponder
27 lipca 2019, 01:33
@maczas098: oni chcą żebyś tak myślał
30 lipca 2019, 15:07
@Chleb_Z_Maslem: +1
30 lipca 2019, 18:45
@maczas098: lubie furry ale jego nie lubie
26 lipca 2019, 15:44
ale kevin jest tankiem ,który utrzyma pozycję, nienadaje się do szturmów
26 lipca 2019, 15:49
@sermasteropl44: ale to on broni strefę
26 lipca 2019, 15:57
@sermasteropl44: "Guarded"
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2023, 13:54
POTĘŻNY CYWIL
Odpisz
9 sierpnia 2019, 11:29
To kto idzie? JA!
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2019, 15:15
"Kevin sam w Strefie 51".
Poszedłbym xD
Odpisz
30 lipca 2019, 15:26
@Sharlatan: Ja też!
Odpisz
30 lipca 2019, 16:07
@Sharlatan: I ja!!! To teraz kto sfinansuje film?
Odpisz
5 sierpnia 2019, 16:17
@Krol123: Jaki film? Na żywo będziesz się z nim bawił.
Jako ofiara, rzecz jasna ;)
Odpisz
5 sierpnia 2019, 16:39
@Smuteczek: O nie to ja nie chcę
Odpisz
5 sierpnia 2019, 17:40
@Krol123: Już za późno ^^ *wkładam Ci worek na głowę*
Odpisz
31 lipca 2019, 06:27
Cywila a nie psychopatę.
Odpisz
26 lipca 2019, 15:21
Jesteśmy zgubieni
Odpisz
26 lipca 2019, 17:08
@zyl15: tonight we die in hell
Odpisz
26 lipca 2019, 16:58
kevub san w strefie 51
Odpisz
26 lipca 2019, 15:33
Wiedzieliscie ze jest specjalna linia lotnicza ktora lata do srefy 51?
Odpisz
26 lipca 2019, 16:21
@maczas098: przewozi tam furrasy do rozstrzelania
Odpisz
26 lipca 2019, 18:08
@Chleb_Z_Maslem: nie zgadles przewozi pracownikuf startuje z las vegas uzywa boeinguf 737 i po starcie w kierunku s51 znika bo wylacza transponder
Odpisz
27 lipca 2019, 01:33
@maczas098: oni chcą żebyś tak myślał
Odpisz
30 lipca 2019, 15:07
@Chleb_Z_Maslem: +1
Odpisz
30 lipca 2019, 18:45
@maczas098: lubie furry ale jego nie lubie
Odpisz
26 lipca 2019, 15:44
ale kevin jest tankiem ,który utrzyma pozycję,
nienadaje się do szturmów
Odpisz
26 lipca 2019, 15:49
@sermasteropl44: ale to on broni strefę
Odpisz
26 lipca 2019, 15:57
@sermasteropl44: "Guarded"
Odpisz