Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2019, 22:22
Smutno mi się robi jak widzę ten film
Odpisz
30 lipca 2019, 12:10
@kola3492: Masz link?
Odpisz
30 lipca 2019, 12:19
@BilmoBlampkins: https://www.youtube.com/watch?v=bUwGXOcZVNg
Odpisz
30 lipca 2019, 13:57
@BilmoBlampkins: Mi nie, widać że to pożądna rodzina
Odpisz
30 lipca 2019, 14:21
@ZEUS_: Jaki cholerny film
Odpisz
30 lipca 2019, 23:54
@BilmoBlampkins: to na dole to kadr z chyba urodzin syna. Nic niezwykłego zwykła 18 w 1997
Odpisz
30 lipca 2019, 15:51
Reakcja Russella
Odpisz
30 lipca 2019, 13:26
Czemu ten po prawej wygląda jak Henio Garncarz
Odpisz
30 lipca 2019, 13:15
Dojechał na 12 miejcu ale dwa samochody alfy dostały kare i kubica był 10
Odpisz
28 lipca 2019, 21:56
szkoda ze debil tak ryzykowal na rajdach jak mial kariere w f1
Odpisz
28 lipca 2019, 21:58
@maczas098:
Odpisz
28 lipca 2019, 22:00
@Kapitalista: napisalem zwykly komentarz ktory zresztaa jest prawdziwy
na torze mozesz ryzykowc bo cie uratuja i nie ma dziwnych przeszkod masz sterylne warunki a w rajdach o taka bariere mozesz sie rownie dobrze zabic
Odpisz
28 lipca 2019, 22:02
@maczas098: I jak się coś umie robić to te ku*wa straszne zabójcze barierki nie są niebezpieczne.
Odpisz
28 lipca 2019, 22:04
@Kapitalista: i co on robil prawie zabil sie o barierke ku*wa
a poza tym mam pewne doswiadczenie na enduro więc no
ty tutaj nie masz autorytetu
Odpisz
28 lipca 2019, 22:07
@maczas098: ale rozumiesz że jak nie zaryzykuje to nie wygra?
Odpisz
28 lipca 2019, 22:09
@Adamix04: ale rozumiesz ze jak masz karierę w f1 to nie ryzykujesz w rajdach bo sa zbyt ryzykowne i mozesz tak o stracic wszystko?
Odpisz
28 lipca 2019, 22:10
@maczas098: I tym prawie zabiciem się o barierkę zarobił więcej niż ty przez następne 15 lat.
Odpisz
28 lipca 2019, 22:11
@Kapitalista: a ile by zarobil w takim f1 gdzie mial prawdziwe sukcesy
Odpisz
30 lipca 2019, 13:04
@maczas098:
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2019, 14:06
@maczas098: haha "nie jesteś autorytetem, jeżdżę w enduro". No super i jak to się ma do WRC czy F1? Wielu kierowców poza sezonem F1 startuje w innych wyścigach, to jest pasja. A idąc twoim tokiem rozumowania, to po co wstawać z łóżka, jeszcze się przewróci człowiek, złamie nogę, albo walnie łbem o stół i się zabije, na co to komu?
Odpisz
30 lipca 2019, 14:54
@maczas098: ale ty rozumiesz, że to była "inwestycja"? Dzięki umiejętnościom z rajdów można stać się dużo lepszym kierowcą w sytuacjach krytycznych. Dzisiaj wiele kierowców z f1 również podczas przerwy zimowej lub wakacyjnej oddaje się innym "niebezpiecznym" doświadczeniom z pojazdami. Mógłby równie dobrze iść sobie na spacer do lasu i się wywalić i nawet umrzeć. Jakby podjął decyzję i za nią zapłacił i nadal jest w stanie być jednym z najlepszych.
Odpisz
30 lipca 2019, 18:33
@maczas098: ku*wa przez przypadek dalem zielony ci jakby co to masz 2 mentalne czerwone
Odpisz