Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kola3492

28 lipca 2019, 22:22

Smutno mi się robi jak widzę ten film

Avatar BilmoBlampkins

30 lipca 2019, 12:10

@kola3492: Masz link?

Avatar ZEUS_

30 lipca 2019, 13:57

@BilmoBlampkins: Mi nie, widać że to pożądna rodzina

Avatar BilmoBlampkins

30 lipca 2019, 14:21

@ZEUS_: Jaki cholerny film

Avatar Saaaaasuke

30 lipca 2019, 23:54

@BilmoBlampkins: to na dole to kadr z chyba urodzin syna. Nic niezwykłego zwykła 18 w 1997

Avatar Saytama

30 lipca 2019, 15:51

Reakcja Russella

Avatar Princess_Peach

30 lipca 2019, 13:26

Czemu ten po prawej wygląda jak Henio Garncarz

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2019, 13:15

Dojechał na 12 miejcu ale dwa samochody alfy dostały kare i kubica był 10

Avatar maczas098

28 lipca 2019, 21:56

szkoda ze debil tak ryzykowal na rajdach jak mial kariere w f1

Avatar Kapitalista

28 lipca 2019, 21:58

Avatar maczas098

28 lipca 2019, 22:00

@Kapitalista: napisalem zwykly komentarz ktory zresztaa jest prawdziwy
na torze mozesz ryzykowc bo cie uratuja i nie ma dziwnych przeszkod masz sterylne warunki a w rajdach o taka bariere mozesz sie rownie dobrze zabic

Avatar Kapitalista

28 lipca 2019, 22:02

@maczas098: I jak się coś umie robić to te ku*wa straszne zabójcze barierki nie są niebezpieczne.

Avatar maczas098

28 lipca 2019, 22:04

@Kapitalista: i co on robil prawie zabil sie o barierke ku*wa
a poza tym mam pewne doswiadczenie na enduro więc no
ty tutaj nie masz autorytetu

Avatar Adamix04

28 lipca 2019, 22:07

@maczas098: ale rozumiesz że jak nie zaryzykuje to nie wygra?

Avatar maczas098

28 lipca 2019, 22:09

@Adamix04: ale rozumiesz ze jak masz karierę w f1 to nie ryzykujesz w rajdach bo sa zbyt ryzykowne i mozesz tak o stracic wszystko?

Avatar Kapitalista

28 lipca 2019, 22:10

@maczas098: I tym prawie zabiciem się o barierkę zarobił więcej niż ty przez następne 15 lat.

Avatar maczas098

28 lipca 2019, 22:11

@Kapitalista: a ile by zarobil w takim f1 gdzie mial prawdziwe sukcesy

Avatar Janusz_Prawdziwy

30 lipca 2019, 13:04

Avatar Crido

Edytowano - 30 lipca 2019, 14:06

@maczas098: haha "nie jesteś autorytetem, jeżdżę w enduro". No super i jak to się ma do WRC czy F1? Wielu kierowców poza sezonem F1 startuje w innych wyścigach, to jest pasja. A idąc twoim tokiem rozumowania, to po co wstawać z łóżka, jeszcze się przewróci człowiek, złamie nogę, albo walnie łbem o stół i się zabije, na co to komu?

Avatar Yoda_MLG

30 lipca 2019, 14:54

@maczas098: ale ty rozumiesz, że to była "inwestycja"? Dzięki umiejętnościom z rajdów można stać się dużo lepszym kierowcą w sytuacjach krytycznych. Dzisiaj wiele kierowców z f1 również podczas przerwy zimowej lub wakacyjnej oddaje się innym "niebezpiecznym" doświadczeniom z pojazdami. Mógłby równie dobrze iść sobie na spacer do lasu i się wywalić i nawet umrzeć. Jakby podjął decyzję i za nią zapłacił i nadal jest w stanie być jednym z najlepszych.

Avatar PanNiedzwiadek

30 lipca 2019, 18:33

@maczas098: ku*wa przez przypadek dalem zielony ci jakby co to masz 2 mentalne czerwone

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jakby trochę nie fair

To by wystarczyło

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka