Pan Tadeusz - lektura nad lekturami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
To musiało być męczące
Pozdrawiam świetliki
Nie znoszę kleszczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2019, 23:56
Kurde. Mamy taki dobry dubbing megamocnego w polskim języku a ten bierze mema z angielskim tekstem i dopisuje polskie wyrazy. Co nie zmienia faktu że mem dobry.
Odpisz
29 lipca 2019, 16:23
Cud nie ma żadnych strzałek w dół
Odpisz
31 lipca 2019, 13:39
@trolli: teraz 4
Odpisz
30 lipca 2019, 13:12
I takie gówno trafia na główna, a lepsze obrazki w poczekalni zaliczają zgon bo admin to gimbus z 1 podstawówki....
Odpisz
5 sierpnia 2019, 10:08
@Shihura: Moiwsz o tych super "zabawnych" meme które ty wrzuciłeś?
Odpisz
6 sierpnia 2019, 12:25
@Shihura: salty
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2019, 12:39
Nie. Ale przeglądam często poczekalnię i nie raz widzę memy, które są o wiele lepsze. a nie trafiają na główną. Mam je w ulubionych tak jak 30 innych osób, a potem znikają. W szczególności jak ktoś jeszcze ukazuje prawdę o PC master shitach to tym bardziej gimb admin ich nie akceptuje. Ale jak PC master shit jedzie po konsolowcach to od razu na główną leci. A powiedz mi co ty dla społeczeństwa zrobiłeś ? Negatywnie skomentowałeś 23 tysięcy razy by poczuć się lepiej bo internet jest anonimowy ? Rozumiem, że niektórzy muszą w taki sposób się dowartościować.
Odpisz
8 sierpnia 2019, 12:51
@Shihura: XD przestań płakać i wyjdź na dwór. Długo nie widziałem takiego bólu dupy.
No rzeczywiście 30 osób to dużo...
No rzeczywiście zły admin wszystko cenzuruje hurrr Durr1!1!1 Może zmień stronę?
Społeczeństwa? Ku*wa, ale ty jesteś żałosny. Ty wiesz, że to strona z memami i nie trzeba wstawiać meme żeby je przeglądać?
To ty właśnie próbujesz się dowartościować, bo myślisz, że tu cię docenią... Idź robić gówno meme dalej i nie wkurzaj ludzi.
Odpisz
16 sierpnia 2019, 04:18
żałosny jesteś. Prawdopodobnie jesteś dzieckiem, którego mógłbym być ojcem. I szkoda, że używasz nazwy użytkownika z mojej ulubionej gry ale trudno gimby nic nie potrafią indywidualnie wymyślić. A ja nie muszę dziecko wychodzić na dwór bo jak ja wracam do domu to jestem dość wyje**ny by jeszcze gdzie kolwiek iść. Jak pójdziesz do pracy to może zmądrzejesz. I mówisz że ja muszę iść na dwór itp tylko jakoś ja nie mam 23 tysięcy komentarzy na jeja drogi gimb-nolifie
Odpisz
16 sierpnia 2019, 11:29
@Shihura: XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie płacz i wyjdź na dwór toxicu.
Odpisz
16 sierpnia 2019, 11:29
@Shihura: Ku*wa użytkownika z Mass effect? Jak już to rasy kosmitów.
Odpisz
27 lipca 2019, 21:52
„W kociołkach bigos grzano; w słowach wydać trudno
Bigosu smak przedziwny, kolor i woń cudną;
Słów tylko brzęk usłyszy i rymów porządek,
Ale treści ich miejski nie pojmie żołądek.
Aby cenić litewskie pieśni i potrawy,
Trzeba mieć zdrowie, na wsi żyć, wracać z obławy.
Przecież i bez tych przypraw potrawą nie lada
Jest bigos, bo się z jarzyn dobrych sztucznie składa.
Bierze się doń siekana, kwaszona kapusta,
Która, wedle przysłowia, sama idzie w usta;
Zamknięta w kotle, łonem wilgotnym okrywa
Wyszukanego cząstki najlepsze mięsiwa;
I praży się, aż ogień wszystkie z niej wyciśnie
Soki żywne, aż z brzegów naczynia war pryśnie
I powietrze dokoła zionie aromatem.
Bigos już gotów. Strzelcy z trzykrotnym wiwatem,
Zbrojni łyżkami, biegą i bodą naczynie,
Miedź grzmi, dym bucha, bigos jak kamfora ginie,
Zniknął, uleciał; tylko w czeluściach saganów
Wre para, jak w kraterze zagasłych wulkanów.”
Odpisz
29 lipca 2019, 15:06
@Tymek590: Jeden z powodów dlaczego Mickiewicz był kiepskim poetą, nie potrafi trzymać się fabuły, bo opisy ważniejsze
Odpisz
29 lipca 2019, 15:35
@SpookyBoi: nie obrażaj bigosu
Odpisz
29 lipca 2019, 16:24
@Tymek590: Nie obrażam bigosu( jest zbyt zajebisty), obrażam autora tego opisu
Odpisz
29 lipca 2019, 19:42
@SpookyBoi: #teamSłowacki
Odpisz
29 lipca 2019, 20:11
@igor444: #TeamPlujęNaRomantyzm
Odpisz
29 lipca 2019, 20:14
#TeamBrzechwaITuwim
Odpisz
29 lipca 2019, 23:54
@SpookyBoi: #TeamLepszeMonologiAniZeWzgórza
Odpisz
29 lipca 2019, 12:04
Megamocny, jeden z najlepszych filmów.
Odpisz
29 lipca 2019, 12:09
@staxom: szkoda tylko że jakoś dużo osób nie zna tego filmu, a to głównie zasługa tych żółtych upośledzonych tic taców
Odpisz
29 lipca 2019, 12:26
@vince_: to m&m'sy są
Odpisz
29 lipca 2019, 14:26
@ten_koles: Dla mnie wyglądają bardziej na tic taci niż m&m's
Odpisz
29 lipca 2019, 15:07
@vince_: ale bananowe tic taci (te limitowane) były dobre.
Odpisz
29 lipca 2019, 15:09
@staxom: nie,nie były
Odpisz
29 lipca 2019, 15:42
@staxom: akurat musze przyznać, były całkiem dobre ale sam film to ch*jnia z grzybnią
Odpisz
27 lipca 2019, 21:46
Przypomniało mi się ze mam zadane na wakacje pAna Tadeusze
Odpisz
27 lipca 2019, 21:46
@MaFiXe: ja miałem krzyżaków
Odpisz
27 lipca 2019, 21:47
@MaFiXe: F
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2019, 21:47
@MaFiXe: czy tylko mi nic nie zadają na wakacje?
Odpisz
27 lipca 2019, 21:48
@MaFiXe: ja mam Quo Vadis
Odpisz
27 lipca 2019, 21:51
ciesz sie po tym jak czytalem inne lektury uznalem ze quo vadis jest super ksiazkom
Odpisz
27 lipca 2019, 22:31
heh uroki podstawówki
Odpisz
27 lipca 2019, 23:25
@heroder55: właśnie ja będe w tym roku w 8 klasie więc to nie prawda, że w podstawówce nic na wakacje nie zadają
Odpisz
29 lipca 2019, 12:10
@MaFiXe: ja mam Zbrodnię i Karę
Odpisz
29 lipca 2019, 12:22
@maczas098: Quo Vadis to była fajna książka
Odpisz
29 lipca 2019, 12:34
Ja idę teraz do drugiej technikum i jedyne co mam „zadane” to robienie zdjęć ciekawych przykładów reklam w okolicy na zajęcia zawodowe. A to i tak jest bardziej na zasadzie, że jak się coś zobaczy to się zrobi zdjęcie żeby później pokazać nauczycielce i dostać jakiegoś plusa czy coś
Odpisz
29 lipca 2019, 12:45
@heroder55: W moim przypadku tylko w podstawówce kazano nam czytać na wakacje.
Odpisz
29 lipca 2019, 15:00
@sliwak2001: Wlasnie czytałam ostatnio Zbrodnię i karę (tak o po prostu)
Odpisz
28 lipca 2019, 00:11
Jedno słowo: Nad Niemnem
Odpisz
29 lipca 2019, 13:22
@gotigwolf: To są dwa słowa
Odpisz
29 lipca 2019, 13:56
@gotigwolf: Na górnym śląsku całymi dniami
Odpisz
29 lipca 2019, 13:09
Now playing: [ Welcome to the Jungle ]
Odpisz
29 lipca 2019, 13:55
@Soberker: *dźwięki orgazmu* knees knees
Odpisz
29 lipca 2019, 13:49
Ej mam pytanie jak się wysyła memy ?
Odpisz
29 lipca 2019, 13:53
@DRAGON_POLSKA: Masz w zakładce memy obok swojego profilu taki wielki żółty przycisk DODAJ
Odpisz
29 lipca 2019, 13:53
@DRAGON_POLSKA: musisz zweryfikować adres e-mail i wejść i kliknąć w przycisk "dodaj" jest w lewym górnym rogu
Odpisz
29 lipca 2019, 12:45
Megamocny to był świetny film
Odpisz
29 lipca 2019, 12:55
@SpokoLoko420: Chyba chciałeś powiedzieć "jest".
Odpisz
27 lipca 2019, 21:50
Szablon
Odpisz
27 lipca 2019, 21:54
Traktuj go z szacunkiem, otrzymałem go od Kolorblind-kun'a
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2019, 09:28
to ja se Ukradnę go
Odpisz
27 lipca 2019, 22:12
OP-ie, szanuję cie za dodanie n w drugim panelu
Odpisz