Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Trzykrotny T
Nie są aż takie pyszne
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2019, 03:19
:O o chryste pamiętam to!!!
Odpisz
21 sierpnia 2019, 12:10
Ja
Odpisz
28 lipca 2019, 21:45
Ktoś grał w Bomb It?
Odpisz
20 sierpnia 2019, 19:08
@BilmoBlampkins: ja :D
Odpisz
20 sierpnia 2019, 21:48
@BilmoBlampkins: i ja
Odpisz
20 sierpnia 2019, 23:07
@BilmoBlampkins: Ja też
Odpisz
21 sierpnia 2019, 02:13
@BilmoBlampkins: zawsze w podstawowce na przerwach bieglem z kolegami do takiej " biblioteki" i tam w ta gralismy
Odpisz
21 sierpnia 2019, 02:23
@MituDestroyer: To była wspaniała gra
Odpisz
21 sierpnia 2019, 00:25
Stare meme
Odpisz
20 sierpnia 2019, 23:59
Saper <33333 kochalem w to grac
Odpisz
3 czerwca 2021, 13:43
@bulazpasztetem: To nie jest saper byczq
Odpisz
20 sierpnia 2019, 22:20
nostalgia intensifies
Odpisz
28 lipca 2019, 18:44
O boże tak
Jak to się nazywało
To jest zajebiste
Odpisz
28 lipca 2019, 18:45
@Rovixus: bomberman
Odpisz
28 lipca 2019, 18:50
@Rovixus: Dyna Blaster.
Odpisz
28 lipca 2019, 18:55
@Rovixus:
Odpisz
28 lipca 2019, 19:41
@Tymek590: Bardzo podobne ale w tej grze była opcja "battle royale" XD
Odpisz
20 sierpnia 2019, 19:39
@Rovixus: bomb it
Odpisz
20 sierpnia 2019, 19:26
Jedyny prawdziwy battle royale to Afryka.
Odpisz
20 sierpnia 2019, 19:30
Do Afryki bardziej pasuje określenie "Hunger Games"
Odpisz
20 sierpnia 2019, 19:37
@Porypalo: Hungry games
Odpisz
20 sierpnia 2019, 19:23
Bomb it było zajebiste
Odpisz
28 lipca 2019, 19:41
Kiedyś to było ^_^
Odpisz
28 lipca 2019, 18:50
Te dzieciaki są bombermanem czy co?
Odpisz