Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Powodzenia
Były nóżki, nie ma nóżek
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2019, 10:07
To pierwsze to jest faszystowska Szwajcaria bo ma krzyż... Czemu nazistowskie niemcy są cenzurowane?!?
Odpisz
31 lipca 2019, 10:09
@Spino21: Świat nie lubi już symboli miłości i tolerancji.
Odpisz
31 lipca 2019, 10:28
@D3athClawPL: czemu świat nie lubi słowiańskich symboli
Odpisz
31 lipca 2019, 11:36
@Spino21: swastyka to symbol hindii
Odpisz
31 lipca 2019, 12:48
@assassin11: są 2 różne swastyki. Swastyka skierowana w lewo i płaska jest hinduska. Swastyka skierowana w prawo i po ukosie jest nazistowska
Odpisz
1 sierpnia 2019, 00:26
@miki322: Jest jeszcze chińska, symbol boginni śmierci
Odpisz
3 sierpnia 2019, 17:59
@Pobozny: Oraz ( ( ( W Y K U R W I S T A ) ) ) Swastyka Słowian posiadająca aż 8 ramion. Po za tym także są 4-ramienne swastyki Słowian.
Odpisz
14 kwietnia 2023, 15:31
Odpisz
15 sierpnia 2019, 20:12
Ogólnie jak sam robiłeś bronie i balle to ci zazdroszczę bo po pół roku w mappingu nie mogłem takich zrobić
Odpisz
3 sierpnia 2019, 22:00
Czemu rzesza ma x zamiast swastyki
Piękna cenzura
Odpisz
31 lipca 2019, 10:22
Czemu strzelają sobie w plecy
Odpisz
3 sierpnia 2019, 17:04
@andi12345: to są 2 obrazki, pierwszy jak strzelają, drugi jak przeładowują.
Odpisz
3 sierpnia 2019, 17:45
@Janusz_Prawdziwy: Co ty nie powiesz
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2019, 18:58
@kacper216: bo koleś nademną chyba nie zrozumiał
Odpisz
3 sierpnia 2019, 17:39
swój własnego atakuje..
Odpisz
3 sierpnia 2019, 16:15
takie rzeczy na glownej? serio?
Odpisz
3 sierpnia 2019, 17:01
@kjhsfk: Serio.
Odpisz
3 sierpnia 2019, 20:49
@Sushinator: żenada
Odpisz
3 sierpnia 2019, 23:36
@kjhsfk: Nikt ci nie karze tu być, zawsze możesz wrócić do dzidowców, bo bez ciebie małpy nie będą silne
Odpisz
4 sierpnia 2019, 14:44
@Sushinator: jakich dzidowcow
Odpisz
31 lipca 2019, 15:22
Włochy: Can I into submachine gun?
Odpisz
1 sierpnia 2019, 00:16
@Gray1997: beretta 38
Odpisz
31 lipca 2019, 10:47
wałeczek :3
Odpisz
31 lipca 2019, 10:31
ekhem beretta 38
Odpisz
31 lipca 2019, 10:25
To niezła swastyka
Odpisz
31 lipca 2019, 09:53
To wyjaśnia włoskie problemy z Grecją
Odpisz