Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jancu24

11 sierpnia 2019, 07:14

Mi ostatnio wypi***ala R6S jak dołączam do meczu ;((

Avatar Majnix

11 sierpnia 2019, 11:01

@Jancu24: No to Ubi coś musiało skasztanić bo mam podobnie

Avatar Jancu24

12 sierpnia 2019, 05:56

@Majnix: Jak znajdziesz rozwiązanie to napisz bo bym pograł ;))

Avatar Majnix

12 sierpnia 2019, 16:58

@Jancu24: U mnie rozwiązanie to wyłączyć wszystko i zostawić tylko R6S i Discorda. Chyba czas dokupić RAM.

Avatar CytrynOfSky

10 kwietnia 2020, 10:51

@Jancu24: mi podczas jednej operacji co była w maju 2019 freezował się ekran po wybraniu czegokolwiek w menu. Ubisoft często ma problemy

Avatar
Hamiro

12 sierpnia 2019, 09:56

Mam tak na Brawl Stars. ( bez hejtu, jeżeli nie lubisz )

Avatar Kupahaha

15 sierpnia 2019, 22:14

*hejt*

Avatar YFYDB

11 sierpnia 2019, 11:46

Kiedy nie umiesz grać, ale masz za wysoką samoocenę, żeby się przyznać.

Avatar licerson

1 sierpnia 2019, 18:25

Dobre

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2019, 09:02

Avatar FibEE

11 sierpnia 2019, 03:51

Jak jestem za dobry dla kogoś to czasem daje mu fory i pezegrywam a jak nadchodzi czas to jadę na pełną pi**e i go niszcze. Gorzej jeśli serio zaczyna mi nie wychodzić i zaczynam przegrywać a potem nazywam siebie największym gównem bo dałem wygrać jakiemuś dziecku...

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2019, 23:24

Zwykłe duo:
R6S + Overwatch

Avatar Ppirat

10 sierpnia 2019, 21:46

Kojarzy ktoś co to za film ?

Avatar michaolekYT

Edytowano - 10 sierpnia 2019, 21:55

@Ppirat: Nie, ale założę się że to z Bollywood

Avatar arenak1111

10 sierpnia 2019, 21:35

Kiedy na rankedach w goldzie ktoś dla zmyłki wybiera Hanzo, a ktoś inny dla dopełnienia iluzji wybiera Wdowę i kończysz w teamie z jednym healerem i tankiem

Avatar RpLay

10 sierpnia 2019, 21:31

Albo jak wpi***ala aż się od frontu w najbardziej oczywistym miejscu i zabijasz wszystkich bo nikt nie spodziewał nawet ty sam

Avatar patryko1234

10 sierpnia 2019, 20:44

Widze że autor gra w rainbow six siege

Avatar Tonie

10 sierpnia 2019, 20:02

Ja raz miałem takiego przeciwnika

Avatar axis551

1 sierpnia 2019, 10:31

Najlepsza taktyka polecam sam stosuję cały czas

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Nigdy na to nie wpadną

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka