Minionki opanowują internety
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
To będzie bolało
Młodzi gniewni
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2021, 20:29
Bośnia
Odpisz
19 czerwca 2021, 17:34
Też o tym pomyślałem panie archeologu.
Odpisz
19 czerwca 2021, 18:02
@Wilczy_Wladca: ok
Odpisz
6 lutego 2017, 15:05
A gdzie Miniochu?
Odpisz
25 maja 2016, 17:22
Nah, nie lubię minionków
Odpisz
4 września 2015, 10:49
Adolf Mitler
Odpisz
13 października 2015, 18:13
Heil Banan :v
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2016, 17:24
@max1234: mein banana czekaj mam słownik niemieckiego mein bananen
Odpisz
4 lipca 2014, 16:20
mi się podoba "Minioncraft"
Odpisz
1 sierpnia 2014, 12:40
@Tymek590: :D
Odpisz
9 lipca 2015, 20:42
@MrShadow: ja wtedy nie dostałem powiadomienia o.O
Odpisz
26 września 2013, 15:47
ostatni XD moja babcia
Odpisz
23 stycznia 2014, 18:58
@zico2001: Masz nazistowską babcię...
Odpisz
24 marca 2014, 18:18
@zico2001: Czyli twoja babcia to mężczyzna...
Odpisz
28 czerwca 2015, 13:19
@Maks2603: Czyli jego dziadek to gej.
Odpisz
17 grudnia 2014, 15:32
minionix :-)
Odpisz
28 maja 2015, 18:00
Serio jesteś WSZĘDZIE
Odpisz
28 maja 2015, 19:36
magia
Odpisz
19 stycznia 2015, 18:26
help my
Odpisz
31 grudnia 2014, 22:27
Gordon Minionman, Adolf Mitler, Minion Kanciastoporty, Super Minion Bros
Odpisz
28 czerwca 2014, 12:00
najlepszy jest hitler i ten z dwoma pistoletami (agent 47)
Odpisz
12 lipca 2014, 17:56
@kapustensko: A to nie czasem hitman? Czy może hitminion?
Odpisz
1 sierpnia 2014, 14:58
@lunkaa: nie hitler
Odpisz
18 stycznia 2014, 20:05
A Gdzie Minionmargonem?!? Bez Margonem nie przeżyję ani chwili!!!
Odpisz
12 sierpnia 2013, 20:57
i tak nie pokonają kotów
Odpisz
12 sierpnia 2013, 18:32
Jedyne miniony jakie mają prawo opanować internet to te z LoL'a. Inne to imitacja.
Odpisz
11 sierpnia 2013, 20:41
Hitman-minion :3 Brakowało tylko Pyro/Grubego z TF2 :D
Odpisz
12 sierpnia 2013, 08:23
już jestem :o co teraz?
Odpisz
12 sierpnia 2013, 10:00
@meteorr77: Ale mi chodzi o przeróbkę na miniona -_-
Odpisz
12 sierpnia 2013, 01:06
ja ich nie lubie a teraz fala hejtow za 3,2,1...
Odpisz