Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Powodzenia
Zdeklasowani znowu
Angielskie śmieszki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2021, 15:58
Ja 1,74 w 5 klasie
Odpisz
26 września 2019, 21:03
Do taty brakuje mi 9cm
Odpisz
26 września 2019, 22:28
@piter9797: mi jakies 20
Odpisz
27 września 2019, 05:01
@OsypankaBulDupiarz: współczuje
Odpisz
30 lipca 2020, 09:07
@piter9797: mi 7cm
Odpisz
Edytowano - 29 lutego 2020, 08:40
Ja mam 164,a i tak jestem wyższsza od połowy dorosłych w mojej wsi
Odpisz
26 września 2019, 21:37
Ja 1,70m w ósmej klasie
Odpisz
26 września 2019, 21:46
@Nihilista: ja 1,93m
Odpisz
26 września 2019, 22:01
@Matizkk: ty chory poje*ie
Za duży jesteś
Odpisz
27 września 2019, 07:36
@Matizkk: no tylko ja dziewczyna a ty chłopak
Odpisz
27 września 2019, 07:36
@Nihilista: ale i tak gratuluję wzrostu
Odpisz
27 września 2019, 00:28
170 klasa maturalna
Odpisz
26 września 2019, 23:53
To ja tak bardzo
Odpisz
10 sierpnia 2019, 11:23
a potem przychodzi stary i dalej jesteś niski
Odpisz
10 sierpnia 2019, 13:26
@Eineks: nie zawsze
Odpisz
26 września 2019, 20:17
@Eineks: moi rodzice są podobnego wzrostu, więc nie
Odpisz
Edytowano - 26 września 2019, 23:23
@Eineks: Chyba że ma 1,72.
A mama 1,64.
A Ty 1,91 ;-;
Odpisz
26 września 2019, 21:20
A ja kurde chodzę do klasy gdzie prawie każdy ma 154 cm jak coś klasa 7 to wy jesteście wysocy
Odpisz
26 września 2019, 20:38
Jestem wyższa od mojej mamy o 8 cm, przez co mogę ją wkurzać tym, że jest niska (to nic, że ja również jestem niziutka)
Odpisz
10 sierpnia 2019, 16:33
Ja mamę przerosłem w wieku 11 lat
Moja mama ma 175cm wzrostu
Odpisz
26 września 2019, 20:16
Kuźwa,jesteśmy karłami w szkole czy co?Ja jako najwyższy mam 164 cm wzrostu w siódmej klasie i jestem najwyższy i inni mówią że to mało.
Odpisz
26 września 2019, 20:19
@Simciakk: tak jestes karłem
Odpisz
26 września 2019, 20:27
@Simciakk: no dosyć mało ja też w siódmej jestem,ale mam 171 cm wzrostu
Odpisz
26 września 2019, 20:32
@Xcichyx: same here, ale jestem w 8
Odpisz
Edytowano - 26 września 2019, 20:35
@KomarinioPL: 1 technikum 161cm wzrostu
Odpisz
26 września 2019, 20:38
@Fifel123:
Odpisz
26 września 2019, 21:01
@Fifel123: 1 liceum, 177cm
Odpisz
26 września 2019, 21:22
@KomarinioPL: Tak czasami bywa... niestety
Odpisz
26 września 2019, 21:55
@LazyBone: 2 technikum, 175 cm. Genów się nie wybiera.
Odpisz
26 września 2019, 22:17
@Fifel123: palacz?
Odpisz
27 września 2019, 08:14
@PanNiedzwiadek: W życiu.
Odpisz
25 kwietnia 2020, 03:18
@Simciakk: gdzie ty masz kurde szkołę
W Hobbitonie?
Odpisz
25 kwietnia 2020, 12:42
Tak naprawdę już mam 170 cm.
;P
Odpisz
26 września 2019, 20:07
Czyli od mamy byłeś wyższy w wieku 14-15 lat... A potem się skurczyłeś? Ucięli czy nogi, czy co?
Odpisz