memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 września 2019, 23:31
The Phantom PAIN.
Odpisz
Edytowano - 26 września 2019, 20:25
akurat od dwóch miesięcy gram w phantom pain i to znalazłem. Kocham mgs
26 września 2019, 21:48
o to dokładnie jak ja
26 września 2019, 21:07
Dostałem 2 punkty doświadczenia OlO
26 września 2019, 19:26
Ten gość z "bólem brzucha" jest w każdej części. watch?v=gDubgcSUxXQ
12 września 2019, 13:55
Można też puścić kołysankę i jeśli jest noc, żołnierze zaczną zasypiać. Trzeba jednak pamiętać, by była to kołysanka w języku, który znają.
12 września 2019, 15:53
@SorestSuperior5: a gdzie znalezc takową w afryce bardzo by mi pomogło
12 września 2019, 15:57
@Roluxik321: Google nie gryzie, a ja nie pamiętam, bo minęły ze 3 lata.
12 września 2019, 16:39
@SorestSuperior5: ok dzieki ciekawe czy jest na tych parasite bo w traitors caravan wku*wiają strasznie
13 września 2019, 00:10
@Roluxik321: Nie ma, z nimi albo walczysz, albo spieprzasz (Jak potrzebujesz pomocy z którąkolwiek misja to pisz śmiało)
14 września 2019, 11:00
@DEUSVULTAVE: to napisze })
12 września 2019, 14:35
Aż mi sie w to grać zachciało
12 września 2019, 14:37
@Marequel: a kto ci zabroni. Lec
12 września 2019, 14:38
nie mogę, w autobusie jestem a na vicie nie odpale
13 września 2019, 00:12
@Marequel: ,Ale masz inne części, 1,2,3
13 września 2019, 06:55
@DEUSVULTAVE: ale 1 2 i 3 to nie V
Edytowano - 13 września 2019, 07:55
@Marequel: Fakt, 1,2, a szczególnie 3 są lepszw niż V, FUCK KONAMI
12 września 2019, 13:58
Szkoda, że ta gra nigdy nie została skończona.
12 września 2019, 15:10
@SorestSuperior5: Trzeba podziękować Konami...
12 września 2019, 15:28
No szkoda, bo chapter 3 jest całkiem niezły, nawet na yt jest wyrenderowany, tylko bez mimiki
13 września 2019, 00:11
@SpookyBoi: To fakt, grałbym jak poje**my, ale konami woli zrobić grę o ku*wa zombiakach
12 września 2019, 16:04
To z jakiejś strony?
12 września 2019, 14:55
Od dawna to wiedziałem
12 września 2019, 14:40
Johnny?
12 września 2019, 13:43
jeśli nowy assasin nie ma tej opcji to nie kupuje
12 września 2019, 13:41
Kojima usiądź mi na mordzie
Edytowano - 12 września 2019, 13:38
SNEAK 100
12 września 2019, 13:28
@maczas098: blokuje
12 września 2019, 15:13
@maczas098: boze czesc
12 września 2019, 13:25
Lepszego rozwiązania jeszcze nigdy nie widziałam
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 września 2019, 23:31
The Phantom PAIN.
Odpisz
Edytowano - 26 września 2019, 20:25
akurat od dwóch miesięcy gram w phantom pain i to znalazłem. Kocham mgs
Odpisz
26 września 2019, 21:48
o to dokładnie jak ja
Odpisz
26 września 2019, 21:07
Dostałem 2 punkty doświadczenia OlO
Odpisz
26 września 2019, 19:26
Ten gość z "bólem brzucha" jest w każdej części.
watch?v=gDubgcSUxXQ
Odpisz
12 września 2019, 13:55
Można też puścić kołysankę i jeśli jest noc, żołnierze zaczną zasypiać.
Trzeba jednak pamiętać, by była to kołysanka w języku, który znają.
Odpisz
12 września 2019, 15:53
@SorestSuperior5: a gdzie znalezc takową w afryce bardzo by mi pomogło
Odpisz
12 września 2019, 15:57
@Roluxik321: Google nie gryzie, a ja nie pamiętam, bo minęły ze 3 lata.
Odpisz
12 września 2019, 16:39
@SorestSuperior5: ok dzieki ciekawe czy jest na tych parasite bo w traitors caravan wku*wiają strasznie
Odpisz
13 września 2019, 00:10
@Roluxik321: Nie ma, z nimi albo walczysz, albo spieprzasz (Jak potrzebujesz pomocy z którąkolwiek misja to pisz śmiało)
Odpisz
14 września 2019, 11:00
@DEUSVULTAVE: to napisze })
Odpisz
12 września 2019, 14:35
Aż mi sie w to grać zachciało
Odpisz
12 września 2019, 14:37
@Marequel: a kto ci zabroni. Lec
Odpisz
12 września 2019, 14:38
nie mogę, w autobusie jestem a na vicie nie odpale
Odpisz
13 września 2019, 00:12
@Marequel: ,Ale masz inne części, 1,2,3
Odpisz
13 września 2019, 06:55
@DEUSVULTAVE: ale 1 2 i 3 to nie V
Odpisz
Edytowano - 13 września 2019, 07:55
@Marequel: Fakt, 1,2, a szczególnie 3 są lepszw niż V, FUCK KONAMI
Odpisz
12 września 2019, 13:58
Szkoda, że ta gra nigdy nie została skończona.
Odpisz
12 września 2019, 15:10
@SorestSuperior5: Trzeba podziękować Konami...
Odpisz
12 września 2019, 15:28
No szkoda, bo chapter 3 jest całkiem niezły, nawet na yt jest wyrenderowany, tylko bez mimiki
Odpisz
13 września 2019, 00:11
@SpookyBoi: To fakt, grałbym jak poje**my, ale konami woli zrobić grę o ku*wa zombiakach
Odpisz
12 września 2019, 16:04
To z jakiejś strony?
Odpisz
12 września 2019, 14:55
Od dawna to wiedziałem
Odpisz
12 września 2019, 14:40
Johnny?
Odpisz
12 września 2019, 13:43
jeśli nowy assasin nie ma tej opcji to nie kupuje
Odpisz
12 września 2019, 13:41
Kojima usiądź mi na mordzie
Odpisz
Edytowano - 12 września 2019, 13:38
SNEAK 100
Odpisz
12 września 2019, 13:28
Odpisz
12 września 2019, 14:55
@maczas098: blokuje
Odpisz
12 września 2019, 15:13
@maczas098: boze czesc
Odpisz
12 września 2019, 13:25
Lepszego rozwiązania jeszcze nigdy nie widziałam
Odpisz