Co się dzieje z obecnym YouTubem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
A, okej
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To będzie bolało
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2019, 13:06
Serio w serialu było "Znowu pie**olca dostajecie"?
Odpisz
11 sierpnia 2019, 13:09
@NesquikBoi: nie,ale wyobraź sobie że co moment ognista Godzilla i wielki wieloryb co chwilę piorą się po ryjach
Odpisz
11 sierpnia 2019, 13:41
@NesquikBoi: A zielony latajacy tasiemiec musi ich uspokajac.
Odpisz
11 sierpnia 2019, 15:04
@maciek102002: I N H A L E S
Odpisz
11 sierpnia 2019, 15:24
@GameLover: A co jakiś czas do atmosfery wlatuje jakieś pomarańczowoniebieskie kosmiczne zmiennokształtne gówno z makaronem zamiast ramion.
Odpisz
11 sierpnia 2019, 15:26
@Sonarcha: albo śmiercionośna litera Y atakuje i tylko Optimus Prime może go pokonać
Odpisz
11 sierpnia 2019, 15:30
lub ludziki ze stali lodu i kamieni wychodzą se z jakiejś ukrytej jak igła w sianie jaskini i zaczynają terroryzować całe Hoenn
Odpisz
11 sierpnia 2019, 15:37
@GameLover: Albo z dziury w niebie wychodzi jakieś kryształowe czarne coś z dużą głową, kradnie księżyc/podpala słońce i kradnie światło więc jest na ziemi ciemno jak w dupie... A nie, przepraszam, inny region i zielony tasiemiec ma to gdzieś.
Odpisz
11 sierpnia 2019, 15:41
@Sonarcha: albo jakaś matka bawi się portalami i wypuszcza kosmitów
Odpisz
16 sierpnia 2019, 20:35
ciężkie mam życie, nie powiem
Odpisz
16 sierpnia 2019, 20:48
to jest burning godzilla
Odpisz
17 sierpnia 2019, 13:14
@RayGuy_Player: Ale jakoś Necrozmę miałeś gdzieś.
Odpisz
17 sierpnia 2019, 14:20
@Sonarcha: eeee... Byłem zajęty...
Odpisz
17 sierpnia 2019, 17:54
@RayGuy_Player: Czym?
Odpisz
17 sierpnia 2019, 18:22
@Sonarcha: jakiś dzieciak poczęstował mnie pryncypałkami
Odpisz
17 sierpnia 2019, 18:42
@RayGuy_Player: No, cały świat został bez światła bo ty postanowiłeś zjeść sobie pryncypałki. I jeszcze pewnie nikogo nie poczęstowałeś Wielki Zielony Tasiemcu.
Odpisz
8 listopada 2019, 10:41
@Sonarcha: Hej! A inne legendy nie mogły się tym zająć?
Odpisz
9 listopada 2019, 08:22
@RayGuy_Player: Nie, bo to ty jesteś obrońcą ziemi, i to ty latasz przez kosmos i obserwujesz cały świat.
Odpisz
9 listopada 2019, 16:58
@Sonarcha: No właśnie. Nie zawsze będę tam gdzie trzeba. Czasami mogę być na przykład po drugiej stronie globu
Odpisz
9 listopada 2019, 19:38
@RayGuy_Player: Co może być ważniejszego od tego że kuźwa KTOŚ UKRADŁ ŚWIATŁO
Odpisz
10 listopada 2019, 09:44
@Sonarcha: Bycie rodzicem
Odpisz
10 listopada 2019, 10:01
@RayGuy_Player: Nie będziesz mógł wychowywać dzieci jak nikt nie będzie nikogo widział. Bo do tego, jak do wszystkiego, potrzebne jest światło.
Odpisz
10 listopada 2019, 10:58
@Sonarcha: ej, ale światło potem wróciło, prawda? Widzisz, gdyby przez dłuższy czas było ciemno to ja bym wtedy się wszystkim zajął. I po co te nerwy?
Odpisz
24 września 2019, 14:44
Odpisz
27 sierpnia 2019, 03:08
Moge szablon
Odpisz
24 sierpnia 2019, 16:22
Podoba mi się to jak ten tekst serio pasuje do Rayquazy.
Odpisz
23 sierpnia 2019, 09:25
Odpisz
17 sierpnia 2019, 14:18
Odpisz
16 sierpnia 2019, 21:07
Śmieszne jest to, że pewien youtuber nagrał filmik o tym, że Dominik wrzuca spoko filmy po czym Dominik wrzucił ten filmik
Odpisz
16 sierpnia 2019, 23:27
@MituDestroyer: On chyba nie chce by ktokolwiek miał dobre zdanie na jego temat
Odpisz
17 sierpnia 2019, 10:22
@MituDestroyer: L a k a
Odpisz
16 sierpnia 2019, 20:18
Ja: *widzę mema o mnie"
Też ja:
Odpisz
16 sierpnia 2019, 20:52
@RayGuy_Player: mem o pokemonie czy innym bakuganie =/= mem o użytkowniku
Teraz odejdź atencjuszu
Odpisz
16 sierpnia 2019, 21:49
spojrzałeś chociaż na awatar?
Odpisz
16 sierpnia 2019, 22:40
@RayGuy_Player: Nobody cares
Odpisz
16 sierpnia 2019, 22:43
@Derpsonv16:
Odpisz
16 sierpnia 2019, 22:54
@RayGuy_Player: nie było żadnej dobrej zabawy i uśmiechów dzieci, a to że mam Buke na avatarze nie znaczy że jestem raperem
Odpisz
17 sierpnia 2019, 00:26
poza tym to jest mega ewolucja rayquazy więc się nie odzywaj
Odpisz
17 sierpnia 2019, 00:31
@Derpsonv16: a co ja żem ci zrobił że mam sie nie odzywać?
Odpisz
17 sierpnia 2019, 08:19
Odpisz
17 sierpnia 2019, 09:46
fuck, do złej osoby.
Proszę przyjąć moje najszczersze przeprosiny.
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2019, 23:31
Porozmawiajmy o jego miniaturce, dobrze?
Czy on musiał dodać te strzałke? Chyba każdy wie jak wygląda kibel
Odpisz
17 sierpnia 2019, 00:28
@toster_chan: Tak to działa. Takie elementy dodaje się by zwrócić uwagę widza i zachęcić do kliknięcia.
Odpisz
16 sierpnia 2019, 23:57
Odpisz
16 sierpnia 2019, 23:26
Też Dominik bez mózgu:
- Hmmm tak ta woda z kibla smakuje jak woda z kibla
Odpisz
16 sierpnia 2019, 21:58
https://youtu.be/2zaGKNTzJDE Niech on to zaśpiewa
Odpisz
16 sierpnia 2019, 21:13
Odpisz
16 sierpnia 2019, 21:04
Łominik Dupicki
Odpisz
16 sierpnia 2019, 20:19
Szablon proszę
Odpisz