Nie płacisz nam, to Cię gorzej potraktujemy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2019, 23:40
Albo graj w Warframe.
Odpisz
27 września 2019, 22:39
EA w skrocie
Odpisz
Edytowano - 27 września 2019, 17:32
League of Legends:
97% Graczy: "Ta postać jest za silna! Nie da się przeciw niej grać!"
Riot Games: "Nie, jest zbalansowana."
Pracownik Riotu: "Słuchaj, ostatnio dostałem łomot grając moim mainem."
Riot: "Kurczę, trzeba go wzmocnić."
Odpisz
27 września 2019, 18:12
@Tajdeus: Potwierdzam
Odpisz
27 września 2019, 17:34
Gordon Ramsay
Odpisz
13 sierpnia 2019, 16:25
Tego nienawidzę. Na przykład gram w tf2 i od niedawna mam premium. Przez 6 lat byłam f2p. Jak widzę że gracze premium obrażają tych f2p to mi robi się ich żal i bronię tych darmowych graczy, bo sama wiedziałam jak to jest być postrzeganym przez tych co uważają się za lepszych i rzucają niemiłe słowa w twoją stronę tylko dlatego że masz grę za darmo
Odpisz
13 sierpnia 2019, 16:46
@Sunrise711: Jak umiesz dobrze grać to p2w, aż tak bardzo nie przeszkadza.
Odpisz
13 sierpnia 2019, 17:48
@TrueStoryGuy: Ja dobrze grałam, tyle że inni uważali, że czituję, a tak nie było. To wszystko zależy od skilla
Odpisz
13 sierpnia 2019, 13:43
Odpisz