Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar drzefko

27 września 2019, 17:40

Może głupie pytanie ale co to szara strefa?

Avatar norek00

27 września 2019, 17:45

@drzefko: Robota na czarno, albo miejsce pomiędzy badziongiem i odbytem

Avatar Towarzysz777

27 września 2019, 18:38

@norek00: Tego drugiego nie musiałem wiedzieć

Avatar
Konto usunięte

28 października 2021, 13:33

@norek00: tak dokładniej to miedzy moszną a odbytem

Avatar Frutti56

18 września 2019, 18:31

będę do Łodzi jeździł polować na gołębie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Towarzysz777

27 września 2019, 18:39

@heroder55: W Krakowie gołębie chodzą krok w krok 10cm od przechodnia i czekają na zielone światło, by przejść przez jezdnię (W życiu kilka takich sytuacji się zdarzyło) i są ich tysiące... WARA MI OD NICH

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2021, 13:01

@Frutti56: spokojnie u nas w Krakowie starczy dla wszystkich

Avatar PanNiedzwiadek

27 września 2019, 19:02

Czym jest szara strefa?

Avatar Ameron

27 września 2019, 19:34

@PanNiedzwiadek: Szara strefa – finansowy obszar gospodarki państwa, którego dochody osiągane z działalności niezakazanej przez prawo, są ukrywane w całości lub w części przed organami administracji państwowej, podatkowej, celnej itp. Jest nielegalnym obrotem legalnymi towarami i usługami.

Czyli jak robisz coś na lewo i nie płacisz podatków. Np zatrudniasz się gdzieś i nie płacisz ZUSu.

Avatar PanNiedzwiadek

27 września 2019, 21:08

@Ameron: o dzieki ziomek

Avatar
Rudy_Kruliczek

29 września 2019, 15:40

@PanNiedzwiadek: Albo szef Ci płaci 1200, w umowie masz 200 (część etatu), a babcia się cieszy, że dzięki jej głosowi oddanemu na PiS będziesz zbijać kokosy.

Avatar
kroganin

2 października 2019, 18:26

@PanNiedzwiadek: Po prostu praca na czarno

Avatar Katrina2712

29 września 2019, 23:44

a potem wszystkie madki będą płakać że 500+ na nic nie starcza i muszą iść do pracy xD rada dla was (ja za głupia jestem żeby się do niej dostosować): uczcie się języków obcych ile wlezie, może się parę lat przydać

Avatar MeliPL

27 września 2019, 17:51

Będzie tu inflacja jak w Wenezueli, gospodarka pie**olnie, pół Polski będzie bez pracy, polecam uciekać z tego kraju póki jeszcze można

Avatar XDczyIKSDE

27 września 2019, 17:40

PIS zniszczy nam kraj

Avatar MajnkraftAlusiek

27 września 2019, 17:35

Dokąd nasz kraj zmierza?

Avatar wilsonXcuddyXhouse

27 września 2019, 17:14

Gdzie jest napisane że oni tak mogą
Dlaczego oni nie rozumieją ze to tak nie działa
O co tu chodziii

Avatar Gray1997

18 września 2019, 20:11

Jak wtedy z 500+, tak teraz znowu ciągną ludzi na kasę...
Jestem osobą apolityczną, ale biorąc pod uwagę co PiS odwala, z tego powody zagłosuję na PO.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Towarzysz777

27 września 2019, 20:10

@TrueStoryGuy: Super, ale nawet gdyby powstała partia idealna, perfekcyjna, bez wad, z najlepszym planem na świecie, słowem 100% w wyborach, to i tak nikt się o niej nawet nie dowie, kto w ogóle zna jakieś obietnice innych partii niż PO i PiS? Nikogo nie obchodzą inne partie, tak samo podczas wyborów dzielnicowych kto głosował na ludzi, znając ich projekty? W każdej telewizji chyba potwierdzili, że widzisz "PiS" lub "PO" przy kandydacie i zaznaczasz, nawet go nie znasz

Avatar TrueStoryGuy

27 września 2019, 20:18

@Towarzysz777: Dlatego trzeba się dobrze zareklamować. Każda partia jest w stanie się nie spodziewanie wybić. Wystarczą odpowiednie obietnice, manipulacja faktami, bliskość ze społeczeństwem. Żeby wygrać trzeba grać nieczysto. Następnie można próbować planów "dobrej zmiany".

Avatar awazan

Edytowano - 18 września 2019, 20:24

Ta już widze jak kasjerka w spożywczym pod blokiem naku*wia 4000 po nocach

Avatar Sayne33

18 września 2019, 19:34

Dlatego essa z tego nieudolnie prowadzonego kraju, jak tylko skończy się szkołę średnią.

Avatar D0minik

18 września 2019, 19:26

Mmmm chleb za 40 zł

Avatar Oloest

18 września 2019, 18:55

Jeden z niewielu memów o polityce góry jest dobry

Avatar aJmThEbEsT

18 września 2019, 18:26

Czekałem całe życie na to, by kupić leysy za 50 złotych

Avatar KufelMleka

18 września 2019, 18:30

@aJmThEbEsT: A ja czekałem całe życie żeby nielegalna produkcja i sprzedaż bimbru były opłacalne na większą skalę.

Avatar aJmThEbEsT

18 września 2019, 18:31

@KufelMleka: chyba przypadkiem muszę wynieść coś z piwnicy mego dziadka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Angielskie śmieszki

Hobby dla faceta

A jednak zrobili to w ten sposób

Tacy to pożyją

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka