Najpiękniejszy człowiek na świecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2018, 01:35
tz?
Odpisz
31 października 2018, 09:24
@BudowniczyMakaronu: większość osób ma klawiaturę qwerTY, Ty masz rzadszą qwerTZ
Odpisz
2 kwietnia 2020, 22:37
@mrauczur: żeby ją sobie przestawić klikasz(chyba) ctrl+shift
Odpisz
3 kwietnia 2020, 17:11
@Asystent_Google: nie rozumiesz. On ma na fizycznej klawiaturze naklejkę "z" pomiędzy "t" i "u"
Odpisz
3 kwietnia 2020, 17:12
@mrauczur: no i jak masz normalną klawiaturę i klikniesz ctrl+shift to ci się przestawi i klikając y wpisze ci z i na odwrót
Odpisz
3 kwietnia 2020, 17:12
@Asystent_Google: Na 10 chyba nie. Pamiętam jak mnie to wkurzało gdy miałem 7
Odpisz
3 kwietnia 2020, 17:13
@mrauczur: ja nadal mam :3
Odpisz
9 sierpnia 2018, 14:43
<3
Odpisz
10 czerwca 2018, 20:09
okłamali mnie :(
Odpisz
20 marca 2018, 22:23
Awwww
Odpisz
18 marca 2018, 12:39
Napewno nie ty
Odpisz
17 marca 2018, 19:55
nie ty
Odpisz
17 marca 2018, 19:18
tyu? co to ku*wa za słowo
Odpisz
16 sierpnia 2017, 15:06
Odpisz
1 maja 2017, 13:30
ja
Odpisz
5 kwietnia 2016, 22:17
...dzięki...
Odpisz
11 marca 2016, 22:56
Ty
Odpisz
13 sierpnia 2013, 19:36
Nie wiem czy wiesz ale NAJPIĘKNIEJSZY to stopień najwyższy więc tylko jedna rzecz może być taka. Więc jest to...
Odpisz
13 sierpnia 2013, 19:55
@Mnich1: ale to jest słowo skierowane tylko do ciebie niemoto
Odpisz
13 sierpnia 2013, 20:22
@ziomek2009: Zaraz, zaraz tylko jedna osoba mogła zrobić taki obrazek czyli musiałaby wybrać aby jedną osobę.
Odpisz
14 sierpnia 2013, 15:24
@Mnich1: ale z ciebie lamus chyba lubisz szkołę co ?
Odpisz
14 sierpnia 2013, 16:22
@ziomek2009: Ale mu pjechałeś, w końcu nikt nie lubi szkoły, czyli on jest inny od reszty, czyli jest gorszy. No normalnie mistż cientej riposty
Odpisz
14 sierpnia 2013, 20:17
@pjkpredator6: nie o to mi chodzi tylko o to że bierze wszystko dosłownie mistrzu
Odpisz
14 sierpnia 2013, 20:45
@ziomek2009: Kocham edukację, nie szkołę.
Odpisz
15 sierpnia 2013, 14:15
@Mnich1: ale przez przedawkowanie nauki człowieka nic nie śmieszy i widać to tak trochę po tobie
Odpisz
15 sierpnia 2013, 18:09
@ziomek2009: Przesadzasz ze mnie naprawdę śmieszny człowiek i głupoty potrafią mnie rozśmieszać tylko nie głupie obrazki.
Odpisz
15 sierpnia 2013, 18:14
@Mnich1: ale wiesz że to też są głupoty ???
Odpisz
15 sierpnia 2013, 18:59
@ziomek2009: Ale nie śmieszne głupoty.
Odpisz
16 sierpnia 2013, 14:15
@Mnich1: dla ciebie nie ale dla mnie tak ale niektóre
Odpisz
16 sierpnia 2013, 18:33
@ziomek2009: No widzisz Hubercie ten nie trafił w moje gusta. Może następnym razem się razem pośmiejemy.
Odpisz
16 sierpnia 2013, 19:17
@Mnich1: i gitara !
Odpisz
16 sierpnia 2013, 22:29
@Mnich1: tez lubie filozofowac :D
Odpisz
26 lipca 2015, 20:36
@pjkpredator6: Polecam kupić słownik ortograficzny edycję dla opornych...
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:13
qwerty
Widać.
litera. T
Odpisz
10 kwietnia 2015, 13:47
Dobry żart.
Odpisz
7 października 2014, 19:38
xD
Odpisz