Gdy jesteś w pracy i przychodzi Twój zmiennik
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2014, 13:55
xd
Odpisz
14 sierpnia 2013, 12:07
Dzisiejsze bajki schodzą na psy. Ja mam 14 lat, i dalej czasem oglądam SpongeBoba (chociaż już nie tak często jak kiedyś). Byłem parę dni temu na wyciecze w centrum geoedukacji. Trochę dorosłych, trochę nastolatków, ale większość dzieci. Przewodnik mówił o dziejach Ziemi i przy okazji np. pierwszych gąbek i rozgwiazd pytał jakie to postaci ze SpongeBoba. Tylko ja wiedziałem :(
Smutłem.
Odpisz
22 stycznia 2014, 22:19
@master_oxar: niektóre są jeszcze fajne np em nom eeeee uuuuuuuuuuu wtf dobra na nicku może nie ale na cartoon network są niezłe
Odpisz
12 sierpnia 2013, 19:56
Zgadzam się. Dzisiejsze amerykańskie bajki to żenujące kreskówki. Dajmy np. Wróżkowie chrzestni: brak oryginalności, żenujące nieśmieszne teksty itp... Wcale się nie dziwie że przeciętne amerykańskie dziecko (to co ja słyszałem) to idiota. nie dość że w ich kraju robi się take bajki to mają poje@@ny system nauczania. Podobno uczą się ułamków dopiero 2 klasy gimnazium
Odpisz
12 sierpnia 2013, 23:30
@ZEUS_: ale obsługują broń od 8 roku życia
Odpisz
13 sierpnia 2013, 00:23
@as13zx: i tym jedynym faktem jestem zazdrosny
Odpisz
13 sierpnia 2013, 14:11
@ZEUS_: Ulamki w drugiej klasie gimbazy? Jak w Anglii :DD
Odpisz
13 sierpnia 2013, 18:51
@ZEUS_: Ty nie widziałeś niemieckiej klasy w wieku gimnazjalnym.
Oni liczą potęgi liczb jednocyfrowych NA KALKULATORZE.
Odpisz
12 sierpnia 2013, 18:36
Ktoś ogląda kanciastoportego? Mi pomimo wieku ta bajka się bardzo podoba i jest zabawna, nie to co dzisiejsze :P
Odpisz
12 sierpnia 2013, 19:58
patrz w dół
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2013, 14:06
Nom, SpongeBob to klasyk, jeszcze z lat 90. :D Ja oglądam, pjona
Odpisz
13 sierpnia 2013, 15:07
Pjona, ja też oglądam
Odpisz