Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Love_Bunny

7 marca 2014, 13:55

xd

Avatar master_oxar

14 sierpnia 2013, 12:07

Dzisiejsze bajki schodzą na psy. Ja mam 14 lat, i dalej czasem oglądam SpongeBoba (chociaż już nie tak często jak kiedyś). Byłem parę dni temu na wyciecze w centrum geoedukacji. Trochę dorosłych, trochę nastolatków, ale większość dzieci. Przewodnik mówił o dziejach Ziemi i przy okazji np. pierwszych gąbek i rozgwiazd pytał jakie to postaci ze SpongeBoba. Tylko ja wiedziałem :(
Smutłem.

Avatar wiktor34

22 stycznia 2014, 22:19

@master_oxar: niektóre są jeszcze fajne np em nom eeeee uuuuuuuuuuu wtf dobra na nicku może nie ale na cartoon network są niezłe

Avatar ZEUS_

12 sierpnia 2013, 19:56

Zgadzam się. Dzisiejsze amerykańskie bajki to żenujące kreskówki. Dajmy np. Wróżkowie chrzestni: brak oryginalności, żenujące nieśmieszne teksty itp... Wcale się nie dziwie że przeciętne amerykańskie dziecko (to co ja słyszałem) to idiota. nie dość że w ich kraju robi się take bajki to mają poje@@ny system nauczania. Podobno uczą się ułamków dopiero 2 klasy gimnazium

Avatar as13zx

12 sierpnia 2013, 23:30

@ZEUS_: ale obsługują broń od 8 roku życia

Avatar ZEUS_

13 sierpnia 2013, 00:23

@as13zx: i tym jedynym faktem jestem zazdrosny

Avatar Pottermanka

13 sierpnia 2013, 14:11

@ZEUS_: Ulamki w drugiej klasie gimbazy? Jak w Anglii :DD

Avatar mikulek04

13 sierpnia 2013, 18:51

@ZEUS_: Ty nie widziałeś niemieckiej klasy w wieku gimnazjalnym.
Oni liczą potęgi liczb jednocyfrowych NA KALKULATORZE.

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2013, 18:36

Ktoś ogląda kanciastoportego? Mi pomimo wieku ta bajka się bardzo podoba i jest zabawna, nie to co dzisiejsze :P

Avatar ZEUS_

12 sierpnia 2013, 19:58

patrz w dół

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 sierpnia 2013, 14:06

Nom, SpongeBob to klasyk, jeszcze z lat 90. :D Ja oglądam, pjona

Avatar KlauDusSia666

13 sierpnia 2013, 15:07

Pjona, ja też oglądam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Powodzenia

Totalnie

Dobrze czasem się oderwać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fajnie że odpowiedzieli

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka