memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 sierpnia 2019, 22:30
* symbiot Powszechny błąd, ale powinno być symbiot :)
Odpisz
29 sierpnia 2019, 19:53
@EarthHero: Otóż nie, żadna z form tłumaczenia słowa symbionte nie jest poprawna i zarazem obie są
30 sierpnia 2019, 20:00
akurat poprawnie jest symbiont (biologia)
30 sierpnia 2019, 21:10
@nightmare_fredbear: Tu nie chodzi o biologię tylko o nazwę fikcyjnej rasy
31 sierpnia 2019, 11:23
ok, ale biologicznie są symbiontami
31 sierpnia 2019, 11:36
@nightmare_fredbear: Biologicznie tak, ale jako rasę można to tłumaczyć na dwa sposoby
31 sierpnia 2019, 11:42
ok, czyli oboje mamy i nie mamy racji
31 sierpnia 2019, 11:45
@nightmare_fredbear: Tak, do tego właśnie dążyłem
14 sierpnia 2019, 18:53
Ktoś się nieźle postarał albo miał pier*olniętą wenę.
27 sierpnia 2019, 23:34
@KufelMleka: pewnie się nudził
14 sierpnia 2019, 22:07
Ostatnio oglądałem, polecam
26 sierpnia 2019, 19:55
też i średnio polecam
26 sierpnia 2019, 20:24
Ja też, całkiem niezły.
14 sierpnia 2019, 20:59
Aż stare czasy mi się na jeja przypomniały
14 sierpnia 2019, 19:17
O bosh, jak ja to znam
14 sierpnia 2019, 19:27
@McMocarz: Jeśli to znasz, to musisz mieć albo prawdziwego symbionta, albo małe dzieci pod opieką.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2019, 22:30
* symbiot
Powszechny błąd, ale powinno być symbiot :)
Odpisz
29 sierpnia 2019, 19:53
@EarthHero: Otóż nie, żadna z form tłumaczenia słowa symbionte nie jest poprawna i zarazem obie są
Odpisz
30 sierpnia 2019, 20:00
akurat poprawnie jest symbiont (biologia)
Odpisz
30 sierpnia 2019, 21:10
@nightmare_fredbear: Tu nie chodzi o biologię tylko o nazwę fikcyjnej rasy
Odpisz
31 sierpnia 2019, 11:23
ok, ale biologicznie są symbiontami
Odpisz
31 sierpnia 2019, 11:36
@nightmare_fredbear: Biologicznie tak, ale jako rasę można to tłumaczyć na dwa sposoby
Odpisz
31 sierpnia 2019, 11:42
ok, czyli oboje mamy i nie mamy racji
Odpisz
31 sierpnia 2019, 11:45
@nightmare_fredbear: Tak, do tego właśnie dążyłem
Odpisz
14 sierpnia 2019, 18:53
Ktoś się nieźle postarał albo miał pier*olniętą wenę.
Odpisz
27 sierpnia 2019, 23:34
@KufelMleka: pewnie się nudził
Odpisz
14 sierpnia 2019, 22:07
Ostatnio oglądałem, polecam
Odpisz
26 sierpnia 2019, 19:55
też i średnio polecam
Odpisz
26 sierpnia 2019, 20:24
Ja też, całkiem niezły.
Odpisz
14 sierpnia 2019, 20:59
Aż stare czasy mi się na jeja przypomniały
Odpisz
14 sierpnia 2019, 19:17
O bosh, jak ja to znam
Odpisz
14 sierpnia 2019, 19:27
@McMocarz: Jeśli to znasz, to musisz mieć albo prawdziwego symbionta, albo małe dzieci pod opieką.
Odpisz