Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2020, 18:45

Ja kiedyś pomieszałam bańki mydlane z pepsi

Avatar B1234567890

6 października 2019, 18:42

Ja mieszałem czerwoną oranżade z żółtą

Avatar koberek

27 sierpnia 2019, 16:13

W wieku 10-ciu lat zrobiłem lody z groszkiem konserwowym. Nie polecam

Avatar Thyhnd

27 sierpnia 2019, 10:34

Moja była klasa na którymś z ostatnich biwaków stworzyła kociołek Panoramixa, mieszając ze sobą mentosy, herbatniki, pepsi, zieloną ice tea, kawę, czerwoną hellenę, wodę ze szkolnego kranu i cholera wie co jeszcze. Niby twierdzili, że niedobre, ale nadal chciałabym spróbować

Avatar Salija

26 sierpnia 2019, 19:28

Lub Cola + Mirinda + Sprite
Napój bogów

Avatar Kubell_

27 sierpnia 2019, 01:07

@Salija: Chyba ostra jazda na kiblu

Avatar Z3R3Q

Edytowano - 27 sierpnia 2019, 07:39

@Salija: ja nadal mieszam ice tea z pepsi i fantą

Avatar Kubell_

27 sierpnia 2019, 10:13

@Z3R3Q: Szaleńcy..

Avatar MituDestroyer

Edytowano - 26 sierpnia 2019, 21:25

Ja teraz jeszcze mieszam kilka napojów i wypijam tą mieszankę

Avatar Pyke_Imaginowsky

26 sierpnia 2019, 20:44

Sam tak robię

Avatar Przemek572

26 sierpnia 2019, 20:11

Ja zawsze mieszam wszelkie napoje jakie są na stole i nie tylko.

Avatar Barszcz_Czerwony

1 sierpnia 2019, 09:15

Cole z Pepsi

Avatar Przemek572

26 sierpnia 2019, 20:09

@Barszcz_Czerwony: Ty chory po*ebie, chcesz zniszczyć wszechświa?!? /s jak coś, nie chce bana

Avatar WampirZZielonki

26 sierpnia 2019, 19:42

Nadal tak robie.

Avatar Gore_123

26 sierpnia 2019, 19:14

Kto nadal tak robi?

Avatar LubieTostyPL

6 sierpnia 2019, 15:33

nie no nie przejdzie

Avatar LubieTostyPL

26 sierpnia 2019, 19:05

@LubieTostyPL: a jednak

Avatar Wolferon

31 lipca 2019, 23:40

Ej w tf2 powinien być alchemik dzwońcie do Valve

Avatar
bylojuz12

Edytowano - 1 sierpnia 2019, 09:54

@Wolferon: Valve niestety ma wyje**ne na tf2.

Avatar polak922

1 sierpnia 2019, 11:04

a wyobraź aobie jaki rozpie**ol by był gdyby bo dziesięcie latach dodali dziesiątą klasę

Avatar Wolferon

1 sierpnia 2019, 11:06

@polak922: od początku powinno być tak że niebiescy mają inne klasy niz czerwoni

Avatar aJmThEbEsT

1 sierpnia 2019, 08:23

lepszy wybielacz z rozpuszczalnikiem

Avatar venomman

31 lipca 2019, 23:48

A potem próbujesz swojego dzieła

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LubieTostyPL
Dodane przez: LubieTostyPL

Przerwa na herbatkę

Ładne rzeczy

Drewniany kominek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka