Walter White to przy mnie dzieciak
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Rel
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Młodzi gniewni
Płać pan
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2019, 22:04
O L E J K U J A W S K I W F O R M I E L O T N E J
Odpisz
28 sierpnia 2019, 17:23
@Peter_Sellers: O
Odpisz
30 sierpnia 2019, 11:33
@CzeresniakPl: L
Odpisz
30 sierpnia 2019, 11:34
@Peter_Sellers: E
Odpisz
30 sierpnia 2019, 11:35
@CzeresniakPl: J
Odpisz
21 września 2019, 02:15
@Peter_Sellers: K
Odpisz
21 września 2019, 18:32
@koniecnazw: U
Odpisz
22 września 2019, 10:57
@Peter_Sellers: J
Odpisz
23 września 2019, 19:24
@koniecnazw: A
Odpisz
24 września 2019, 15:45
@Peter_Sellers: W
Odpisz
24 września 2019, 19:42
@koniecnazw: S
Odpisz
10 października 2019, 21:29
@Peter_Sellers: K
Odpisz
11 października 2019, 15:03
@Damond: I
Odpisz
11 października 2019, 15:16
@Peter_Sellers: W
Odpisz
11 października 2019, 15:21
@Damond: F
Odpisz
11 października 2019, 15:25
@Peter_Sellers: O
Odpisz
11 października 2019, 17:18
@Damond: R
Odpisz
11 października 2019, 17:50
@Peter_Sellers: M
Odpisz
12 października 2019, 00:29
@Damond: I
Odpisz
12 października 2019, 00:42
@Peter_Sellers: E
Odpisz
12 października 2019, 00:43
@Damond: L
Odpisz
12 października 2019, 09:13
@Peter_Sellers: O
Odpisz
16 października 2019, 18:26
@Damond: T
Odpisz
16 października 2019, 19:00
@Peter_Sellers: N
Odpisz
17 października 2019, 18:22
@Damond: E
Odpisz
17 października 2019, 18:59
@Peter_Sellers: J
Odpisz
22 października 2019, 19:30
@Damond: we did it guys!
Odpisz
Edytowano - 22 października 2019, 20:42
@Peter_Sellers: zarąbiście, 2 miesiące i 4 dni
Odpisz
22 października 2019, 23:30
@Damond: Kamehameha jednoczył Hawaje przez 26 lat
Odpisz
22 października 2019, 23:31
@Peter_Sellers: a ja oglądałem Naruto rok
Odpisz
15 sierpnia 2019, 01:22
Koichiego popie**oliło
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2019, 18:54
@Revant42: A Kars chce go zaje**ć i wszystkich dorosłych
Odpisz
15 sierpnia 2019, 21:39
Aztecki kuzyn ricardo nawet nie ma szans z jego epicką pozą:
Odpisz
16 sierpnia 2019, 01:33
@Revant42: ~Mystery~
Odpisz
18 sierpnia 2019, 23:17
manga: Echoes act 1, 2, 3
Anime: Echoes act 1, 2, 3
Crunchyroll adaptation: REVERB ACT 1, 2, 3
Odpisz
19 sierpnia 2019, 19:38
Oof,dlatego czasami warto włączyć polskie
Odpisz
19 sierpnia 2019, 23:29
skąd mam wziąć polskie napisy na crunchyrollu
Odpisz
20 sierpnia 2019, 16:02
A no tak
Odpisz
20 sierpnia 2019, 12:41
Yeah, science bitch!
Odpisz
15 sierpnia 2019, 02:30
Doktor stone?
Odpisz
15 sierpnia 2019, 03:00
Tak
Odpisz
15 sierpnia 2019, 03:03
@BUBER: Dziękuję
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:04
@BUBER: Warto oglądać?
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:08
@Figarus: Tak
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:22
@Figarus: i to jeszcze jak!
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:26
@Figarus: nie uważam tego anime za najlepsze w tym sezonie, ale najbardziej oczekuję następnych odcinków
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:41
@Figarus: Najlepsze anime w tym sezonie chyba, więc tak.
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:44
@Archeologwinternetach: lepsze jest według mnie Vinland Saga
Odpisz
18 sierpnia 2019, 20:12
@Axyui: Ok, ludzie, spokojnie, w takim razie zacznę oglądać.
Odpisz
18 sierpnia 2019, 20:46
@Axyui: Oj zdecydowanie się zgadzam
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2019, 23:51
@Axyui: Kimetsu no Yaiba i tak najlepsze :v
Edit
Te minusy za to że nie uważa doktora stone'a za najlepsze anime sezonu xD
Odpisz
18 sierpnia 2019, 23:53
@Rakiczan: to jest o chłopcu co chce uratować siostrę bo została demonem czy coś? Jeśli tak to właśnie to oglądam xd
Odpisz
19 sierpnia 2019, 00:01
@marianx12: Nie, to o czym mówisz to raczej Demon Slayer
Odpisz
19 sierpnia 2019, 00:36
@deadpool18: teraz sprawdziłem i jednak miałem rację
Odpisz
19 sierpnia 2019, 10:10
@Rakiczan: kimetsu no yaiba nie liczyłem, dlatego że zaczęło wychodzić w poprzednim sezonie, nie w tym.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 17:24
@Axyui: Może i tak ale najgorsza jest arifureta i bem
Odpisz
19 sierpnia 2019, 18:07
@Rakiczan: maou sama retry jest najgorsze
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2019, 20:22
@Axyui: No nie powiedziałbym. Typowy shounen, tyle że wikingowie. Nie ma podejścia do takiego kamienia.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:35
@Archeologwinternetach: obiektywnie vs jest lepsze, subiektywnie bardziej czekam na kamienia
Odpisz
19 sierpnia 2019, 05:54
Odpisz
18 sierpnia 2019, 19:50
Teraz to trzeba skroplić i zamrozić a potem rozkruszyć i wciągnąć
Odpisz