memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 września 2019, 14:42
Cyberpunk 2077
Odpisz
19 września 2019, 16:22
@player203a8: Polec... Chociaż może jeszcze nie...
19 września 2019, 16:54
@TemplariuszFrancji: jeszcze dying light, wiedźmin, this war of mine, kangurek kao to gry polskie które najbardziej pamiętam
8 listopada 2023, 08:22
@player203a8: Nie zapomnijmy o Frostpunku i kilku gier mniejszych producentów
29 października 2019, 22:31
Super Hot
21 września 2019, 01:33
Znam gry które nie są polskie ale mają genialny polski dubbing np. Robin Hood : Legenda Sherwood w którą ostatnio się wciągnąłem.
19 września 2019, 23:16
kangurek kao
19 września 2019, 21:09
Ja janusz Symulator to co?
Edytowano - 19 września 2019, 20:28
"Wiedźmin" nie jest dobrą grą. A "Wiedźmin " to gra co najmniej wybitna❤ Kto się zgadza daje ..^.. / I \ ..I
19 września 2019, 20:39
@AnonimowaOsoba: proszę nie żebrać, to nie facebook ani youtube
18 października 2019, 11:32
@AnonimowaOsoba: To ostrzeżenie, właściwie nie wiem co bym zrobił następnym razem
19 września 2019, 16:21
SUPER HOT
19 września 2019, 11:05
Dobra? Za mało powiedziane.
Edytowano - 19 września 2019, 09:44
Ziomeczki, ale Super Hot było dobre tylko z założenia, które to założenie zostało ch*jowo rozwinięte a następnie zażądano za nie kosmicznych pieniędzy. Nie było dobre.
Edytowano - 19 września 2019, 09:53
@darcus: Od kiedy 30zł to kosmiczne pieniądze.
19 września 2019, 10:26
@Deadpool141: Na premierze było 20 euro.
19 września 2019, 12:56
@darcus: Na premiery gry zawsze są drogie, ale teraz standardem są znaczne obniżki i promocja już po kilku miesiącach.
19 września 2019, 21:29
@KufelMleka: Tak czy siak, widywałem lepsze gry za 10zł w Biedrze
19 września 2019, 10:00
Dying Light
19 września 2019, 09:37
Blair witch
19 września 2019, 08:54
Margonem
19 września 2019, 08:37
Ekhm seria Reksio
19 września 2019, 08:30
Zostałem w klasie zdrajcą narodu bo kupiłem Far Cry'a a nie wiedźmina. Ale jak kupiłem cyberpunka to już nim nie byłem
Edytowano - 19 września 2019, 08:10
Superhot dead island dying light i za niedługo cyberpunk2077 ale nie wiadomo czy będzie dobry
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 września 2019, 14:42
Cyberpunk 2077
Odpisz
19 września 2019, 16:22
@player203a8: Polec...
Chociaż może jeszcze nie...
Odpisz
19 września 2019, 16:54
@TemplariuszFrancji: jeszcze dying light, wiedźmin, this war of mine, kangurek kao to gry polskie które najbardziej pamiętam
Odpisz
8 listopada 2023, 08:22
@player203a8: Nie zapomnijmy o Frostpunku i kilku gier mniejszych producentów
Odpisz
29 października 2019, 22:31
Super Hot
Odpisz
21 września 2019, 01:33
Znam gry które nie są polskie ale mają genialny polski dubbing np. Robin Hood : Legenda Sherwood w którą ostatnio się wciągnąłem.
Odpisz
19 września 2019, 23:16
kangurek kao
Odpisz
19 września 2019, 21:09
Ja janusz Symulator to co?
Odpisz
Edytowano - 19 września 2019, 20:28
"Wiedźmin" nie jest dobrą grą.
A
"Wiedźmin " to gra co najmniej wybitna❤
Kto się zgadza daje
..^..
/ I \
..I
Odpisz
19 września 2019, 20:39
@AnonimowaOsoba: proszę nie żebrać, to nie facebook ani youtube
Odpisz
18 października 2019, 11:32
@AnonimowaOsoba: To ostrzeżenie, właściwie nie wiem co bym zrobił następnym razem
Odpisz
19 września 2019, 16:21
SUPER HOT
Odpisz
19 września 2019, 11:05
Dobra? Za mało powiedziane.
Odpisz
Edytowano - 19 września 2019, 09:44
Ziomeczki, ale Super Hot było dobre tylko z założenia, które to założenie zostało ch*jowo rozwinięte a następnie zażądano za nie kosmicznych pieniędzy. Nie było dobre.
Odpisz
Edytowano - 19 września 2019, 09:53
@darcus: Od kiedy 30zł to kosmiczne pieniądze.
Odpisz
19 września 2019, 10:26
@Deadpool141: Na premierze było 20 euro.
Odpisz
19 września 2019, 12:56
@darcus: Na premiery gry zawsze są drogie, ale teraz standardem są znaczne obniżki i promocja już po kilku miesiącach.
Odpisz
19 września 2019, 21:29
@KufelMleka: Tak czy siak, widywałem lepsze gry za 10zł w Biedrze
Odpisz
19 września 2019, 10:00
Dying Light
Odpisz
19 września 2019, 09:37
Blair witch
Odpisz
19 września 2019, 08:54
Margonem
Odpisz
19 września 2019, 08:37
Ekhm seria Reksio
Odpisz
19 września 2019, 08:30
Zostałem w klasie zdrajcą narodu bo kupiłem Far Cry'a a nie wiedźmina.
Ale jak kupiłem cyberpunka to już nim nie byłem
Odpisz
Edytowano - 19 września 2019, 08:10
Superhot dead island dying light i za niedługo cyberpunk2077 ale nie wiadomo czy będzie dobry
Odpisz