Wreszcie jestem normalnym człowiekiem!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Płać pan
Niezniszczalne
Przerwa na herbatkę
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2019, 08:46
O ten film leciał przedwczoraj na Polsacie, co więcej jest zaje***ty
Odpisz
20 sierpnia 2019, 00:53
Jeśli tak będzie to pozostaną stare dobre rp i sesje rpg... Uffff dobre uniwersa zostały uratowanie!
Odpisz
20 sierpnia 2019, 09:16
@marianx12: jedyne r pi dżi jakie szanuję to Detroit become human (if you know what i mean)
Odpisz
1 września 2019, 17:43
Detroit become Human to nie jest RPG
Odpisz
1 września 2019, 17:54
@siasio37: ale Australijczycy wybrali je RPG roku
Odpisz
1 września 2019, 14:31
nekopara zajebista gra
Odpisz
1 września 2019, 15:54
@Tymek590: Jaka kopara?
Odpisz
1 września 2019, 15:54
@Simciakk: ne
Odpisz
1 września 2019, 15:57
@Tymek590: czekaj , czy nekopara to nie Eroge czy jest też jakaś inna wersja tej gry ?
Odpisz
1 września 2019, 15:58
@Houdini: jest wersja SFW i w jako dlc wersja NFSW
Odpisz
1 września 2019, 16:02
@Tymek590: ok , dzięki za poinformowanie .
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:54
Gry o kocich paniach? Zaciekawiłeś mnie :3
Odpisz
19 sierpnia 2019, 21:05
@FluttershyIsNOTaDoormat: Nekopara
Odpisz
19 sierpnia 2019, 21:34
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: no to czas sprawdzić :3
Odpisz
19 sierpnia 2019, 22:17
@FluttershyIsNOTaDoormat: mam pewne przeczucie że nie o takie gry o kocich paniach ci chodziło
Odpisz
20 sierpnia 2019, 05:26
@Chleb_Z_Maslem: możiwe XD
Odpisz
1 września 2019, 15:08
@FluttershyIsNOTaDoormat: Wywalaj normiku
Odpisz
1 września 2019, 15:50
@sans_skeleton: Od kiedy bronych można podciągać pod normików? O_o
serio... musisz zobaczyć definicję albo coś
Odpisz
1 września 2019, 17:00
@FluttershyIsNOTaDoormat: Tylko normiki używają ,,:3"
Odpisz
1 września 2019, 17:10
@sans_skeleton: Nieprawda, normiki używają wariacji UwU (nie chodzi o samo UwU tylko TwT np.), a ;3 jest bardzo fajne
Odpisz
1 września 2019, 17:32
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Nie normiki tylko Furry, to ich fandomowa emotka
Odpisz
1 września 2019, 17:33
@sans_skeleton: otóż nie, jeżeli nie wiesz kim jest normik to proszę tego zwrotu nie używać, ja używam emotek dość często bo tak już mam i ta to tylko jedna z wielu
Odpisz