memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 października 2021, 13:33
Wiemy
Odpisz
8 czerwca 2020, 12:34
Illinois ma pekin
20 stycznia 2020, 21:42
każdy wiedział
21 sierpnia 2019, 11:26
Sącz i nowy Sącz
21 sierpnia 2019, 11:43
@aibox666: Stary Sącz i nowy Sącz*
21 sierpnia 2019, 12:12
@aibox666: jeszcze niedaleko sącza jest Nowy Targ, podobnie jest ze Starym Bystrem i Nowym Bystrem
5 października 2019, 12:24
@DiKarpio: widze też mieszkam w tych rejonach
21 sierpnia 2019, 11:23
Nowy amsterdam
21 sierpnia 2019, 11:24
nowy orlean
21 sierpnia 2019, 11:32
Nowa Zelandia
Edytowano - 21 sierpnia 2019, 11:38
@Ambassador: Nowa Fundlandia
21 sierpnia 2019, 11:54
Nowy Świat
21 sierpnia 2019, 12:10
25 września 2019, 17:48
@DiKarpio: Nowych Wsi jest w Polsce więcej niż jakichkolwiek innych miejscowości. Sam mam jedną dosłownie pod domem (paręset metrów od domu jest znak), i wiem, że następna jest jakieś niecałe 40 km ode mnie.
25 września 2019, 17:57
@PanMisiek: Wydaje mi się, że więcej jest miejscowości o nazwie Złota
25 września 2019, 22:19
Nowy Tomyśl
25 września 2019, 15:14
Samochód jedzie w twoją stronę. 🚘
25 września 2019, 14:34
Ja akurat byłem ciekawski i patrzyłem czy nie ma "Starego Jorku"
21 sierpnia 2019, 11:40
A York to czasem nie jest całe hrabstwo przypadkiem?
21 sierpnia 2019, 12:14
@zyl15:
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 października 2021, 13:33
Wiemy
Odpisz
8 czerwca 2020, 12:34
Illinois ma pekin
Odpisz
20 stycznia 2020, 21:42
każdy wiedział
Odpisz
21 sierpnia 2019, 11:26
Sącz i nowy Sącz
Odpisz
21 sierpnia 2019, 11:43
@aibox666: Stary Sącz i nowy Sącz*
Odpisz
21 sierpnia 2019, 12:12
@aibox666: jeszcze niedaleko sącza jest Nowy Targ, podobnie jest ze Starym Bystrem i Nowym Bystrem
Odpisz
5 października 2019, 12:24
@DiKarpio: widze też mieszkam w tych rejonach
Odpisz
21 sierpnia 2019, 11:23
Nowy amsterdam
Odpisz
21 sierpnia 2019, 11:24
nowy orlean
Odpisz
21 sierpnia 2019, 11:32
Nowa Zelandia
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2019, 11:38
@Ambassador: Nowa Fundlandia
Odpisz
21 sierpnia 2019, 11:54
Nowy Świat
Odpisz
21 sierpnia 2019, 12:10
Odpisz
25 września 2019, 17:48
@DiKarpio: Nowych Wsi jest w Polsce więcej niż jakichkolwiek innych miejscowości. Sam mam jedną dosłownie pod domem (paręset metrów od domu jest znak), i wiem, że następna jest jakieś niecałe 40 km ode mnie.
Odpisz
25 września 2019, 17:57
@PanMisiek: Wydaje mi się, że więcej jest miejscowości o nazwie Złota
Odpisz
25 września 2019, 22:19
Nowy Tomyśl
Odpisz
25 września 2019, 15:14
Samochód jedzie w twoją stronę.
🚘
Odpisz
25 września 2019, 14:34
Ja akurat byłem ciekawski i patrzyłem czy nie ma "Starego Jorku"
Odpisz
21 sierpnia 2019, 11:40
A York to czasem nie jest całe hrabstwo przypadkiem?
Odpisz
21 sierpnia 2019, 12:14
@zyl15:
Odpisz