Kiedy wstawisz sam szablon mema
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Młodzi gniewni
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ikony
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2019, 18:35
Odpisz
10 października 2019, 19:20
@MR_DEVIL: Dzięki, że teraz jestem bohaterem, idę zwalczać krwiożywne piekarniki.
Odpisz
Edytowano - 10 października 2019, 23:36
@MR_DEVIL: Ej wstawianie szablonów bez podpisu jest genialne, bo raz że każdy po jakimś czasie go zna, więc każdy wie o co chodzi, a dwa że nie trzeba go tłumaczyć, a można wysłać każdemu na świecie.
G e n i a l n e
Odpisz
10 października 2019, 20:30
Próbowałem tak kiedyś zrobić, nie tutaj. W dużo bardziej... Prymitywnej społeczności.
Odpisz
10 października 2019, 19:02
Thx
Odpisz
10 października 2019, 18:38
Aqua be like
Odpisz
23 sierpnia 2019, 06:33
Btw
Warto oglądać Czarodziejkę z Księżyca?
Odpisz
23 sierpnia 2019, 08:58
@mateo9630: jeśli przez pół odcinka chcesz oglądać transformację głównej bohaterki to tak
Odpisz
23 sierpnia 2019, 10:07
@mateo9630: Nie
Zanudza xd
Serio
Nie mogłam obejrzeć całości, bo mnie zanudziła tak bardzo, że...
Odpisz