Nie do końca o to chodziło
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Szybki jak błyskawica
Pozdrawiam świetliki
Rel
Ostateczna rozgrywka
TheFatRat, Copyright Free Music, Linkin Park...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2019, 18:32
Jestem biały i jem TYLKO lody czekoladowe
Zaraz ktoś powie, że zdradzam swoją rasę XD
Odpisz
10 października 2019, 18:40
@Mr_Quicky: nie
Bo MUSISZ szanować czarnych więc to nie zdrada
Odpisz
10 października 2019, 18:45
@Mr_Quicky: mówię, że zdradzasz swoją rasę
Odpisz
10 października 2019, 18:50
@memediler: hej kogo tu nazywasz czarnym???!
Odpisz
10 października 2019, 18:52
@Nikodem8378: *afroamerykaninów
Odpisz
10 października 2019, 18:55
@memediler: Czyli murzynów
Odpisz
10 października 2019, 19:38
@Mr_Quicky: niby tak niby nie
Odpisz
10 października 2019, 20:46
@memediler: Czemu nie?
Murzyn to osoba czarnoskóra
Odpisz
10 października 2019, 20:54
@Mr_Quicky: ale jest to określenie przez wielu jako brzydkie
Odpisz
10 października 2019, 22:52
@Mr_Quicky: Ja lubię niebieskie
Zjadam Smaerfy
Kurde, jestem Gargamelem
Odpisz
11 października 2019, 00:42
@memediler: No to są w błędzie bo słowo murzyn to nie obraza
Odpisz
11 października 2019, 08:52
@Mr_Quicky: EJ
Odpisz
11 października 2019, 09:21
@Nikodem8378: ?
Odpisz
11 października 2019, 19:55
@Gryficowa: * Smerfy
Odpisz
16 lipca 2020, 15:55
@Mr_Quicky: Aktualny mem
Odpisz
11 października 2019, 06:44
Ale waniliowe są najlepsze
Czekoladowych nie cierpię
Odpisz
10 października 2019, 20:51
ja najbardziej lubię karmelowe i czekoladowe
Odpisz
10 października 2019, 19:57
Ku*wa lewica w mediach już taka jest
Odpisz
10 października 2019, 18:39
Tumblr w pigułce
Odpisz
10 października 2019, 18:34
Absolutnie każdy skrajny lewak
Odpisz
24 sierpnia 2019, 12:55
Mięta z czekoladą na zawsze w moim sercu
Odpisz
24 sierpnia 2019, 12:04
Waniliowe, Biała czekolada i truskawkowe najlepsze
Odpisz
24 sierpnia 2019, 11:25
Ja jakoś nigdy nie lubiłem czekoladowych i truskawkowych
Odpisz
24 sierpnia 2019, 10:59
Waniliowe/śmietankowe to najgorsze lody.
Odpisz
24 sierpnia 2019, 11:08
@InfiniteTheJackal: Nie zgadzam się z opinią wyrażoną w komentarzu.
Odpisz
24 sierpnia 2019, 11:14
Wystarczyło dać w dół, po to jest ta opcja.
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2019, 11:23
@InfiniteTheJackal: Tak, dlatego dałem w dół... A po co komentarz do tego nie mam pojęcia.
Odpisz
24 sierpnia 2019, 11:38
@InfiniteTheJackal: nie zgadzam się z twoją opinią, ponieważ moim zdaniem waniliowe są najlepsze, a czekoladowe są tymi gorszymi
Odpisz
24 sierpnia 2019, 12:20
@sekacz: Czekoladowe i truskawkowe najlepsze.
Odpisz
24 sierpnia 2019, 10:20
"Po prostu mam uczulenie na czekoladę chory poje*ie"
Odpisz
24 sierpnia 2019, 10:22
@Terhert: *wpycha czeko-rożka do gardła*
Odpisz
24 sierpnia 2019, 10:24
@emilian02: Fetyszysta
Odpisz