To nie jest najbardziej lubiany program
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
No to skrzynia biegów do wymiany
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Angielskie śmieszki
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2022, 21:55
Nie było takie złe jeśli byłeś ślepy i głuchy
Odpisz
23 sierpnia 2019, 14:12
Ta chora animacja połączona z cringe grą aktorską + okropnie brytyjski akcent zasługują tylko na to. NIECH PŁONIE!!!
Odpisz
23 sierpnia 2019, 14:14
Co to za kreskówka? Nie pamiętam jej zbytnio
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2019, 14:16
niewiedza jest w tym wypadku błogosławieństwem. Ale jak bardzo cię to nurtuje to masz:
https://youtu.be/3kWf7C6SWEs
Zło w czystej postaci
Odpisz
23 sierpnia 2019, 14:17
Nauka angielskiego czy chciałeś czy nie musiałeś obejrzeć jeśli chciało się zobaczyć wieczorynkę.
Odpisz
23 sierpnia 2019, 14:17
@Demon_123: Teraz sobie przypominam
Odpisz
23 sierpnia 2019, 14:22
*flashbacki gorsze niż z Wietnamu*
Odpisz
23 sierpnia 2019, 22:29
Teletubisie vs Lippy and Messy kto wygra?
Odpisz
22 września 2019, 16:04
Zgadzam się że LiM to cringe, ale twoje Gify i memy są jeszcze bardziej cringowe
Odpisz
22 września 2019, 16:34
@BilmoBlampkins: to super że masz swoją opinię
Odpisz
22 września 2019, 16:52
czy ty do każdego swojego komentarza musisz wstawiać obrazek/gif?
Odpisz
22 września 2019, 16:56
@Suvallez: nie muszę, ale kto mi zabroni?
Odpisz
1 lutego 2020, 19:21
Rzygam tym
Odpisz
Edytowano - 22 września 2019, 17:34
To było takie creepy jak miałem 4 lata ale też straszna była reklama wedla z takim ludkiem z czekolady tak się bałem że nie pozwoliłem nawet mojemu tacie obejrzeć wiadomosci
Odpisz
23 września 2019, 09:55
@mafiax2006: to była reklama dezodorantu
Odpisz
13 stycznia 2020, 21:42
@mafiax2006: Jaki ludek z czekolady? Jak on wyglądał?
Odpisz
22 września 2019, 17:57
Jak kiedyś słyszałem tę bajkę:
Ąfbvçœ jýřøp fđĕxźæqå
Jak teraz to bym słyszał:
Hello
Odpisz
22 września 2019, 17:08
Oprócz tego, że to było głupie, złe i wstrętne, to jeszcze mi to przypominało, że mam nie zrobione zadania. Mogłem zasnąć przez świadomość, że przez tą bajkę mam niezrobione zadania.
SADYŚCIII
Odpisz
22 września 2019, 16:52
Jak ja tego nie cierpiałam. Dobrze, że trwało to tylko 5 minut, więc dało się jakoś ścierpieć jak puszczali to przed czymś fajnym.
Odpisz
22 września 2019, 16:24
Co to to Lippy & Messi? O czym to?
Odpisz
22 września 2019, 16:27
@MajnkraftAlusiek: Jakaś dziwna produkcja ucząca angielskiego po angielsku
O
I czarodziej nosi suknię z plastikowych kubków
Odpisz
22 września 2019, 16:45
@Gryficowa: tak jakby sprężyna
Odpisz
23 września 2019, 18:40
@Gryficowa: A dlaczego wiele ludzi tak bardzo nie lubi tego programu?
Odpisz
23 września 2019, 19:14
@MajnkraftAlusiek: gówno uczy i jest straszne
Odpisz
23 września 2019, 19:27
@MajnkraftAlusiek: Ja jakoś nie jestem osobą, która to nienawidzi, ale mi się zdaje dlatego, że było puszczane w momencie wieczorynki
Odpisz
22 września 2019, 16:14
Panicznie się jej bałem jak byłem mały i gdy widziałem czołówkę to płakałem i krzyczałem
Odpisz
22 września 2019, 16:05
durne programy w telewizorze
Odpisz
23 sierpnia 2019, 15:47
ludzie dzięki tej bajce każdy ma coś ze sobą wspólnego czyli nienawiść do tej bajki
Odpisz
23 sierpnia 2019, 14:56
to bylo nudne strasznie przelaczalem na cn jak mialem
Odpisz
23 sierpnia 2019, 14:55
Było nawet fajne
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2019, 14:18
O Nie. Kurna, to była jedyna bajka którą bałam się oglądać
Odpisz
23 sierpnia 2019, 14:21
@BardzoOryginalnaNazwa: Spokojnie już jej nie puszczają. Chyba że oglądasz tvp abc
Odpisz
23 sierpnia 2019, 14:24
@Demon_123: Na szczęście nie. Ale akurat jakis czas temu sobie o tej bajce przypomniałam przez jeden odcinek Klocucha, gdzie o tym wspominał (co prawda kard był na miniaturce, ale dopiero jak zaczął o tej bajce mówić to skojarzyłam)
Odpisz
23 sierpnia 2019, 14:16
Między innymi to przez to dziadostwo żywię awersję do języka angielskiego.
Odpisz
23 sierpnia 2019, 14:14
Reakcja dzieci
Odpisz